Skocz do zawartości
cezar.I

Co dalej z duronem 1300

Rekomendowane odpowiedzi

co dalej zrobić z tym duronem 1300. Wgrałem mu nony bios tak jak mówili na forum ustawim zegar procka na 107 mhz i bios wyktywa durona 1400 wejdzie do windowsa Xp i jak włączę np 3d Marka 2001 to przy tesicie zawias. Ustawiłem też zegar 110/110 wykrywa durona 1450 zle przy uruchamianiu win.. wyskakuje niebieski ekran i musze resetować kompa. Inne ustawienia nie idą . Płyta Ecs k7s5a 256 ramu Ge force 2 MX 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbij mnoznik i FSB w gore powinno pomoc. A tal grzecznie mowiac to jest topik opodkrecaniu na FAQ.

Sam bede zmiejszal tylko przyjdzie procek do testow bo zabardzo niewiem jak z tym przepalaniem mostkow jest ile V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram rady przedmówców, ale żeby zmienić mnożnik na tej płycie nieobejdzie się chyba bez odblokowania procka i założenia drut moda na sockiecie, a wtedy myślę że bezproblemu procek pójdzie na 10x133 lub nawet 10,5x133 albo na kilku innych kombinacjach (np. 10x140). Nie wiem tylko jakie masz pamięci i zasilacz, bo to może być bardzo istotne przy podkręcaniu procka! Więcej szczegółów w tym topicu: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?p=556515#556515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...