Skocz do zawartości
s0n1c

Wydawnictwo Helion

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zamawaial ksiazki z tego wydwnictwa?

jak tak po jakim czasie docieraly do was, czy listonosz przynosil zawiadomienie/ksiazke?

Pytam sie bo juz 2 raz zamawiam ta sama ksiazke i nic nie przychodzi a czekam juz z dobry miesiac.

Z gory TNX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chodzi o ksiazke "Dreamwever MX"

I juz 2 zamowienie i nic.

Ps moze jednak mja burdel bo jak podaje kod pocztowy mojego miasta to on sie pyta czy to jakis rzeszow czy cos takiego (nie pamietam miejscowosci) i zdaza mi sie to juz 2 raz. coz do 3 razy sztuka, a jak nic nie przyjdzie to pozostanie chyba empik w katowicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sprzedaja ksiazki w siedzibie... Mam niedaleko, firma jest z Gliwic, wiec moge sie przekonac =] A i fajnie by bylo za grosze kupic jakies lekko zle wydrukowane :D

:arrow: jako, ze jestem z gliwic i ksiazki wydawnictwa Helion bardzo przypadly mi do gustu, kupuje u nich dany tytul jesli w danym momencie jest mi potrzebny. zakupow dokonywalem na ogol w siedzibie wydawnictwa. pozniej stwierdzilem, ze nie chce mi sie jezdzic autobusem do wydawnictwa i zamwawialem wysylkowo (przesylka 0 zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no helion jest wypas... zamawialem ... zwylka przesylka za pobraniem ... w 3 dni doszla... zadnych niespodzianelk ( negatywnych ofkoz :D ) i paczka fajnie zapakowana...

 

 

nie jest zle...

za niedlugo bede zamawial jeszcze raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...