Skocz do zawartości
shakur_45

Ulubiony SPORT :)

Ulubiony sport  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ulubiony sport

    • koszykowka
      15
    • pilka nozna
      15
    • siatkowka
      6
    • lotnictwo
      2
    • wodne sporty
      5
    • jazda na rowerze
      20
    • tenis
      3
    • sporty zimowe
      6
    • inny ( napisz jaki )
      18
    • sztuki walki
      3


Rekomendowane odpowiedzi

szybko jak szybko... powiedzialbym, ze nie szybciej niz na nartach... no i po pierwszym powazniejszym wypadku sobie nie odpuszczaj...ja jezdze nieco ostrozniej odkad kosc mojej reki rozpadla sie na 3 czesci i ... zreszta nie wazne :) ja powiedzialem sobie, ze jeszcze jedna rzecz sobie zlamie, to wracam na narty (jezdzilem chyba 4 sezony) ale teraz chyba bedzie moj 8czy 9 sezon na desce i jakos jeszcze zyje :) I jesli plany mi sie udadza to mnie zobaczycie w tv niedlugo :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich sporo ;) Ale najbardziej loobie wszystkie typu "fake" albo "true spin" to jest hardcore :mrgreen: A ten jeden jedyny - uloobiony - to chyba jest "kind grind" taki na maxa niski na dloogiej rurze :) Wypasik.

 

Pozdroofka Mateoosh - sK8 -  :!:

To ty sqbany niezły jesteś. Ja jak próbowałem zrobić truespin topsoul'a to myślałem że nie wstane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 185 cm więc kosz , kosz i nożna

w tych dyscyplinach byłem naprawdę dobry zwłaszcza w nogę

he, he byłem nawet kapitanem reprezentacji mojego L.O

ale odkąd (3 lata temu grając w kosza) zerwałem więzadło krzyżowe w lewym kolanie (fajna operacja :cry: i długa,długa rehabilitacja)

nadal dużo gram lecz rządzenie się skończyło :twisted: :evil: :cry: :cry:

tak w nogę jak i w kosza..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, już wiem, kto tak lubi odkopywać teamty. Ale dobrze, bo to jedna z pierwszysch mądrych osób, która korzysta z polecenia szukaj.

 

Jeżli o mni echodzi, to jazda na rowerze - góral - freeride i cross country. Na downhill mój bike się nie nadaje, w sumie na XC też cienko. Może w końcu wymienię ramę i kupie amora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boks :twisted:  nie lubie gier zespolowych, najlepsze sa indywidyalne. wszytsko zalezy od ciebie a jak przegrasz nie mozesz zgonic na kolege tylko masz pretensje do samego siebie

No fakt, zawsze można zwalić na trenera :D :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwielbiam kosza i picipolo na nieuzywane bramki, chociarz uzywane maja większe doświadczenie hmm trudno cos powiedziec ogolnie to stawiam na picipolo nieważne na jakie bramki byleby nie byly za stare dakie do 20 bo potem się za często sypią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...