Skocz do zawartości
bbc20000

Zlodzieje nie tylko na Polskiej poczcie

Rekomendowane odpowiedzi

Zamowilem sobie nowiutki LCD przez internet i lcd przepadl. Nikt nie wie gdzie jest. Tak juz czekam 3 tydzien i nic. Ciekawe ile to jeszcze potrwa. Dobrze ze mam ubezpieczenia na karcie kredytowej bo nie wzialem standartowego ubezpieczenia z poczty. Inaczej bym chyba zawalu serca dostal! Tyle kasy poszlo by sie jeb!@#@$. Nie moge uwiezyc ze takie rzeczy sie takze w Kanadzie. Moze sie jeszcze znajdzie LCD a ale mam przeczucie ze raczej to sa daremne rzyczenia. Takze panowie i panie. Nie zapomnijcie o ubezpieczeniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega pracuje w serwisie telefonów komórkowych. Wysłali klientowi firmą kurierską naprawioną Nokię FefnaściePierdyliardów, taki mały Deep Blue w wersji kieszonkowej za srogie ilości debilarów. I ta firma zgubiła gdzieś tę przesyłkę. Tak po prostu, abrakadabra i nie ma. Nikt nic nie wie. Kul, czil i młodzieżowo, n'est pas? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, wstyd sie przyznawac ale poslalem pare dni temu kolesiowi w paczuszce 130$$ razem z plytami cd, jako list polecony :D tam priorytety ,exkrpesy i inne pierdly oraz potwierdzenie odbioru. Chcialem ubezpieczyc na 500 zl ale listow wartosciowych nie wysylaja do USA :| :-).Ciekawe czy dotrze do celu :D pieniadze powinny dotrzec w tym tygodniu. Moja laska ma siostre w kanadzie, czesto wysyla listp olecony ktory wazy 3 kg :D w takiej kopercie dmuchanej w srodku kasa, ciuchy itd..i wszystko dochodzi bez problemu. Moze pech???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...