Skocz do zawartości
gREG PG

MX-500..czy reklamowac?

Rekomendowane odpowiedzi

na sprzet to chyba nie pasuje, wiec dalem tu ;)

otoz, od kilku dni moj MX-500 zaczal mnie niezle irytowac..mycha na lewym przycisku ma luz pomiedzy przyciskiem a mikrostykiem (czy co to tam jest w srodku :)), wiec proces klikania jest "rozlozony na raty" -najpierw przycisk pokonuje droge do mikrostyku a dopiero potem nastepuje klik... :)...trudno to troche opisac..ale mam nadzieje, ze zajarzycie :)

i teraz pytanie - czy to sie klasyfikuje do reklamacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sprzet to chyba nie pasuje, wiec dalem tu ;)

otoz, od kilku dni moj MX-500 zaczal mnie niezle irytowac..mycha na lewym przycisku ma luz pomiedzy przyciskiem a mikrostykiem (czy co to tam jest w srodku :)), wiec proces klikania jest "rozlozony na raty" -najpierw przycisk pokonuje droge do mikrostyku a dopiero potem nastepuje klik... :)...trudno to troche opisac..ale mam nadzieje, ze zajarzycie :)

i teraz pytanie - czy to sie klasyfikuje do reklamacji?

REKLAMUJ

 

Ja miałem to samo, a pozatym coś się zrypało i myszka nie chciała się ładować.

 

Po 10 dniach od zakupu poszła do reklamacji w MediaMarkt we Wrocławiu.

 

Po tygodniu już miałem nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na sprzet to chyba nie pasuje, wiec dalem tu ;)

otoz, od kilku dni moj MX-500 zaczal mnie niezle irytowac..mycha na lewym przycisku ma luz pomiedzy przyciskiem a mikrostykiem (czy co to tam jest w srodku :)), wiec proces klikania jest "rozlozony na raty" -najpierw przycisk pokonuje droge do mikrostyku a dopiero potem nastepuje klik... :)...trudno to troche opisac..ale mam nadzieje, ze zajarzycie :)

i teraz pytanie - czy to sie klasyfikuje do reklamacji?

REKLAMUJ

 

Ja miałem to samo, a pozatym coś się zrypało i myszka nie chciała się ładować.

 

Po 10 dniach od zakupu poszła do reklamacji w MediaMarkt we Wrocławiu.

 

Po tygodniu już miałem nową.

Mam teraz to samo :D A do tego te przyciski na górze przy rolce mi sie starły i obrazków niewidać i też sie zastanawiam czy reklamować :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kiedyś nad kupnem zestawu Logitech Cordless Desktop MX™ w skąłda którego wchodzi MX-700 cena w granicach 600 zyla, ale jak znajomy sprowadził to to cudo na sklep to dałem sobie spokój przecież ta myszka jest tak ciężka, że można nią zabić a co do jej ergonomii to jest to według mnie najgorzej zrobiona myszka Logitecha. A na koniec zdecydowałem się na Logitech Cordless Desktop Deluxe Optical.

 

A tak na marginesie zobaczcie to:

http://www.logitech.com/index.cfm?page=pro...18&languageid=1

Cena około 1266 zyla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kiedyś nad kupnem zestawu Logitech Cordless Desktop MX™ w skąłda którego wchodzi MX-700 cena w granicach 600 zyla, ale jak znajomy sprowadził to to cudo na sklep to dałem sobie spokój przecież ta myszka jest tak ciężka, że można nią zabić a co do jej ergonomii to jest to według mnie najgorzej zrobiona myszka Logitecha. A na koniec zdecydowałem się na  Logitech Cordless Desktop Deluxe Optical.

 

A tak na marginesie zobaczcie to:

http://www.logitech.com/index.cfm?page=pro...18&languageid=1

Cena około 1266 zyla

No tak ale nie mas FastRF, a bez tego to pingi skaczą.

 

On siedzenia przed kompem bicepsy Ci zanikły ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z mx700 jestem bardzo zadowolony. juz czytajac recenzje nastawilem sie na ta myszke i sie nie zawiodlem. ciagle jestem pewien ze jest warta swojej ceny. jesli komus nie szkoda wydac tyle kasy na myszke to naprawde polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...