Skocz do zawartości
michał

będe tatusiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem wam powiedzieć,że dzisiaj się dowiedziałem, iż będe ojcem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy i teraz już jestem po paru baniakach...!!!!!!!!!!!!!!!!ale to jest super uczucie.Razem z moją Moniką jesteśmy bardzo szczęśliwi. :D

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem wam powiedzieć,że dzisiaj się dowiedziałem, iż będe ojcem i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy i teraz już jestem po paru baniakach...!!!!!!!!!!!!!!!!ale to jest super uczucie.Razem z moją Moniką jesteśmy bardzo szczęśliwi. :D 

POZDRAWIAM

gratuluje jako pierwszy. tylko tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to będzie to jeszcze nie wiem to jest dopiero pierwszy miesiąć. :D 

Chyba z tej radości zle to ujołem.

DZIĘKUJE.

nom troszke no, ale mozna wybaczyc heh to garatulacje i napisz jak juz ja/jego ztuningujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wypiłem już z tej radości prawie 0.5, ale coś wam powiem dziekuje wam za wasze posty i podziekowania.Ale jaK bedzie miało na imię moje dziecko to jeszcze nie wiem zapytam się was o to jak byście go nazwali.Ale jestem hapy. :D

dzisiaj jakby jeszcze było mało to dostałem procek 1.2 celeron tultanim i już chodzi na 1.4 bez problemu ale jutro zaczne wyciągać z niego więcej :D teraz nie mam do tego głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko POGRATULOWAC :!: :!: :!:

I wychowaj dziecko w duchu o/c ;) :mrgreen:

 

Ps: Jeszcze raz --> GRATULACJE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wypiłem już z tej radości prawie 0.5, ale coś wam powiem dziekuje wam za wasze posty i podziekowania.Ale jaK bedzie miało na imię moje dziecko to jeszcze nie wiem zapytam się was o to jak byście go nazwali.Ale jestem hapy. :D  

dzisiaj jakby jeszcze było mało to dostałem procek 1.2 celeron tultanim  i już chodzi na 1.4 bez problemu ale jutro zaczne wyciągać z niego więcej :D teraz nie mam do tego głowy.

GRATULUJE !!!

BTW: Tylko nie nazwij dziecka Frazir :lol: :lol: :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...