Skocz do zawartości
michalak

Tygodnik Polityczny Jedynki

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś może? Dzisiaj było o prowach kobiet(aborcja, badania prenatalne) , wprowadzeniu przedmiotu o Wychowaniu Seksualnym w szkołąch i o związkach partnerskich park homoseksualnych.

Ja poprostu w pewnej chwili chciałem zabić posła LPR Strąka bo to poprostu jest d.e.b.i.l. i to taki maksymalny.

W każdej odpowiedźi powoływał się na Boga i Jana Pawła 2 ale tylko wybrane cytaty mu pasowały, opowiadał że parom homoseksualnym trzeba zapewnić psychologów i że należy je tępić, a o zaborcji mówił "zabijanie dzieci" a o wprowadzeniu przedmionu o wychowaniu seksualnym powiedział że "nie chce żeby dzieci się uczyły TECHNIK SEKSUALNYCH". Takie głupoty pisał, że przerósł nawet panią Beger która na jego tle wyglądała jakby miałą IQ 220. Dobre wrażenie zrobił na mnie członek partii ZIELONYYCH 2004, który mówił z sensem i że polska to nie państwo wyznaniowe i , że są ludzie którym nieprzeszkadza aborcja.

Pani Beger za to na każde pytanie związane z aborcją odpowiadała, że "kobietom trzeba zapewnić pracę to sobie poradzą" "ciekawie" wypowiadała się o badaniach prenatalnych.

Do szału mnie doprowadzają politycy LPR i Samoobrony, ja nie mógłbym byc politykiem bo bym zabił takiego posła jak Pan Strąk.

A cytatem tego programu dla mnie jest że "pary homoseksualne" są niehigieniczne i trzeba ję tępić" Pana Strąka

Dziwna jest nasz rząd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem świetny tekst o Beger: "skończyła liceum ekonomicze i dzięki temu pełni w Samoobronie rolę głównego eksperta od ekonomii". Co to będzie jak zostanie kiedyś ministrem finansów w Rządzie Leppera  :D

O ile wiem to ona nie ma matury, a nauke zakończyła na poziomie szkoły podstawowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest nasz rząd.

Rząd nie jest "dziwny" tylko po prostu zły. A partie o których piszesz nie tworzą rządu więc :roll: ....

 

Inna sprawa to, że pary homo to zboczenie i dewiacja i ja jako prawowity obywatel tego Państwa na to się nie godzę i nigdy nie zgodzę.

Tak samo śmieszą mnie wszystkie te organizacje kobiece (feministyczne) i jakieś idiotyczne quasi równouprawnienie - jest to robione tylko po to by zwrócić na siebie uwagę. Cała sprawa funta kłaków nie warta.

 

PS. program przegapiłem więc dokładnie nie mogę się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogladalem!!

 

i mnoe rowniez do szalu doprowadzaly wypowiedzi tego debila straka

 

i przy nim begerowa, to ultra liberal i ultra inteligent :]

a ten z zielonych faktycznie madrze gadal ;]

 

a co do samego rpzedmiotu tej dyskusji, to ejstem ZA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HM a ja uwazam sie za dobrego obywatela ale nie mam nic przeciw parom homoseksualnym - nie popierwam wprawdzie adopcji dzieci przez takie zwiazki, ale to tez sa ludzie i powinni moc zyc tak jak chca - jakos nie widze sie w roli malzonka w zwiazku z innym faceteml - tak samo czulby sie taki facet na ktorym wymuszaloby sie zwiazek z kobieta

 

nie mowie ze jest to mile dla oka - rzynajmniej dla mnie nie jest - alczkolwiek takie realia i musimy naquczyc sie w nich zyc

 

co o inteligencji polskich politykow to pozostawie kwestie bez komentarza :/

 

PS - nie wie ktos jaki paszport poza polskim ladnie sie prezentuje?? - czzas chyba myslec o emigracji bo jak tak dalej pojdzie to nie bedzie juz tutaj co rozkradac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów tematy zastępcze. Naokoło same afery, korupcja jest na stałe wpisana w nasz krajobraz. Chcąc odwrócić uwagę ludzi od spraw bytowych podrzuca się im tematy bumerangi; aborcja, zapłodnienia, a chcąc być na czasie prawa mniejszości homoseksualnej.

