Skocz do zawartości
Łukasz...

Railroad Tycoon 3

Rekomendowane odpowiedzi

mi sie grafa nawet podoba , nie wiem jak z grywalnoscia bo odpalilem tylko zobaczyc jak wyglada , dzis moze pogram troche to ci moge dac jakies screeny , (ja dosyc duzo gralem w 1 na amidze wiec przy tym tez troche posiedze :twisted: ) wymagania to ma dosyc duze :( u mnie max detale z anizo 16 , AA wlaczone w grze to 15-20 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem wiem..oczywisice ze tutoriala gralem..ale jakos szybko kase trace :P nie wiem dokladnie jak z tymi fabrykami na planszy, co z poszczegolnymi transportami zelazo drzewa i takei tam..ogolnie jakesi takie wskazowki czym sei np nie zjamowac a na co zwracac uwage wieksza.. a pociagi ustawiac automatycznie cargo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sobie ściągnąłem demko RT3 (ok. 130MB).

W sumie wiele się nie spodziewałem, byłem zły, że wchodzą w 3D. Uważałem to za chwyt marketingowy wyłącznie.

 

Odpaliłem demko, pograłem trochę i uważam, że RT3 to jest b.dobra kontynuacja. Wszystko wygląda bardzo dobrze i bardzo płynnie chodzi :) No i przede wszystkim jest bardzo grywalne.

 

Coprawda mam trochę zastrzeżeń - przede wszystkim to jest właściwie RT2 w zupełnie nowej oprawie + trochę dodatków. No, ale zobaczymy co będzie w pełnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gornik ;)

 

Ostatnio dorwalem ta giere i bardzo wpadla mi w oko, jednak mam dosyc duzy problemik.

 

Czy budynki wytwarzajace dobra typu (zboze, mleko, drzewo, wegiel) musza byc w zasiegu stacji?

 

Jak sprawdzic gdzie wytwaarza sie duzo danego surowca?

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno juz w to nie gralem ale postaram sie pomoc.

w opcjach wyswietlania mapy (taka ikonka ziemi, o ile dobrze pamietam), mozesz wlaczyc podglad podazy/popytu dla kazdego surowca. im wiecej "wagonikow" - tym lepsze miejsce dla stacji danego typu. zobaczysz tez, ze produkcja jest najwyzsza przy samych budynkach, ale promieniuje rowniez na okolice, szczególnie wzdłuż rzek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdy jakas farma czy fabryka produkujaca dobra, lezy sporo od najblizszego miasta, myse do niej osobno budowac przystanek?

 

Z innej beczki. Mozna jakos ustawic pociag, aby doladowywal wybrane dobra jadac przezz kolejne stacje, a na ostatniej je wyladowal?

Bo raz chaielm, aby pociag zaladowal owoce w gdansku, toruniu, plocku zawiozl do krakowa gdzie przerobilbym je na alkohol, a ten glupii pociag wyladowal wszystkie wlasnie w plocku ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...