Skocz do zawartości
husky

lakier przewodzÄ…cy prÄ…d

Rekomendowane odpowiedzi

Lakier mozesz kupic w pierwszym sklepie elektronicznym badz elektrycznym. Polecam lakier grafitowy - wydatek rzedu 8 zl ale dzialanie bardzo dobre. WIem bo sam mam na Duronie 1600. Pozdro.

Łatwiejszy w użyciu jest Electon. Z opinii człowieka pracującego w sklepie wynika, że lakier grafitowy (fakt jest tańszy) trzeba SZYBKO wysuszyć, bo traci, czy tam zyskuje na oporze co może mieć negatywny wpływ na odblokowywanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do laczenia mostkow (dodatkowe 256kb cache w Thortonie) nadaje sie cos takiego jak "Glukon" :?: Z jego nalepki odczytac mozna krotki opis:

"preparat przewodzacy do naprawy ogrzewanych szyb, obwodow drukowanych itp. Zawiera metaliczne srebro"

 

Kosztowalo to jakies 10zl - kupilem, bo nie bylo nic innego i zastanawiam sie 3 to sie bedzie nadawalo :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do laczenia mostkow (dodatkowe 256kb cache w Thortonie) nadaje sie cos takiego jak "Glukon" :?:  Z jego nalepki odczytac mozna krotki opis:

"preparat przewodzacy do naprawy ogrzewanych szyb, obwodow drukowanych itp. Zawiera metaliczne srebro"

 

Kosztowalo to jakies 10zl - kupilem, bo nie bylo nic innego i zastanawiam sie 3 to sie bedzie nadawalo :?:

Pewnie tak - byleby przewodziło prąd. Jak jest na bazie srebra to na pewno przewodzi - już ktoś pisał, że tym odblokowywał Thortona - ja odblokowałem lakierem przewodzącym kupionym w sklepie elektronicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lakieru to kazdy spelnia swoje zadanie.

kupic mozesz w sklepie elektronicznym, motoryzacyjnym albo obi(ja tam kupilem)

 

Jak bedziesz laczyl mostki to daj im wyschnac ok 20 min zanim zaczniesz bawic sie drugim.

 

Have a nice fun :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lakieru to kazdy spelnia swoje zadanie.

kupic mozesz w sklepie elektronicznym, motoryzacyjnym albo obi(ja tam kupilem)

 

Jak bedziesz laczyl mostki to daj im wyschnac ok 20 min zanim zaczniesz bawic sie drugim.

 

Have a nice fun  :twisted:

:?: 8O :?: Czy ja cos przegapilem :?: Co i jaki drugi masz na mysli :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy do laczenia mostkow (dodatkowe 256kb cache w Thortonie) nadaje sie cos takiego jak "Glukon" :?:  Z jego nalepki odczytac mozna krotki opis:

"preparat przewodzacy do naprawy ogrzewanych szyb, obwodow drukowanych itp. Zawiera metaliczne srebro"

 

Kosztowalo to jakies 10zl - kupilem, bo nie bylo nic innego i zastanawiam sie 3 to sie bedzie nadawalo :?:

Pewnie tak - byleby przewodziło prąd. Jak jest na bazie srebra to na pewno przewodzi - już ktoś pisał, że tym odblokowywał Thortona - ja odblokowałem lakierem przewodzącym kupionym w sklepie elektronicznym.
D(p)upa... Dwa razy robilem tym gowienkiem i nie dziala :? Ten "lakier" jest troszke dziwny - bardziej kruchy i suchy, niz plynny 8O Dwa razy robilem tego moda BARDZO diokladnie i nie dziala...

 

Musze kupic jakis "normalny" - ten co wszyscy nim robia :idea: bo w procku czuje DUZY potencjal :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D(p)upa... Dwa razy robilem tym gowienkiem i nie dziala  :?  Ten "lakier" jest troszke dziwny - bardziej kruchy i suchy, niz plynny  8O  Dwa razy robilem tego moda BARDZO diokladnie i nie dziala...

 

Musze kupic jakis "normalny" - ten co wszyscy nim robia  :idea:  bo w procku czuje DUZY potencjal  :wink:

Jak ci się objawia to nie działanie - po prostu masz dalej 256 cache ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kleilem kazdy mostek osobno dlatego pisze zanim zaczniesz bawic sie drugim :)

A to dlatego ze tasma sciaga niewyschniety lakier ;/

Jaka znowu taśma ?

Ja bez taśmy robiłem - po prostu kropelka lakieru na połączenie (te przecięte laserem) - tiko trzeba mieć stalowe nerwy :D

A Dimkowi pewnie chodziło o to jaki drugi mostek. U mnie wystarczyło połączyć jedną sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

D(p)upa... Dwa razy robilem tym gowienkiem i nie dziala  :?  Ten "lakier" jest troszke dziwny - bardziej kruchy i suchy, niz plynny  8O  Dwa razy robilem tego moda BARDZO diokladnie i nie dziala...

 

Musze kupic jakis "normalny" - ten co wszyscy nim robia  :idea:  bo w procku czuje DUZY potencjal  :wink:

Jak ci się objawia to nie działanie - po prostu masz dalej 256 cache ?

Zgadza sie... Po prostu wciaz wykrywa 256kb cache :? Jutro jade kupic tego ELECTON'a 40AC :arrow: to kazdemu dziala - bedzie i u mnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kleilem kazdy mostek osobno dlatego pisze zanim zaczniesz bawic sie drugim :)

A to dlatego ze tasma sciaga niewyschniety lakier ;/

Jaka znowu taśma ?

Ja bez taśmy robiłem - po prostu kropelka lakieru na połączenie (te przecięte laserem) - tiko trzeba mieć stalowe nerwy :D

A Dimkowi pewnie chodziło o to jaki drugi mostek. U mnie wystarczyło połączyć jedną sztukę.

Wlasnie o to mi chodzilo :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...