Skocz do zawartości
Kittek

Sony Ericsson T610 czy Siemens MC60

Rekomendowane odpowiedzi

no w necie nie ma testow no telefon pelen wypas  

dzwonki ladniutko graja.. zdjecia nawet na wyswietlacza wygladaja ladnie :):) sciagac rozne bajerki latwo sie sciaga

tylko nie moge dojsc do tego jak z ustawieniami tapety bo ustawiam sobie tapete ale na tapecie jest znaczek era... i nie widac tapety wogole i nie wiem jak to wylaczyc to Era... te cale logo w opcjach mam wszytsko powylaczane poza tapeta i dalej jest tak samo:( nie wiem ... moze ty wiesz KOBUS ???a i nie mam kabelka jeszcze do tego fona bede musial zakupic a fotki umieszcze nie dlugo narazie nie ma za bardzo czasu sie bawic telefonem :( ale niedlugo beda napewno :)

przweciez ten telefon jest poprostu brzydki :?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tez tak sadzilem ale jak go kumpel przyniosl do mnie to zmienilem zdanie :) klawiesze sa przyjazne w dotyku :) ale brak mi w nim strzalek w lewo i prawo co za bez sens :/ a tak poza tym kamerka zaejbista swietne odswiezanie obrazu ale wyswietlacz :/ mi sie wyswietlacz nie podoba zobacz sobie taka 6610 jakie ma kolory i wyraznosc ja w szoku bylem :/

p.s mam m55 :/ i dopshe mi znim jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy to prawda ze SE gubia zasieg? bo mnie to troche odstrasza a chcialbym wymienic nokie 6310i na tego 610 ;f

tak jest to prawda. SE produkuje telefony ktore nie lapia zasiegu. to taki chwyt marketingowy - kupujesz telefon, nie dziala, to musisz kupic drugi. i SE dwa razy zarabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jest tyle aparatów a żaden nie spełnia moich oczekiwań.

Dla mnie najwazniejszy jest GRPS i Java. Siemens MC60 od razu odpada a jak jest w końcu z SE T610, ma GPRSa czy nie? można wykorzystać jako modem do internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że jest tyle aparatów a żaden nie spełnia moich oczekiwań.

Dla mnie najwazniejszy jest GRPS i Java. Siemens MC60 od razu odpada a jak jest w końcu z SE T610, ma GPRSa czy nie? można wykorzystać jako modem do internetu?

oczywisce ze ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...