Skocz do zawartości
mateo

PROSZE O POMOC

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh tak  :( 

Chodzi mi stabilnie więc starałem się ją bronić na tym forum, niestety...

 

Jutro wymieniam płyte na Solteka SL-75DRV5  8)

ZDRAJCA :!: :!: ja tez chcem cie przesiasc na MSI kt3 moze ARU :)

hehehe, tez myslalem nad soltekiem i msi (a wybralem epoxa :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bede mial za swoje teraz przyszedl czas na spowiedz .

niestety ja swoja plyte zmienilem juz na poczatku roku i byla to plyta ..... ( prosze o przebaczenie i naprawde przepraszam) k7s5a a wsadzilem do niej axp1600+ , bylem i jestem z tego zakupu zadowolony poprostu nawet chcac miec cos lepszego w tej chwili jest to niemozliwe bo takie niestety jest zycie.moja prozba skierowana do was miala na celu uzyskanie rady od ludzi ktorzy sie znaja bardziej na zeczy niz napewno ja a miala pomuc przyjacielowi ktory ma zamiar sobie cos kupic zajnizszej polki .a jako ze niejestem expertem niechcialem zabierac go na grzyby nieznajac lasu.po przeczytaniu waszych opini jako tako ten las poznalem i jestem wam wdzieczny .jeszcze raz przepraszam i naprawde goraco dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bede mial za swoje teraz przyszedl czas na spowiedz .

niestety ja swoja plyte zmienilem juz na poczatku roku i byla to plyta ..... ( prosze o przebaczenie i naprawde przepraszam) k7s5a  a wsadzilem do niej axp1600+ , bylem i jestem z tego zakupu zadowolony poprostu nawet chcac miec cos lepszego w tej chwili jest to niemozliwe bo takie niestety jest zycie.moja prozba skierowana do was miala na celu uzyskanie rady od ludzi ktorzy sie znaja bardziej na zeczy niz napewno ja a miala pomuc przyjacielowi ktory ma zamiar sobie cos kupic zajnizszej polki .a jako ze niejestem expertem niechcialem zabierac go na grzyby nieznajac lasu.po przeczytaniu waszych opini jako tako ten las poznalem i jestem wam wdzieczny .jeszcze raz przepraszam i naprawde goraco dziekuje

ALE CO KUPIL :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ms8137c poroostu zaufal tej kt266a .moim zdaniem nic zamadrego nieuczynil ( i wy naprawde sie namnie niewkurzyliscie??to jest prawdziwe forum :zapytale i dostalem odpowiedz.naprawde fajniea0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ms8137c poroostu zaufal tej kt266a .moim zdaniem nic zamadrego nieuczynil

Kt266A to dobry wybór

 

( i wy naprawde sie namnie niewkurzyliscie??to jest prawdziwe forum :zapytale i dostalem odpowiedz.naprawde fajniea0

ojej, zawstydzasz mnie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do mojej plytki tej k7s5a to niemialem zadnych z nia problemow , a musze zauwazyc ze mam ja 5 miesiac do tego przez ten czas mialem atxp1600+ i zasilacz 235W to fakt ze nawet nieprobowalem jej podkrecic ale na nowym zasilaczu sciagnolem nowy bios i oczywiscie przez te fale krytyki sprobowalem i ....niemialem najmiejszych klopotu podkrecenia procesora1398@1634 i jako test uzylem gta3 i sofa2 i tak jak wczesniej ani jednego zwisu . i tu mam i tak dola bo gdyby bylo mnie stac to bym kupil lepsza ale to tylko przez te fale krytyki jaka sie wylala na ta plyte.dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...