Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Windows 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem na nim od 3 miesięcy, ale zmieniłem płyte z KT400 na nForce 2 i mam problem... W aquamarku 3 wynik mi spadł o połowe tzn z 42k do 22k :evil: A w 3dM 03 spadł o 100 pkt. Nie wiem czemu, bo przecież robiłem reinstalke do nowej płyty, proca wykręciłem o prawie 100mhz więcej, a testy pamięci w sandrze mi się podniosły o jakieś 200 mb. Aha i to samo jest u kumpla. Wy też macie takie problemy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jechałem na nim od 3 miesięcy, ale zmieniłem płyte z KT400 na nForce 2 i mam problem... W aquamarku 3 wynik mi spadł o połowe tzn z 42k do 22k  :evil:  A w 3dM 03 spadł o 100 pkt. Nie wiem czemu, bo przecież robiłem reinstalke do nowej płyty, proca wykręciłem o prawie 100mhz więcej, a testy pamięci w sandrze mi się podniosły o jakieś 200 mb. Aha i to samo jest u kumpla. Wy też macie takie problemy??

Stwierdzam ze jest to napewno spisek microsoftu i via (joke ) :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec skad sciagne program TweakNT ktorym potrafi zmienic wpis w win 2003 zeby rozpoznawalo go jako xp ? mam problem z instalacja wiekszosci programow... :(  

kruk2000@go2.pl

www.google.pl

Po co ci ten system, skoro chcesz go zamienić w XP? I jaka to większośc programów nie chce się instalować bo jakoś niezauwazyłem większych problemów z programami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos powiedziec skad sciagne program TweakNT ktorym potrafi zmienic wpis w win 2003 zeby rozpoznawalo go jako xp ? mam problem z instalacja wiekszosci programow... :(  

kruk2000@go2.pl

www.google.pl

Po co ci ten system, skoro chcesz go zamienić w XP? I jaka to większośc programów nie chce się instalować bo jakoś niezauwazyłem większych problemów z programami.

Glowny powod to wysmienicie dziala lan , zgrywanie danych odbywa sie z predkoscia 9-10 MB a z windowsa xp 6-7 MB ...

Do tego wbudowany klient ftp.

A zmiana wpisu nie robi z niego systemu xp tylko zmienia etykiete.

Nie chce mi sie instalwoac Pmagic 8.0 , norton system works 2003 i 2004.

Tryb zgodnosci nie dziala u mnie.

W gogle szukalem jedyne co mozna zlalezc to smieci instalujace sie w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To może byś włączył przyspieszenie DirectDraw,Przyspieszenie Direct3D i Przyśpieszenie teksturowania AGP w opcjach DX.

Włączone, a mimo to 3DMark 2001 nie odpala.

ściągnij nowszą wersję... oczywiście 3D marka 2001. Zobaczy wtedy Twój 8.1 i 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Większość cracków do win2003 nie działa.

a to ciekawe... moj dziala bez problemu... :P

 

Mam 128mb ramu, i ten windows to tak nawet mi sie wydaje bardziej zwrotny od windowsa xp pro... No ale nie ma rozy bez kolcow - za cholere na tym nie moge filmow ogladac (divx itp) - obraz jest cholernie rozmyty, i tak dziwnie chamsko szary... Nie mial ktos czegos takiego? Nie wiecie moze jak ten problem rozwiazac???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Większość cracków do win2003 nie działa.

a to ciekawe... moj dziala bez problemu... :P

 

Mam 128mb ramu, i ten windows to tak nawet mi sie wydaje bardziej zwrotny od windowsa xp pro... No ale nie ma rozy bez kolcow - za cholere na tym nie moge filmow ogladac (divx itp) - obraz jest cholernie rozmyty, i tak dziwnie chamsko szary... Nie mial ktos czegos takiego? Nie wiecie moze jak ten problem rozwiazac???

Swego czasu cięzko było znalezc działający poprawnie crack do tego systemu. Zresztą po co crack jak mozna przez pół roku korzystać z tego systemu legalnie.

 

Co do twojego problemu to moze byc to wina kodeków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu cięzko było znalezc działający poprawnie crack do tego systemu. 

 

Co do twojego problemu to moze byc to wina kodeków.

znaczy nie zaznaczylem ze jeszcze dziala :P - nie wiem czy jest w pelni poprawny, bo nie wytrwalem jeszcze tych 30dni bez reinstalki

 

A co do kodekow - poddalem sie... wrocil winxp i na tych samych kodekach wszystkie filmiki smiagaja az milo, a na win2003 naprawde DUZO kodekow sprawdzalem... zawsze to samo... podejzewam ze to nie wina kodekow, tylko cos z directx/grafa no ale jak juz mowilem - poddalem sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra już po kłopocie zmieniłem drivery :twisted: ale jest następny problem czemu nie chodzi KaZaA ?? zainstalowałem wszystko ok włączam pojawia sie ikonka tyray po czym znika... i kazaa sie wyłącza :evil: co jest ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostaje przy XP Pro. Napewno Win 2003 wprowadza wiele nowych funkcji i obsługuje nowe standardy, ale jak narazie nie nadaje się do domowego peceta (choć oczywiście każdy inaczej postrzega zastosowania "domowe")

Nie rozumie co chciałeś powiedzieć? - bo po drobnym dopieszczeniu systemu dostajemy windowsa o tych samych funkcjach co winXP (+kilka nowych), ale o większej stabilności i (o dziwo) troche mniejszych wymaganiach sprzętowych - jakoś nie widze żadnych ograniczeń, które mogą win 2003 ograniczać w wykorzystaniu jako domowy pecet - no chyba że ty znalazłeś coś co w win XP jest, a w win 2003 tego nie ma (jeśli tak, to bardzo mnie tym zadziwisz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu cięzko było znalezc działający poprawnie crack do tego systemu.  

