Skocz do zawartości
Q

Sony Ericsson. Opinie użytkowników. T61o,T3oo,P9oo,T68i itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Nokije, 6100 ale nasłuchałem się ostatnio tylu pozytywów o tym SE, że postanowiłem założyć posta o tej słuchwie. Miałem kiedyś T68i i byłem z niego zadowolony czy ten też jest dobry? Chcę żeby tutaj się wypowiadali użytkownicy T610 i napisali o jego plusach i minusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plusow ma tyle ze ciezko je wszystkie wymienic np. super wyswietlacz (16bit 160x120) cześciowo aluminiowa obudowe, java i morphun naraz, klienta email (mozna fotki przesylac zamiast mms (taniej wychodzi)) sterowanie glosem (tez nagrywanie notatek albo rozmow) ladne polifoniczne dzwonki, Bluetooth, IrDA, i wiele innych

 

minusy: słaba rozdzielczosc aparatu, sa male lagi podczas pisania sms, brak licznika dzoja w menu serwisowym :D

 

ps. w sofcie na kompie mozna odczytac napięcia ładowania, baterii, temerature telefonu, baterii, ilość ladowan i jescze kilka innych rzeczy.

 

jak sobie cos jeszcze przypomne to napisze

 

pps. Mozliwosc sterowania kompem przez BT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem swojego SE to go sprzedałem bo nie mogłęm wytrzymać przez te lagi tzw. opóźnienie w reakcji telefonu. Tu tez to jest takie drażniace? Bo jeśli tak to dla mnie ten fon jest spalony na starcie.Strasznie tego nie lubie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem swojego SE to go sprzedałem bo nie mogłęm wytrzymać przez te lagi tzw. opóźnienie w reakcji telefonu. Tu tez to jest takie drażniace? Bo jeśli tak to dla mnie ten fon jest spalony na starcie.Strasznie tego nie lubie ;/

Sam telefon nie ma wogole lagow, tylko jak piszesz sa minimalne i musialbys sie nim pobawic zeby to ocenic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 - szybkosc telefonu w porownaniu do t68i (tez go mialem) jest o wiele wieksza

same pisanie sms to juz dla mnie rewelacja (chociaz nie ma to jak siemens c25 :D :lol: )

jakosc zdjec dobra jest jak jest dobre swiatlo - jak na telefon to niezle - jest mozliwosc dokupienia lampy blyskowej:)

PS. czy ktos moze wie dlaczego nie ma w statusie telefonu juz stanu naladowania baterii (ile godz wytrzyma) w t68i bylo :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

PS. czy ktos moze wie dlaczego nie ma w statusie telefonu juz stanu naladowania baterii (ile godz wytrzyma) w t68i bylo :(((

t39m tez to mial, ale juz t300 nie. Fajna sprawa a z niej rezygnują :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee mam m55 i ten aparat robi zaejb.iste fotki ale...trza go dolaczac :/ ale ma 640x480 :D i to jest plus a i flesh nie ma rownych :P

Ja do robienia fotek mam cyfrowke :P a lista rzeczy czego nie ma m55 jest dluga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam moze i zadna ale jak ten 310 wyglada - jak mydelko FA taki okragly jakby w ciazy byl :D buahahahah

wyglada tak samo, jeno lcd mniejszy - nie wymyslaj dżyngis..

 

a jaka jest roznica w fotkach z 610 a 310? bo tez chce sobie qpic 310

fotki z t310 sa fajne a przede wszystkim wieksze..

 

t39m tez to mial, ale juz t300 nie. Fajna sprawa a z niej rezygnują

rezygnuja bo to malo dokladne bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego wam nie odpowiada aparat w T610. Przeciez on jest do robienia fotek do MMSow a nie do studia graficznego! Jak ktos chce zeby miec dobrej jakosci zdjecia to niech sobie kupi oddzielny cyfrowy aparat, tym bardziej, ze teraz nie jest to specjalnie duzy wydatek. A sam SE T610 jest po proctu genialny. Dzwonki sa super i obsluga jest bardzo wygodna. Jednym slowem fonik jest cool :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1 - szybkosc telefonu w porownaniu do t68i (tez go mialem) jest o wiele wieksza

same pisanie sms to juz dla mnie rewelacja (chociaz nie ma to jak siemens c25 :D :lol: )

jakosc zdjec dobra jest jak jest dobre swiatlo - jak na telefon to niezle - jest mozliwosc dokupienia lampy blyskowej:)

PS. czy ktos moze wie dlaczego nie ma w statusie telefonu juz stanu naladowania baterii (ile godz wytrzyma) w t68i bylo :(((

Czyli pewnie w tym telefonie nie ma tych małych diodek ? W t68i były bardzo wygodne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uściślijmy jedną rzecz. Nie mówmy jakie zdjęcia robi t68, t300 czy t310.

Przecież zdjęcia robimy MCA-25 :!: , a jak one wyglądają na wyświetlaczu telefonu - to zależy od modelu.

Mam t68i i MCA-25 i na wyślwietlaczu wyglada to goownianie :?

natomiast po przesłaniu np. na Siemensa S55 jest spox, a nie mówie o nowszych sprzętach

 

a co do wyświetlania czasu czuwania (który i tak podawany był mocno orientacyjnie...), przecież jest ikona ukazująca stan naładowania baterii

 

a te migające diody w t68 to czasami strasznie wkurzają, powinna być możliwość wyłączenia, tak jak w motorolkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wygląda sprawa z pamięcią? wystarcz jej w zupełność? Pytam bo jak miałem 7650 to zrobiłem kilka fotek do tego krótki filmik i miałem jakaś gre i dowiedzenia. A jak to wygłada w T610?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki tam są fotki wykonane t610, na gorze jest podzial na kategorie

fajne fotki zwlaszcza te Voyager :D hehe juz wiem do czego sluzy aparat wbudowany w komore :lol:

 

Jesli o mnie chodzi to ja preferuje nokie... jakby 6610 miala BT, aparat wbudowany to bylby moj ideal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...