Skocz do zawartości
MarcinZ

Chłodnica - sam zrobiłem ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Bawiłem się z nią od stycznia. Coś tam robiłem jak miałem akurat wolną chwilę. Koszt w sumie materiał + narzędzia (lutownica, lut, czyściki itd) max 250 zł + butelka wódki za blachę 0,2mm ;) Znajomy akurat miał w piwnicy spory zwój. Za młodu bawił sie w wojsku w robienie sygnetów czy jakiś podobnych głupot i akurat miał taką blachę. Pamiętała jesze stare czasy komuny.

Otwory w finach zrobiłem przebijakiem śr. 10mm. W sumie około 3000 dziur. Następnie przygotowałem kawałek sklejki z powierconymi otworami, przyłozyłem fina do rurek i nasuwałem. Straszna mordęga. Idealnie niestety nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: A jak Panom hydraulikom widzi sie taki pomysł:

:arrow: finy układa się jak kolega tylko że fin - karton - fin (lutowanie) - karton - fin - .... a potem do wody i rozpuszcza się karton zostają równo ułożone finy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8O wow ...

co prawda pozostane zwolennikiem samochodowek, ale respect dla wkladu pracy.

 

Outlander - z tym rozpuszczaniem to potrzebne byloby cos wiecej niz tylko woda (nawet na tekture falista - bo chyba o niej myslisz. karton - to szare - to juz w ogole jest pancerny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...