Skocz do zawartości
Q

Sony Ericsson. Opinie użytkowników. T61o,T3oo,P9oo,T68i itp.

Rekomendowane odpowiedzi

t610 te fotki boshe swiety ... masakra :( no coz to tylko telefon a na allegro juz jest p900 :D

sluchaj fotki jak fotki ale czego ty sie spodziewales po fotkach z komory :?:

 

Nio juz jest p900 na allegro fajny tylko ze... te 3500zl wydalbym na cos innego :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem kupić t610 ale wybór padł na NOKIE 6100 i jestem z niej zadowolony

 

Przy wyborze głównie sugerowałem sie wielkością i wagą

I słuszny wybór ja też mam 6100 i nie żałuje :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t610 te fotki boshe swiety ... masakra :( no coz to tylko telefon a na allegro juz jest p900 :D

sluchaj fotki jak fotki ale czego ty sie spodziewales po fotkach z komory :?:

 

Nio juz jest p900 na allegro fajny tylko ze... te 3500zl wydalbym na cos innego :lol:

zmienilem zdanie :D bawilem sie przed chwila P800 zaje***** wart kazdej kasy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis sie przesiadlem z Noki 7210 na T610 i nie zaluje  8)  duzo fajniejszy displej (tft) obsluga i <font color="#FF0000">[ciach!]</font>  :)

napewno plusem T610 jest ze ma aparat, cena w promocjach T610 jest atrakcyjniejsza. Ale stylistycznie podoba mi sie bardziej 7210 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze SE ma 2 mb na mmsy,smsy,zdjecia,jave,mam prosbe do uzytkowników SE T610:ile smsów mozna zapisać w pamieci tel<ile w pamieci .tel zajmuje jeden sms?>,ile zdjeć można zapisać w tel.<ile zajmuje jedno zdjecie o wysokiej i tej nizszej rozdzialce?>.Jak jest z ochrona obiektywu w tym tel?-nie ma zadnej zasuwki-czy sie nie ryzuje za bardzo;jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

t610 te fotki boshe swiety ... masakra :( no coz to tylko telefon a na allegro juz jest p900 :D

sluchaj fotki jak fotki ale czego ty sie spodziewales po fotkach z komory :?:

 

Nio juz jest p900 na allegro fajny tylko ze... te 3500zl wydalbym na cos innego :lol:

no ale 640x480 to my moglo byc bo tego mi brakuje w tym tel :/ nastepca ma to miec ale wg. mnie to nastepca t610 jest brzydszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc,... stałem się posiadaczem tego fona i mam kilka pytań:

 

1. Czy można jakoś zdefiniować klawisze wg własnych potrzeb (chodzi mi o klawisze joysticka, ten z prawej strony co domyslnie łączy z netem i ustawić zamiast połącz i więcej coś innego)

 

2. Czy można włączyć jakieś zaopytanie przed połaczeniem z netem... bo czasami przypadkowo wcisne i zaczyna się łączyć ... i mi nabija :-(

 

3. Ile Wam trzyma bateria i czy ją formowaliście ... (3 ładowania po 12h?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tylko zdefiniowac jeden ruch dzoja, ruch w lewo == pierwsza pozycja moje skroty

 

pytania sie nie da wlaczyc (chyba) ale mozesz podac bledne dane numeru dostepowego do neta, bedzie sie laczyl ale sie nie polaczy :)

 

hmmm tak z 3-4 dni, zalezy ile uzytkujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

2. Czy można włączyć jakieś zaopytanie przed połaczeniem z netem... bo czasami przypadkowo wcisne i zaczyna się łączyć ... i mi nabija :-(

Jeśli chodzi o nieuważny ruch galki w góre, to wtedy albo mozna szybko anulować, ale nawet gdy wejdzie Ci do menu to jesli nic nie bedziesz robic to nic nie nabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

2. Czy można włączyć jakieś zaopytanie przed połaczeniem z netem... bo czasami przypadkowo wcisne i zaczyna się łączyć ... i mi nabija :-(

Jeśli chodzi o nieuważny ruch galki w góre, to wtedy albo mozna szybko anulować, ale nawet gdy wejdzie Ci do menu to jesli nic nie bedziesz robic to nic nie nabije.

No właśnie o to mi chodziło... jak nie nabije to dobrze..

 

Muszę przyznać, że dawno się nie spotkałem z taką jakością wykonania fona... nic nie trzeszczy, ładnie wykończona aluminiowa obudowa... to jest to co lubię...!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

2. Czy można włączyć jakieś zaopytanie przed połaczeniem z netem... bo czasami przypadkowo wcisne i zaczyna się łączyć ... i mi nabija :-(

Jeśli chodzi o nieuważny ruch galki w góre, to wtedy albo mozna szybko anulować, ale nawet gdy wejdzie Ci do menu to jesli nic nie bedziesz robic to nic nie nabije.

No właśnie o to mi chodziło... jak nie nabije to dobrze..

 

Muszę przyznać, że dawno się nie spotkałem z taką jakością wykonania fona... nic nie trzeszczy, ładnie wykończona aluminiowa obudowa... to jest to co lubię...!!!

Nic ? U mnie trzeszczy jeden przycisk (lewy-górny-czarny :wink: )

A jeszcze co do wad to zapominacie o barzo powolnej migawce (trzeba z 2s trzymac telefon w tej samej pozycji itd aby zdjęcie sie nie rozmazało), oraz jeśli pamięć jest prawie pełna (np. 20kB wolnego miejsca) lub jest pełna to telefon włacza sie bardzo długo. I na koniec słaba wibra (moja 3510i potrafiła po stole jeździc a tego w kieszeni nie czuje :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ? U mnie trzeszczy jeden przycisk (lewy-górny-czarny  :wink: )

A jeszcze co do wad to zapominacie o barzo powolnej migawce (trzeba z 2s trzymac telefon w tej samej pozycji itd aby zdjęcie sie nie rozmazało), oraz jeśli pamięć jest prawie pełna (np. 20kB wolnego miejsca) lub jest pełna to telefon włacza sie bardzo długo. I na koniec słaba wibra (moja 3510i potrafiła po stole jeździc a tego w kieszeni nie czuje  :?