Homo stali się mocnymi graczami na scenie politycznej, lewica próbuje sprowadzić ich do roli pionka. Oni sami doskonale dają sobie radę, są jak ratlerek dużo szczekają, mają kolorowe kokardki, choć niegroźnie ale gryzą.

Sytuacja przypomina drętwe spotkanie starszych pań: panie lewicowe biorą na kolanka pieseczka po to by ugryzł sąsiadkę. Sąsiadka nie może oczywiści palnąć pieseczka w łeb bo by została posądzona o pieskofobię. Pieseczek nie nazywa się już ratlerkiem tylko dobermanem-inaczej.

Pieseczek stasznie się rozbrykał i szczeka na wszystkich, rząda miejsca przy stole i własnej filiżanki. Już prawie ją ma... gdy nagle kolejna pańcia oferuje jej wspólną filiżankę ale ma siedzieć na jej kolanach.

 

Najgorsze w tej sytuacji jest buractwo przykryte płaszczykiem poprawności politycznej. Czasami płaszczyk podwieje wiatr i widać wtedy "kolorowe skarpety" posłanki LSD.

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>o mnie obchodzi, że dwóch kolesi bzyka się w domu.

W<span style="color:red;">[ciach!]</span>ia mnie gdy tłum takich kolesi robi imprezkkę technopodobną na platformach gdzie liżą się w otoczeniu fallusów.

 

Założę się że gdybym z roznegliżowanymi koleżankami paradował po ulicy z nagimi piersiami na transparentach i hasłami "jesteśmy ludźmi lubimy się bzykać heteroseksualnie" to zwinęła by nas policja.

 

W tym po.je.banym świecie najtrudniej być normalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce miec w kraju gejowskich i lezbijskich zwiazkow na rownych prawach co normalne malzenstwa i jestem przeciwny aborcji bo to jest zabijanie ludzi jednoczesnie nie popieram Lpr a Strak mowil to co w jego parti jest dogmatem wiec w czym problem ? michalak to jest demokracja jak ci sie to nie podoba to zaluz partie doprowadz do zamachu stanu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce miec w kraju gejowskich i lezbijskich zwiazkow na rownych prawach co normalne malzenstwa i jestem przeciwny aborcji bo to jest zabijanie ludzi jednoczesnie nie popieram Lpr a Strak mowil to co w jego parti jest dogmatem wiec w czym problem ? michalak to jest demokracja jak ci sie to nie podoba to zaluz partie doprowadz do zamachu stanu itd

ehhh

nie wiem, czy wiesz, ale ta ustawa nie stawia zwiazkow homoseksualnych na rowni z malzenstwami.....

 

no wlasnie MrVonFetysz...to jest demokracja, wiec, jezeli homoseksualisci chca zawrzec, ze tak sie wyraze "oficjalny" zwiazek, to dlaczego im na to nie pozwolic??

 

tylko nie piprznij takiego tekstu, ajk strak:

"zwiazki homoseksualne sa niehigieniczne" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  bo bym zabił takiego posła jak Pan Strąk ...

no comment

 

do wszystkich którzy są za aborcją, pomyślcie że mogłoby was teraz nie być ...

