Skocz do zawartości
XES1987

jedna diodka i super wyglÄ…d

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy to jush było ale mam ciekawy pomysł. Otush można diodke 12 V podłaczyc do zasilania i przykleic tasma klająca na koncu obudowy i skierowwac w strone wszystkich podłaczen ( gniazadek tych z tyłu ps/2 i takie tam) zrobiłem i fajno wygląda jak pożycze aparat dodam foty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo skieruj sobie na czoło... bediesz mial taka zapupista wielka kolorowa krope na czole... extra nie ??

"Kolego" czy Ty czasem sie nie zapedziles ??

Z takim podejsciem to masz szanse na owoc, pomysl o tym i do kogo to piszesz.

Ty od razu byles taki mastah-wyjadacz-super-spec od wszystkiego ?? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed... tracisz poczucie humoru :? Nastepnym razem sie nie odezwe bo przeciez takie pomysly sa trendy i wogule, zeby sie chwalic 1 dioda przed calym tweakiem ... czyz nie ? .. wszyscy go zbrechtali ale tylko ostatniemu zatkamy bananem buzie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reed... tracisz poczucie humoru :? Nastepnym razem sie nie odezwe bo przeciez takie pomysly sa trendy i wogule, zeby sie chwalic 1 dioda przed calym tweakiem ... czyz nie ? .. wszyscy go zbrechtali ale tylko ostatniemu zatkamy bananem buzie :wink:

Mozna przeciez bylo nowemu koledze jakos po ludzku wytlumaczyc cokolwiek.

Postaw sie w jego sytuacji, moze to Ci cos podpowie.

BTW poczucia humoru, to Ty tez szwankujesz, byle ovoca sie przestraszyles :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby to wszyscy? To w jaki sposób padały tu jakieś rekordy typu "150 osób na jednym malutkim serwerze, wstydzilibyście się"?

Każdy kiedyś zaczynał, na szczęście dla wszystkich zainteresowanych ludzie są leniwi i nie wygrzebują "błędów młodości" przy byle okazji :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy osoby to wszyscy? To w jaki sposób padały tu jakieś rekordy typu "150 osób na jednym malutkim serwerze, wstydzilibyście się"?

Każdy kiedyś zaczynał, na szczęście dla wszystkich zainteresowanych ludzie są leniwi i nie wygrzebują "błędów młodości" przy byle okazji :>

Jonas cenie tfą dowciapność ponad siostre weronike... ale chodzilo mi o wszystkich w tym topicu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem sie nie odezwe bo przeciez takie pomysly sa trendy i wogule, zeby sie chwalic 1 dioda przed calym tweakiem ... czyz nie ?

No cóz gdybys był madry to byś przeczytał ze dołacze foty. Iczy ja pisałem że mam tylko JEDNA diodkę. To był tylko pomysł żęby ktos sobie mógł ewentualnie dodac do swojego kompa :!: :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem sie nie odezwe bo przeciez takie pomysly sa trendy i wogule, zeby sie chwalic 1 dioda przed calym tweakiem ... czyz nie ?

No cóz gdybys był madry to byś przeczytał ze dołacze foty. Iczy ja pisałem że mam tylko JEDNA diodkę. To był tylko pomysł żęby ktos sobie mógł ewentualnie dodac do swojego kompa :!: :!:

:arrow: Gdzie te foty :?:

:arrow: Napisales DIODKĘ a nie DIODY , wiec logicznym bylo dojscie do wniosku ze chodzi o Led'a sztuk : 1

:arrow: NO OFFENSE :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neon69 zluzuj :wink: XES1987 młody jest uczy siek dopiero :oops: Ja znalazłem fotki tego co on usiłuje zdziałac jego efekt bedzie podobny jeśli nawet nie identyczny!!!

 

Ale w sumie Neon69 masz racje!! XES1987 jak sięzdeklarowałes że wrzucisz fotki to to uczyń :twisted:

 

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie... chlopak pewnie dopiero co zaczal sie w to bawic, o katodach slyszal tylko od babci kolegi ojca. Az tu nagle siedzac na laweczce w parku popijajac z kolegami piffki, nagle cos mu zaswitalo... LED !!! i to 10mm... i to z tylu obudowy !!! nie jest to popularne tak jak okno i katoda, wiec pomyslal ze moze wymyslil cos nowego i postanowil sie z nami podzielic tym pomyslem ! I chwala mu za to ! A wy mastah-blastah-moderzy (oczywiscie nie wszyscy) musicie go odrau zjezdzac za to ze wymyslil cos banalnego... wstawic LED'a z tylu budy... hmmm.... moze i banalne ... ale jakie praktyczne !!! a moge was zapewnic ze jest na forum duzo modderow ktorzy akurat w necie sie na cos takiego nie natkneli i nie wpadna na taki pomysl zeby cos takiego zrobic... wiec...

 

mi sie odobiscie bardzo pomysl podoba :D:D:D i chyba tez sobie cos takiego zrobie... jak tylko bede mial obudowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...