Skocz do zawartości
Q

Sony Ericsson. Opinie użytkowników. T61o,T3oo,P9oo,T68i itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna sprawa.

Jak mam wyłaczyć ten napis "Idea Miłego Dnia" ??

Jakieś puste logo operatora kupić? Jeśli tak to jakie? małe duże?

Jak to usunąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konfigurowal ktos z Was polaczenie miedzy PC a T68i przez adapter Bluetooth na USB? Bo mam z tym maly problem, ktorego nie bylo w przypadku laczenia przez port IrDA :? I czy jest mozliwe sterowanie kompem za pomoca tego telefonu (tak jak w przypadku t610 o czym wspominaliscie) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa.  

Jak mam wyłaczyć ten napis "Idea Miłego Dnia" ??

Jakieś puste logo operatora kupić? Jeśli tak to jakie? małe duże?  

Jak to usunąć?

Też walczyłem z tym jakiś czas temu, ale nic nie zdiałałem, właczyłem zamiast "miłego dnia" informacje o stacji bazowej i teraz wyświetla mi sie np: "wałbrzych" "wrocław" ale chetnie pozbyl bym sie tego wszystkiego :evil: :?

Gdybyś znalazł na to jakiś sposób daj znać :wink: :D

 

kumpel ma t68i i u niego starsznie schodzi farba z klawiatury to dziwne bo u mnie nic takiego sie nie dzieje a telefon mam rok...nie wiem czy to odosobniony przypadek?? :wink:

Mi też schodzi farba na rogach z obudowy i z klawiatury powoli, obudowe mam w kolorze arctic blue :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milego dnia w zaden sposob nie da sie usunac, jedyny sposob to wlasnie info o stacji bazowej z logo operatora nie wyjdzie bo SE tego nie obsluguje, ale mimo info czasami milego dnia tez sie pokazuje :? a z ta klawiaturka to chyba dolegliwosc koloru arctic blue bo kumpela tez ma mineral grey i nic sie nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam mineral grey i jest ok.

Da sie jakoś zrobić tak zeby po popchnięciu dżoja w lewo lub prawo właczys odrazy edytor sms? A nie menu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam mineral grey i jest ok.

Da sie jakoś zrobić tak zeby po popchnięciu dżoja w lewo lub prawo właczys odrazy edytor sms? A nie menu?

pewnie ze sia da ale trzeba przytrzymac dzoja przez 2-3 sekundy tzn. w prawo jest na stale zapisane menu polacz, w lewo natomiast bedzie zawsze skrot do 1 pozycji z menu skroty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie motywy w swoich erykach ?

Podajcie jakies linki bezposrednie z chociaz jednym zdjeciem z tegoz motywu.

 

Moj ulubiony.

Dołączona grafika

 

Oczywiscie uzywam dziennie z trzech roznych ale do tego wracam najchetniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj dzwonilem do programu propozycja w sprawie wymiany apratu :D jestem zdecydowany na t610 wiec pytam sie o cene a tu mi Pani mowi 960 zl 8O mam taryfe NIO30 i rachunki w okolicach 60-70 zl wiec to chyba z lekka przesada ;) wiec mowie bye bye IDEA i mam pytanie jakie papiery trzeba miec przy przejsciu do PLUSA by miec te znizki na abo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj dzwonilem do programu propozycja w sprawie wymiany apratu :D jestem zdecydowany na t610 wiec pytam sie o cene a tu mi Pani mowi 960 zl  8O mam taryfe NIO30 i rachunki w okolicach 60-70 zl wiec to chyba z lekka przesada ;) wiec mowie bye bye IDEA i mam pytanie jakie papiery trzeba miec przy przejsciu do PLUSA by miec te znizki na abo??

Nawet się nie zastanawiaj, spadaj do Plusa. Sam tak zrobiłem znajdując się w podobnej sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

z mojej t68i nic nie schodzi, a mam ją prawie roczek :-)

niedawno oddałem do serwisu by mi wymienili wyświetlacz, konsolkę i soft :-) z tego co wiem to najnowszy to R8A015 - dodano kilka gierek, bardzo podoba mi się tenis :)

 

ma ktoś stronkę gdzie jest opisane jakie są zasady gry w poszczególne gierki na T68i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem kiedys kabel serwisowy :) stwierdzialem ze t68i mi sie cholernie podoba ;) i przeduzylem umowe o rok mam teraz GPRS maniaka za friko przyda mi sie jak bede na wakacjach z laptopem ojca ;) + 20 sms na miecha wiecej i baterie za zlotowke orginalna!!:) jescze wymienie sobie mca20 na mca30 i to bedzie wszytko bo cholera mnie bieze jak zdjecia zapisuja sie minute :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam MCA-25 i czy jest jakaś róznica poza wyglądem z MCA-30?

 

UPDATE:

Mam soft R6A012 w swoim T68i

Chce sobię wgrać nowy lecz nie mam Terminatora. Wie ktoś ile kosztuje i gdzie w wawie można sobiw wgrać softa? Wiem że w serwisie firmowym chcą 50zł!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam MCA-25 i czy jest jakaś róznica poza wyglądem z MCA-30?

 

UPDATE:

Mam soft R6A012 w swoim T68i

Chce sobię wgrać nowy lecz nie mam Terminatora. Wie ktoś ile kosztuje i gdzie w wawie można sobiw wgrać softa? Wiem że w serwisie firmowym chcą 50zł!!

tez mam mca25. o ile mi wiadomo to mca30 poza inna obudowa, posiada wiecej efektow, oraz chyba wiecej pamieci. z efektow nie skorzystasz bo masz t68, z t3x0 dzialaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki.. mam t610 i problem ;] co jakas wieksza gre wrzuce na niego to jak probuje pozniej ja odpalic to pisze: "Game has expired'. O co chodzi i jak temu zaradzic ?;]

Gdy wyedytujesz plik z gra to gdziesz miedzy szlaczkami znajdziesz date ktora trzeba ustawic w komorce aby gra odpalila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...