Skocz do zawartości
Raptor

Turok: Evolution

Rekomendowane odpowiedzi

grał ktoś - warto to instalować ?

Strasznie stara gra. Grałem w to prawie dwa lata temu na konsoli. Nie wyglądało to za ciekawie, a i była dość trudna (te latanie na pterozaurach, to czysta zręcznościówka).

Straaaasznie przesadzasz :lol: data wydania to 08.31.2002 wiec na pewno blizej roku niz dwoch lat bo nie sadze zebys ja mial dzien po tym jak sie ukazala :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radze nawet nie instalowac tego shitu, sciagnelem se ja niedawno, po ok 1 h odinstalowalem i wyzucilem. albo to byla jakas beta aleo gra jest niedowalona, menu jak w pegazusie, grafa ala turok 1 bez mozliwosci zmiany ustawien. tatalna lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Niestety jestem posiadaczem geforce 2 pro :oops: Pozyczylem od kolegi Turoka Evolution, lecz niestety nie odpala mi :angry: Przeczytalem gdzies ze karty z tej rodziny nie maja jakies funkcji. Czy wyszla moze jakas łatka, ktora likwiduje ten problem w takich kartach?! Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to Turok Evolution to gra która powinna pójść na GeForce 2 Pro sam byłem posiadaczem owej karty która moim zdaniem jest bardzo dobra, jakie masz sterowniki? A co do karty ona obsługuje DirectX 7, gra powinna Ci chodzić bo ona chyba nie wymaga chyba minimum GeForce 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tja... ten sam problem rok temu miałem ( i nadal mam :lol: )

ale to jest bez sensu ! :evil:

wymagania to 500 mhz karta 16 mb z akceleratorem i chyba 128 czy tam 64 ramu wiec co to ma być ?!

3D analyzerem tylko mi intro odpala :/ fuck.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...