Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie pompy do wc prferujecie ? Potrzebuje popme która moze tłoczyc oleje, roztwory wody z borygo i wszystko to w minusowych temperaturach.

Jakie pompy sa lepsze zanuzeniowe czy "na rure" . Chciałem kupic pompe GRUNDFOS UPE 32-60 (3600L/H) jest to pompa na rure ale nie moze tłoczyc cieczy o ujemnych temp i stęzenie borygo tez nie moze byc za duze bo sie "zapiecze",plusem tej pompy jest to ze mozna ją do kompa podłączyć albo do LANu i regulowac jej obroty . Fajnie by było gdyby pompa miała jakąś regulacje a wydajność tak 4000l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusicku 4000 l/h a po co tyle?? Chyba chcesz całe osiedle chłodzić.

Ja mam 600 l/h i na proca satrcza, a myśle, że przy 1200 i grafa i zasilacz i jeszcze nawet i na chipset by stykneło.

Widziałem gdzieś fajną pompe miała chyba 15 000 l/h :D to byłby czad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa wilo rs-25/2 moze pracowac w zakresie od -10*C do 110*C a wydajnosc to 1100 do 2600 l/h regulowana trzema biegami. Ja mam wilo rs-25/4 troszke mocniejsza 1600 - 3200 l/h, ale mam dwa bloki wodne polaczone rownolegle wiec potrzebowalem wydajniejszej pompy. do jednego bloku rs-25/2 w zupelnosci wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy juz testowales pompy? bo ja tak i sie ta pompa grzeje :evil: :x co prawda nie oddaje duzo tego do cieczy ale zawsze cos. musze testy pod obciazeniem zrobic :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...