 

Co do twojego problemu to moze byc to wina kodeków.

znaczy nie zaznaczylem ze jeszcze dziala :P - nie wiem czy jest w pelni poprawny, bo nie wytrwalem jeszcze tych 30dni bez reinstalki

 

A co do kodekow - poddalem sie... wrocil winxp i na tych samych kodekach wszystkie filmiki smiagaja az milo, a na win2003 naprawde DUZO kodekow sprawdzalem... zawsze to samo... podejzewam ze to nie wina kodekow, tylko cos z directx/grafa no ale jak juz mowilem - poddalem sie.

Sprawdź te KODEKI .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard edition był dodany do PCWK, a enterprise z torenta leci szybko(ciągnałem 3 dni).

Odnośnie tego torenta... to jak on działa? Na zasadzie FleshGet'a czy coś takiego? Chodzi mi o to czy jak przerwe pobieranie po 100Mb to czy te 100Mb będzie zapisane i potem będzie dalej ściągał reszte. Czy jak wyłącze raz to potem zaczyna się wszystko od nowa? (nie ma ochoty zostawiać komputera włączonego przez 30h, stąd moje pytanie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego torenta... to jak on działa? Na zasadzie FleshGet'a czy coś takiego? Chodzi mi o to czy jak przerwe pobieranie po 100Mb to czy te 100Mb będzie zapisane i potem będzie dalej ściągał reszte. Czy jak wyłącze raz to potem zaczyna się wszystko od nowa? (nie ma ochoty zostawiać komputera włączonego przez 30h, stąd moje pytanie) ;)

tak, będziesz mókł wznowić ściąganie tego pliku jak mu przerwiesz (coś jak eMule)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie ciekawe zdarzenie z tym trialem. Musiałem zresetować BIOS i ustawiła mi się data 01.01.2002. Po odpaleniu Win2003 dostałem komunikat, że ta wersja testowa już wygasła i prosimy o zakup pełnej wersji i automatyczny logoff. Zorientowałem się o co chodzi, zmieniłem datę w BIOSie i odpalam ponownie Win2003, a tu nic, dalej ten sam komunikat, że trial wygasł i od razu po potwierdzeniu komunikatu wylogowuje. No i jakby nie Ghost to bym musiał od nowa instalować. Czy ktoś miał podobny przypadek i udało mu się to obejść bez reinstalki/Ghosta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie ciekawe zdarzenie z tym trialem. Musiałem zresetować BIOS i ustawiła mi się data 01.01.2002. Po odpaleniu Win2003 dostałem komunikat, że ta wersja testowa już wygasła i prosimy o zakup pełnej wersji i automatyczny logoff. Zorientowałem się o co chodzi, zmieniłem datę w BIOSie i odpalam ponownie Win2003, a tu nic, dalej ten sam komunikat, że trial wygasł i od razu po potwierdzeniu komunikatu wylogowuje. No i jakby nie Ghost to bym musiał od nowa instalować. Czy ktoś miał podobny przypadek i udało mu się to obejść bez reinstalki/Ghosta?

Ja miałem taki przypadek. Zmieniałem bios, zapomnialem ustawić date i załadowałem system. Do odzyskania systemu użyłem kopii rejestru tworzonej podczas jego instalacji. Musiałem tylko po tym przeinstalowac częsc programów i skonfigurować od nowa system. Mozna trakich sytuacji wogóle uniknąć tworząć sobie na bieżąco kopie rejestru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi w 2001 spadło o 1700 pkt, 2003 nie sprawdzałem bo strach :wink:

Mam kłopot z zainstalowaniem joysticka (albo przełącznik widoków albo przepustnica), no i HyperLobby się nie instaluje (brak jakiegoś dll. )

Jak znacie panaceum na te dolegliwości to będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  A zmiana wpisu nie robi z niego systemu xp tylko zmienia etykiete.

Nie chce mi sie instalwoac Pmagic 8.0 , norton system works 2003 i 2004.

Tryb zgodnosci nie dziala u mnie.

W gogle szukalem jedyne co mozna zlalezc to smieci instalujace sie w systemie.

i mam pytanie znalalzes cos? mnie interesuje Pmagic... chce wyskorobiac troche miejsca na linuxa ale niestety nie moge zainstalowac tak samo tryb zgodosci nie dziala u mnie... moze panowie jakas inna sugestia jak wyskrobac ze 2 giga na linuxa bez straty danych z dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...