Yap, u mnie tez jest on najglosniejszy ale bez przesady..to sa juz szczególiki.

 

Co do aparatu potwierdzam, ale nie wymagajmy cudów - jesli obraz jest statyczny i dobrze naswietlony to wychodza naprawde dobre zdjęcia.

 

Co do pamieci - fakt, ale tak jest bodajze w kazdym telefonie. Ponadto u mnie jak mam mniej wolnej pamieci niz 120-140 kb to niektore motywy czy gry nie chca sie uruchamiac/zmieniać.

 

Wibra..porównaj sobie wielkosc 3510i i rownoczesnie wielkosc wibratora anizeli w T610. A w kieszeni - gdy siedze np. na lekcjach czuc bez problemu..raz zdarzylo mi sie nie poczuc jak szedlem ale wtedy sie zagadałem :P

 

Ja naprawde bardzo sobie chwale tego Soniacza, chociaz musze wam powiedziec ze.., te wszystkie bajery po paru tygodniach sie nudza i sa tylko dobre jak czlowiek jest sam czy nie ma zupelnie nic do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niestety pojawił mi sie problem... a mianowicie za szybko mi wskakuje informacja (podczas pisania) o 2 smssie... Ostatnio wysyłałem smsa i przy około 80-90 znaku wyskoczył mi "SMS 2" ... i teraz nie wiem czy mi wysyła to w 2 smsach i nalicza podwujnie?

 

Ma bądź miał ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niestety pojawił mi sie problem... a mianowicie za szybko mi wskakuje informacja (podczas pisania) o 2 smssie... Ostatnio wysyłałem smsa i przy około 80-90 znaku wyskoczył mi "SMS 2" ... i teraz nie wiem czy mi wysyła to w 2 smsach i nalicza podwujnie? 

 

Ma bądź miał ktoś podobny problem?

wylacz polskie ogonki, jak sa to sms ma dlugosc 70 znakow (kodowanie 16 bitowe) a standardowo bez znakow narodowych jest 7 bitowe co daje 160 znakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale niestety pojawił mi sie problem... a mianowicie za szybko mi wskakuje informacja (podczas pisania) o 2 smssie... Ostatnio wysyłałem smsa i przy około 80-90 znaku wyskoczył mi "SMS 2" ... i teraz nie wiem czy mi wysyła to w 2 smsach i nalicza podwujnie? 

 

Ma bądź miał ktoś podobny problem?

wylacz polskie ogonki, jak sa to sms ma dlugosc 70 znakow (kodowanie 16 bitowe) a standardowo bez znakow narodowych jest 7 bitowe co daje 160 znakow

Dzięki... bardzo

Swoją drogą to troche dziwne :-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon to najlepsza rzecz jak ostanio nabylem.

W polaczeniu z irda i mnostwem stuffu jego mozliwosci sa po prostu nieograniczone.

Nie chce mi sie o jego zaletach pisac bo skonczylbym po polnocy. Napisze co mi sie nie podoba (bo zawsze cos musi byc nie tak), ew. poprosze Was o pomoc jak rozwiazac problem, z kttrego robie wade telefonu.

 

1. Jest w nim kilka rzeczy ktorych nie da sie wykasowac. Chocby te chore i brzydkie wygaszacze ekranu. Sa 2 glowne i zajmuja cos kolo 350-400 kilo !!! Da sie je skasowac ? (chodzi o te okregi zmieniajace kolor oraz o "usmiech plus"

 

2. Denerwuje mnie, ze jak chce zmienic motyw (theme) to telefon potrzebuje sporo miejsca aby tej zmiany dokonac, wiecej niz to wynika z objetosci motywu.

 

Wiecej nie pamietam.

Z obiema tymi wadami mozna sobie poradzic, np. wykasowac pare obrazkow, muzyczke -> zmienic motyw i na nowo wgrac to co sie skasowalo. Troche czasochlonne ale jakby ktos znal sposob na wyj**** tych przekletych dwoch wygaszaczy to bylbym bardzo wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupic na allegro kabelek za 100zl (pozniej mozna spokojnie za 80-90 go sprzedac) , ewentualnie w serwisie/komisie wgrac oryginalny soft bez badziewi plusa , wtedy masz okolo 2.8M wolnej pamieci :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 2.8MB to chyba troche przesadziles.......

 

ostatnio nabylem modul BT i powiem ze dopiero sie zaczela zabawa.....

mozna praktycznie calym kompem sterowac za pomoca tego fona w odleglosci do 10m (badz 100 class1)

fakt konfiguracja troche mi zajela czasu ale dalem rade... i radocha jest nieprzecietna

szczegolnie ze mam tv podlaczony do kompa w drugim pokoju i nie musze juz latac by zmieniac ustawienia np przy ogladaniu filmow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q nie liczyl bym na to :/ byly petycje, prosby i nic...wydaje mi sie ze soft nie byl stabilny i dlatego go nie wprowadzili ;) a poprawiac go juz sie chyba nie oplacalo skoro telefon jest juz nie produkowany :( tak wiec wszystko stanelo na r8 gdzie dolozyli 3 gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon_ tak sie składa że kupuje ten telefon w przyszłym tygodniu i odrazu ide go zanieść do servisu i wgrac nowy soft. Powiedź mi dokładnie jak się nazywa jeśli masz nowy albo wiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...