Skocz do zawartości
xenik

wykręciłem na ponad 2300 mhz

Rekomendowane odpowiedzi

dzisaj na soltecu bawiłem sie u kumpla w oc i na soltecu wykręciłem jago athlona 2000+ (od krostrego z allegro) na ponad 2300mhz fajnie sie kręci dał bym wam winik z prog sis sandra ale nie wiem jak dać obrazek !!!!! w każdym razie był wydajniejszy od Athlona 3200+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie dajcie chłopakowi spokuj poprostu dorwał chłopak nforce II i

se podkręcił no ale xenik szczeże mówiąc to nie jest to wielki wyczyn

te twoje kręcenie na każdej pł.gł. z nforce II tyle wyciągniesz kręc wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrfa kiedys krecenie wymagalo solidnej wiedzy :] wielu godzin doswiadczen :D i w ogole wiecej wysilku. A teraz, wsadzasz proca na plyte, wchodzisz do biosu pyk sryk i 2300 mhz ;-) ale kapa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Zdesperowany !!!

 

Krew mnie zalewa jak widze innych jak sobie zmieniają magistrale na 210 , 220 , 230 itd.

U mnie za cholere nie chce iść więcej niż 209 i to też nie zawsze od 205-209 raz zadziała a raz nie (NIE DZIAŁA-RESET-NIEDZIAŁA-RESET-DZIAŁA!!!HURRRA może mu pogoda nie odpowiada) jedynie 2x udało mi się 210FSB ustawić , poza tym więcej niż mnożnik 12,5 nie mogę ustrawić czyżby mnożnik 13x był pechowy??

 

Moje max ustawienie to 209x12,5 = 2612MHz 1,6V

To to jest dopiero wynik

 

Jeżeli wiecie jak te bariery przekroczyć to dajcie znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrus masz wlaczone cpu interface? ja wylaczylem i od razu wyzej smiga - jest o tym topic na podkrecaniu - nawet mi sie system na 250 zaladowal - tylko restart od razu :) - dojedz metoda pochodow - zwieksz o 5 - restart - zwieksz o 5 -restart itd :)

 

RS - nie wiem do czego to bylo ale jak z niedowierzania to

http://yoshi.neostrada.pl/barton%20max.jpg

tylko cpu-z cos przeklamal akurat - nie zauwazylem - jak przyjdzie mroz to sie poprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wykrecacie FSB do takiego poziomu ?? Ja na swoim Solteku nie moge wiecej nic 150 dac :(. i wtedy z Antka 2400+ mam 2200MHz - slabo :(.

150 8O

 

bios updejtnij ...

BIOS mam z lipca tego roku :(

Kolega spokojnie swojego Antka 1800+ na 190MHz rzuca na plycie MSI K7-Delta, a ja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u kumpla i jego celerona 2Ghz przekręciłem na 3Ghz  :lol: one nie są takie złe :lol:  .Wystarczyło jedno wejście do Biosa :lol: .

Bylo by sie czym chwalic gdyby ten celek byl na jadrze Willamette.....

A tak to nic specjalnego. Wydajnosc tego zawodnika przemilczmy......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrus masz wlaczone cpu interface? ja wylaczylem i od razu wyzej smiga - jest o tym topic na podkrecaniu - nawet mi sie system na 250 zaladowal - tylko restart od razu :) - dojedz metoda pochodow - zwieksz o 5 - restart - zwieksz o 5 -restart itd :)

 

Dzięki YoSHi

 

Udało mi się na FSB 220 - Ram 440 i to wszystko co moje Kingstony osiągają (2.9V - Max Płyty) więcej i tak nie mogę bo nie mam odpowiedniego zasilacza. Całą noc dziś testowałem i pobiłem SWÓJ REKORD:

 

XP1700+ @ 2750 MHz (220x12,5 1,8V)

 

Da ktoś więcej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrus masz wlaczone cpu interface? ja wylaczylem i od razu wyzej smiga - jest o tym topic na podkrecaniu - nawet mi sie system na 250 zaladowal - tylko restart od razu :) - dojedz metoda pochodow - zwieksz o 5 - restart - zwieksz o 5 -restart itd :)

 

Dzięki YoSHi

 

Udało mi się na FSB 220 - Ram 440 i to wszystko co moje Kingstony osiągają (2.9V - Max Płyty) więcej i tak nie mogę bo nie mam odpowiedniego zasilacza. Całą noc dziś testowałem i pobiłem SWÓJ REKORD:

 

XP1700+ @ 2750 MHz (220x12,5 1,8V)

 

Da ktoś więcej ??

 

moze jakies screen, stabilne to masz, jakie masz oznaczenia procka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem u kumpla i jego celerona 2Ghz przekręciłem na 3Ghz  :lol: one nie są takie złe :lol:  .Wystarczyło jedno wejście do Biosa :lol: .

Bylo by sie czym chwalic gdyby ten celek byl na jadrze Willamette.....

A tak to nic specjalnego. Wydajnosc tego zawodnika przemilczmy......

Chyba się nie zrozumieliśmy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrus masz wlaczone cpu interface? ja wylaczylem i od razu wyzej smiga - jest o tym topic na podkrecaniu - nawet mi sie system na 250 zaladowal - tylko restart od razu :) - dojedz metoda pochodow - zwieksz o 5 - restart - zwieksz o 5 -restart itd :)

 

Dzięki YoSHi

 

Udało mi się na FSB 220 - Ram 440 i to wszystko co moje Kingstony osiągają (2.9V - Max Płyty) więcej i tak nie mogę bo nie mam odpowiedniego zasilacza. Całą noc dziś testowałem i pobiłem SWÓJ REKORD:

 

XP1700+ @ 2750 MHz (220x12,5 1,8V)

 

Da ktoś więcej ??

 

moze jakies screen, stabilne to masz, jakie masz oznaczenia procka

 

i sie stracil :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy wykrecacie FSB do takiego poziomu ?? Ja na swoim Solteku nie moge wiecej nic 150 dac :(. i wtedy z Antka 2400+ mam 2200MHz - slabo :(.

Oczywiscie nie jada na standardowych mnoznikach :wink:

Zmniejsz mnoznik to se podjedziesz do 200 conajmniej.

Tylko najlepsze serie prockow moga wstac z nominalnych mnoznikow z FSB 166 na 200 i wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...