Skocz do zawartości
dr34m3r

USB iGrill

Rekomendowane odpowiedzi

The low-fat, high-bandwidth solution to your networked cooking needs is finally here. The George Foreman USB iGrill conveniently connects to your home or office PC using USB 2.0 technology, and provides a sophisticated web-based cooking interface.

teraz to by sie przydal zasilacz 500w ;)

 

Dołączona grafika

 

http://www.thinkgeek.com/stuff/looflirpa/igrill.shtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie bylo robione pod specyficznych uzytkownikow z wielkimi zasilkam. Niemniej jednak Codegen 300W by chyba nie pociagnal. Mysle ze to jest badziewie. Wolalbym jednak wstac i w 1 minute miec goracego burgera z mikroweli niz czekac 20min i jeszcze sie meczyc przez zapachy i widok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne urzadzonko, moznaby tam zepsute plytki trzymac, uszkodzony sprzet np. myszke, wlaczyc i patrzec powoli na smierc nieposlusznego gryzonia. :lol:

ludzie chyba nie maja co robic ze takie zeczy wymyslaja, przecierz to jest niepraktyczne w uzyciu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a sześć lat temu zostałem zaproszony na pokaz Windows 98 PL, startowano tam na poważnie z obsługą USB i pamiętam bardzo dobrze... żelazko podłączane do portu USB(!). Dałbym sobie głowę uciąć, że nie miało dodatkowego zasilania, ale teraz z perspektywy czasu sam już nie wiem. W każdym razie jeden prowadzący wyprasował drugiemu krawat :) Wtedy byłem ogromnym zwolennikiem Linux-a, więc rozbawiło mnie to do łez (WinAGD) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysły z kuchnią i kompem to juz bardzo dawno słyszałem... np jakies 5 lat temu czytałem man'y i howto'sy [brzydkie określenie na linuksa]owe jak sterowac tosterem i expresem do kawy via LPT -> teraz jedynie zmienili na USB i nie trzeba dodatkowego zródła ... ogólnie lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...