Skocz do zawartości
Q

Sony Ericsson. Opinie użytkowników. T61o,T3oo,P9oo,T68i itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko: mojemu staremu kończy się już umowa z erą aktualnie ma 3410 i może sobie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakiegoś nowego fona i tutaj pojawia się pytanie czy stary ma wybór wszystkich tych fonów które są dostepne przy najlebszym starcie i czy ta komórka którą dostanie musi być aktywowana, bo jeżeli nie to ja bym sobie ją wzioł na kartę a dokładniej chodzi mi o SE T630 IMHO najlebsza za 1zł.

 

P.S. Czy do T630 można dokładać pamieci MMC :?:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: mojemu staremu kończy się już umowa z erą aktualnie ma 3410 i może sobie <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> jakiegoś nowego fona i tutaj pojawia się pytanie czy stary ma wybór wszystkich tych fonów które są dostepne przy najlebszym starcie i czy ta komórka którą dostanie musi być aktywowana, bo jeżeli nie to ja bym sobie ją wzioł na kartę a dokładniej chodzi mi o SE T630 IMHO najlebsza za 1zł.

 

P.S. Czy do T630 można dokładać pamieci MMC :?:.

Telefon oczywiście możesz sobie wziąć na kartę.

T630 nie ma czytnika kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie jak zlikwidowac "PL IDEA MILEGO DNIA" z SE T68i  :?:

nie da sie tego niestety zrobic t68i nie obdluguje loga operatora jak nokie moze co najwyzej wlaczyc sobie kanal informacyjny z nazwa miejscowosci lepiej to wtedy wyglada ;) (przynajmniej w moim odczuciu) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaki jest sens brać V600 która jest duuuuuuuuuużo droższa od v500? przecież to właściwie te same telefony - różnią się tylko softem - wystarczy kupić kabel USB i w 3 minuty mamy V600 z V500 - a jeżeli nie zależy ci na bt to kup v300 i zmień soft na v600 !!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim programem wgrywacie dzwonki, tapety i ogolnie sterujecie fonem? Chodzi mi oczywiscie o SE.

i mam pytanie co do SE t630:

dlaczego jesli ktos do mnie dzwoni to pierwszy sygnal jest jakis inny dzwonek niz ten co mam ustawiony? a pozniej wlacza sie ten co go ustawilem..

nastepne pytanie to jak wyłączyc wygaszacz ekranu tz zegaar, bo chcem miec inny wygaszacz ustawiony np jakis obrazek czy cos... ewentualnie jak ustawic ten zegar zeby była bardziej widoczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly problem :(

 

Mam T630 i kabelek po USB. Uzywam programu do wgrywania gierek o nazwie SendFile i gry o koncowce .jar laduja sie bez problemu. Natomiast gry o koncowce .mpn laduja sie, a w czasie odpalania wyskakuje napis "GAME EXPIRED" :(

Dlaczego tak sie dzieje ?? czy moj program jest zly ?? czy moze zle wgrywam :( ??

 

Czekam na HELP`a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...