Skocz do zawartości
ssound

Czy to artefakty?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dziwne załamania, pociecia obrazu, nie wiem jak to opisac tak jakby obraz sie cioł na kawałki głownie w poziomie. Mam ten "efekt" w UT 2003 i w tescie File rate 3d mark 2001. Nie wiem czego to jest wina, moze tak ma być? Nie wyglada to zadobrze, kiedys myslalem ze to wina slabej grafy jak mialem MX 400 ale na tej co teraz jest tak samo.

Oczywiscie sam prubowalem dojsc o co z tym chodzi i wiem, ze nie jest to wina sterownikow, DirecX czy OC grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem grafa nie wyrabia, ja tak miałem z PES3Demo przy 1152x768. Obraz się poprostu łamał przez środek monitora, jedna połówka nie nadąrzała za drugą. Ustawienia v-sync nic nie dały. Według mnie, albo zbyt wysoko mierzysz, albo cosik ze sterami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prubowalem wlasnie nagrać filmik jak to wyglada ale na filmie tego nie widać 8O nie wiem moze monitor? Tylko na ut 2003 tak mam, i na tym file rate. Wszystkie gry chodzą mi ok. Gre mam tak skonfigurowane ze mam w granicach 100 fps wiec grafika sobie radzi z tym spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prubowalem wlasnie nagrać filmik jak to wyglada ale na filmie tego nie widać  8O  nie wiem moze monitor? Tylko na ut 2003 tak mam, i na tym file rate. Wszystkie gry chodzą mi ok. Gre mam tak skonfigurowane ze mam w granicach 100 fps wiec grafika sobie radzi z tym spokojnie.

Olej to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...