Skocz do zawartości
opti

ati i odswiezanie 60Hz... mozliwa zmina???

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy jest jakas mozliwosc na zmiane defaultowej czestotliwosci odswiezania ekranu na kartach ati? mam 8500LE Herculesa i na sterach herculesa 3.7 przykladowo w grze Medal Of Honor Allied Assault Breakthrough jest wartosc 60Hz, jedna metode znam tnz. wpisanie w panelu dxdiag w zakladce wiecej pomocy > zastap > 85 ale jednak w medalu to nie dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj stery omegi one wymuszaja stale odswierzanie na poziomie jaki sobei wybierzesz i nie ma bata zeby bylo inaczej... u mniie dzieki tym sterom monitor swieci jak Bog przykazał czyli 75hz w 1024@768 w kacu 15 "

heh ok no u mnie bedzie troszke lepiej z monitorem bo mam Flatron'a 795FT :) dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie win xp.. 

aa wlasnie np. powerstriptem da sie zminic prawda? bo wlasnie sobie przypomnialem ze tak zmienialem jak mialem karte nvidi..

Oraz kilkoma innymi programami: refresh lock, refresh force, HZ tool, riva tuner...ups, już to dzisiaj pisałem w innym poście ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja podepne sie do tematu ...

 

mam ustawione refresh lockiem 1024x768x32 85mhz a przy kazdym benchmarku (2k1se) gdy dam "details" testu wyskakuje ze robiony byl w 60mhz ...

 

czy to normalne ?

chyba jakis bug, bo mam to samo

 

Opti, polecam Rade3D Tweak >> www.rage3d.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jankes > ustawilem programe riva tuner i jest juz ok :)

Nie wiem, jak na to będzie na ATI działać, ale na moim GF2MX400 przy próbie użycia TV-outa były jaja, ponieważ dzięki RT częstotliwości odświerzania są na stałe wpisane, np. przy 800x600@100Hz system chciał dawać te 100Hz i na monitor, i na TV przy dual view, gdy powinno być 50Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...