Skocz do zawartości
finalcell

PorzÄ…dek w budzie

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest moj niestety, ale ladniutki guidehttp://evolvesystems.netfirms.com/html/wireguide.html

nazwałbym to porządek z jednej strony :)

 

Ja mam trochę bałaganu w obudowie (nie wiecie gdzie można dostać kable SATA 20-30cm) :oops: a poza tym nie będe rozbierał całej obudowy żeby podpiąć dodatkowy kabel :roll:

 

I tak nieźle wkomponowałem ATX12V i fana od zasilacza

 

Dołączona grafika

 

grrr te sata :( chyba je potne i posztukuje - będzie ładniej ;)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta tylko ze agoosia nic nie ma w kompie

ja mam np. jeszcze sblive, sieciowke, kontroler SCSI 2 dyski, cdrw - cd-roma, yy kabelek od irdy no i WC, i pozadku za ciach!a nie mozna zrobic

jak ktos ma tylko grafe i to wszysko to porzadek jest tak czy siak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym kompie jest cd - r , jeden dysk , dodatkowe porty na usb , maly modzik plyty (dodatkowe dwa kabelki) , ram grafa i sieciowka... fakt gddyby tam bylo wiecej rzeczy to pewnie trudno byloby utrzymac porzadek ale wcale nie staje do konkursu pt. "wrzuc co mozesz do kompa i zrob tam porzadek", po prostu jest tam to co mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu genghiskhan zazdrości ci Agooshia ;) (no offence)

pewnie tak :D

 

 

u mnie po zdemontowaniu WC w budzie panuje nielad artystyczny, a fotki nie zrobie z dwoch powodow: raz, ze nie mam czym a dwa to przetwornik cyfrowy z aparatu by sie spalil jakby zobaczyl co tam jest :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...