Skocz do zawartości
..::SNAP::..

ma ktos LINDOWSA??

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem to dzialala czesc programow, byly problemy z najnowszym officem, starsze dzialaly ladnie. Czasem soft sie zamykal bez powodu, ale to byla wersja Beta z 2-3 miesiace temu. O sprawnej emulacji DX mozna zapomniec, watpie zeby cos sie zmienilo, ale daj znac jak w final.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawilem sie troche Lindowsem z miesiac temu i ogolnie moge stwierdzic ze niema sie czym tak podniecac.I tak wiekszosc programow z windy niedziala pod nim.A pozatym to on i tak wolniej chula niz windaXP i niewnosi nic nowego. Jeszcze duzo mu brakuje by stac sie hitem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się to za mało wydaje.... z kazy raz ściągnąłem war3, rozpakowywuje a tu.... NFS3 :evil:

chyba poczekam aż go przetestujesz... jak ma prostotę obsługi windy i stabilność linuxa to już wiem jaki będzie mój 4 system :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie qmpel sie pytal czy bym mu tego nie zassal bo juz nie podqr**a na windoze ;) wchodze na lindows.com ... a tu co ?? mialo byc darmowe (tak kiedys chrzanili) a teraz chca 99$ kij im w odbyt :P kazaa & others (warez) rulez ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się to za mało wydaje.... z kazy raz ściągnąłem war3, rozpakowywuje a tu.... NFS3  :evil:

tak to juz jest z kazaa, sciagasz sciagasz a tu g***o. najczesciej tak jest jak pisze "real" "full ver." itp najlepsze sa takie co pisze ze np. gta3 a nazwa pliku to jakis empire earth.exe ;) albo plik zajmuje 2MB (czasami i kilka KB) ...

ja czasami to ludzi nie czaje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie qmpel sie pytal czy bym mu tego nie zassal bo juz nie podqr**a na windoze ;) wchodze na lindows.com ... a tu co ?? mialo byc darmowe (tak kiedys chrzanili) a teraz chca 99$ kij im w odbyt :P kazaa & others (warez) rulez ! ;)

Od samego poczatku bylo wiadomo ze Lindows bedzie platny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie qmpel sie pytal czy bym mu tego nie zassal bo juz nie podqr**a na windoze ;) wchodze na lindows.com ... a tu co ?? mialo byc darmowe (tak kiedys chrzanili) a teraz chca 99$ kij im w odbyt :P kazaa & others (warez) rulez ! ;)

Od samego poczatku bylo wiadomo ze Lindows bedzie platny.

hmm moze to nie jest beta.jest jerial wiec moze ... :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jest to słaba dystrybucja, która nie wnosi nic nowego oprócz nazwy

 

2. Jest darmowa (źródła ściągasz i kompilujesz)

 

3. Jak marzy się komuś emulacja DX8 to tylko i wyłącznie na transgaming winex -za darmo źródła z cvs, dostęp do binariów wymaga rejestracji, chyba płatnej, ale po co komu binaria (zwłaszcza, że kompilowane pod 586)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...