 

jestem absolutnie przeciw aborcji, jak ktoś nie chce dziecka to nie musi go wychowywać, a co do związków homoseksualnych to jest mi zupełnie obojętne co dwoje ludzi robi u siebie w sypialni, natomiast nie jestem za legalizacją w pełnym tego słowa znaczeniu, ponieważ nigdy nie powierzyłbym takiej parze dziecka, a legalizacja będzie do tego prowadzić, należy tak zmienić prawo aby Ci ludzie mogli odwiedzać się w szpitalach, przekazywać sobie majątek po śmieci, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aborcja jest niemoralna ale jesl ktos chce to uwazam ze powinien miec takie prawo (we wcesnym stadium ciazy) 

a co do tego ze moglobyy mnie nie byc to moge powiedziec tylko ze byloby milej dla wszystkich

wszystko fajnie dopóki możesz o tym zdecydować ty, a nie np. twoi starzy za Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerywanie ciąży jest bio-etycznym problemem. Problem nierozwiązywalny jak każdy spór etyczny. jeżeli uznamy, iż każde zapłodnione jajeczko to człowiek to powinniśmy stawiać świeczki przy łonach naszych kochanek. Większość zapłodnionych jajeczek samoistnie ginie. Problem tkwi w odnalezieniu momentu, który możemy uznać że jest już człowieka. Uznajemy czyli umawiamy się, czyli jakiś relatywizm.

 

Możemy kiedyś się umówić, że ludzie po 70-tce już nie są ludźmi i ich eksterminować.

 

RELATYWIZM - zmora naszych czasów, wszystko staje się względne.

 

Albo przyjmujemy że skoro jest ciąża to jest dzecko, to jest człowiek to karzemy jak za zabójstwo.

 

Albo pozwalamy skrobać się bez ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ayem zgadzam sie z toba ale dodam tyle demokracja nie oznacza ze kazdy ma prawo do wszystkiego(wtedy jest anarchia) sa prawa pisane niepisane i kazdy musi sie do nich podpozadkowac a caly problem z gejami lezbijkami to kielbasa zucona przez sld wiedza ze takie tamaty ludzi bulwersuja a tymczasem mamy negocjacje w sprawie zasad niceijskich zajeli by sie np. :twisted: 20% bezrobociem :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bruce oprocz prawa stanowionego przez panstwo jest cos takiego jak zwyczaje religia itd nie znam religi no oprocz poganskiej jak starozytny Rzym Grecja gdzie pozwalano na takie zwiazki  

PS jestes gejem czy co bo bronisz pedalkow?

Nie do mnie ale nie mogłem się powstrzymać. Może nie zauważyłeś ale prawo do aborcji to nie przymus - jeżeli Twoja religia nie zezwala na takie numery to nikt Cię do tego nie zmusi. Natomiast przwny zakaz aborcji wprowadza fobie religijne do życia każdego mieszkańca naszego kochanego kraju, w którym jednak nie wszyscy to katolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli Twoja religia nie zezwala na takie numery to nikt Cię do tego nie zmusi ...

dlatego jestem przeciwny aborcji

 

napisalem ze nie jest to ani moralne etc ani nie powinno dojasc do adopcji dla takich ludzi ale trzeba brac pod uwage ze homoseksualisci sa

a myślisz że jaki będzie następny krok, za jakiś czas będą żądać możliwości adopcji dzieci, a potem będą żądać możliwości brania ślubów w kościele, bo czemu mają być poszkodowani, a potem aby pracodawca zatrudniał tyle samo hetero co homo, a potem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaros "jezusku" prawo do zycia jest zagwarantowane ustawa ;] odzielona od religi mozesz byc i satanista(chodz to nie religia) i jak zabijesz dziecko plod to zastaniesz skarany to chodzi o obrone zycia nie religie na aborcje zgadzam sie jesli kobieta zostala zgwalcona lub gdy porod grozi matki i dziecka(chyba ze kobieta decyduje sie na porod)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granicą wolności jednego człowieka jest granica wolności drugiego.

 

Obecna demokracja jest niestety farsą starożytnej - zbyt dużo ludzi ma nawet teoretyczny wpływ na rządy.

 

Aby uzyskać prawa wyborcze należałoby się czymś wykazać, przedewszystkim honorem

 

HONOR - niewygodne dziedzictwo, frajerstwo - tak jest dziś postrzegany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...