Skocz do zawartości
Milo

Hidden and Dangerous 2

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a wiec tak musisz dojsc do zabudowan o oczywisciwe wszystkich wyrozwalac:-) wejscie do podziemi jest w budynku kolo wiezy ja wejdziesz do podziemi to miny na koncu podkladaj bo bendziesz musial puzniej z tamtad uciekac POWODZENIA A tak apropo to ja tylko jednym gostkiem gram bo jakos w grupie sie nie umiem poruszac :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

A powiedzcie mi który rodzja rozgrywki wybraliście; kampania, lonewolf, itd. Bo ja jestem na początku i nie chcę stracić uroku gry. Na razie chodzę z chłopakami i bezproblemowo przeszedłem pierwszy poziom w kampanii. Kolega na lonewolf juz w pierwszej misji był w poważnych opałach.

 

Pozdrawiam

karolski

ja od poczatku gralem Chyba Lonewolf, nie pamietam ale chodzilo o to zze mialem dodatkowo 1 zadanie, wybic wszystkich wrogow na mapie, fajnie, bo gralem przez to dluzej, a gra jest tego warta, ja gralem zawsze 4 komandosami i przez cala gre tylko lub az 3 z nich mi zginelo :( Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no udalo mi sie w koncu odbic trebinskiego, pisze ze mam sie udac z druzyna do extraction zone ale jakos nie moge znalesc, na mapie zaznaczone mam tylko miejsce rozpoczecia, obszedlem cala mapke do okola i lipa nie moge zakonczyc misji, jesli ktos wie gdzie mam stanac to piszcie

ps. ja pogrywam na poziomie normal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja zapytam :> 2 etap 1 misji :> w bazie :> zalicza mi zbadanie calej bazy, podlozenie bomb, tylko nie zalicza mi kradziezy/zrobienia zdjec. Robie 2 zdjecia jedno samolotu me262 schwalbe na stole, drugie tego samego samolotu, ale w tunelu aerodynamicznym. Co jeszcze sfotografowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuje się z własnym problemem:

Misja - zatopienie Tirpitza.

Mam na początku 3 miny magnetyczne - podkładam dwie pod Tirpitza i cel misji jest na Success.

Płynę do tego mniejszego statku - wykaszam wszystkich na pokładzie z cichej broni, zabieram Enigme i podkładam minę pod kadłubem, ale nadal mam cel misji niezaliczony. Co tam muszę jeszcze zrobić? Więcej min nie mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto tą gre jush przeszedł niech mi podpowie jak przejść tą misje na okręcie gdzie mam podłożyć ładunki a następnie chyba zlikwidować całą załoge ale jak tylko zaczne strzelać na 2 statku zaczyna wyć syrena i po misji!! jak to zrobić żeby się ta syrena się nie włączała????? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja najpierw podlozylem ladunki pod statkiem, a potem wlazlem na niego, oczywiscie bron z tlumikiem i tak powoli pojedynczo wykonczylem zaloge, (ukrywalem zwloki w ciemnych miejscach) jak masz tlumik to nie powinnien wlaczac sie alarm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poprzednia misja uporalem sie wreszcie, ale nast misja okazala sie jeszcze trudniejsza. Jestem w zamku wypelnionym szkopami, mimo tego ze mam na sobie szkopski mundur szczelaja do mnie jak mnie tylko zobacza. Moim zadaniem jest dostarczenie dokumentow jakiemus oficerowi ale jak do niego dosjc nie wiem...poradzcie co

Jak jest w koncu z ta misja? Zanioslem te dokumenty, wychodze i mam sie udac do magazynu, ale ciagle wala do mnie szwaby! Gdzie isc i w jaki sposob rzeczy dojsc do celu w jednym kawalku? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest w koncu z ta misja? Zanioslem te dokumenty, wychodze i mam sie udac do magazynu, ale ciagle wala do mnie szwaby! Gdzie isc i w jaki sposob rzeczy dojsc do celu w jednym kawalku?  :roll:

Po tej samej stronie co zaniosłeś dokumenty dostań się na góre i tam znajdź tą agentke która zaprowadzi Ci do archiwum bodajże. A skoro od razu walą do Ciebie, tzn że masz przy sobie broń na wierzchu :) Pozbądź się jej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie o to chodzi, przynajmniej nie w tej fazie gry... Teraz po oddaniu dokumentu, koles nakazal mi isc do magazynu i czekac na rozladunek amunicji. Problem w tym ze jak wychodze i zrobie kilka krokow to zaraz do mnie strzelaja (nawet jak ide bez broni!).

HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...