Skocz do zawartości
Q

Samochodowe marzenia.

Rekomendowane odpowiedzi

heh

mitsubishi lancer evo 6 TM edycja albo nowego 8

 

pewien rusek wyciagnol z bodajze z 4 800 KM co daje przyspieszenie hmm cos kolo 3s:D

 

a tak jakbym nie mial co robic to nowego buggati verone (nie wiem czy dobrze napisalem)

wkoncu 1001KM robi wrazenie nawet na motorach:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, zebym sobie posty nabijal, ale moim marzeniem jest ciut bardziej uzyteczna bryka (no offence Q ;) ). Na takich kolkach mozna sie wszdzie poturlac ;)

 

Brabus E V12 

(V12 Biturbo) :D

 

471 kW / 640 hp @ 5,100 rpm

1026 Nm @ 1,750 rpm 

 

0 - 100 km/h:  4.2s

0 - 200 km/h:  12.9s

V max: 340 km/h (ograniczona elektronicznie ;) )

 

Cena: 298 000 Euro :D

link: http://www.speedycars.net/wallpaper/other_brabus.html 

(uwaga foty 1600x1200)

dzięęęęęęęęęęęęęęęki kiedys formatowalem dysk i ni cholery nie moglem sobie przypomniec nazwy tej strony, jest chyba best of the best!!!.

 

a z tym brabusem to ciezko z takim momentem, na sniegu nawet nie ruszy... :lol:

a poza tym panowie, moim marzeniem nie jest auto tylko solidne drogi, coz mi po super autach kiedy sa nieuzyteczne na naszych drogach :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Porsche nie tylko osiągi się liczą, bo przeciesz jak by nie patrzeć jest to samochód niezwykle luksusowy i przeznaczony do codziennego użytku a nie tylko na rajdy :D Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzeniem to mozebyc jakis ferrari testarossa albo F50.

A takim marzeniem przyziemnym to walniecie do mojego colta 1.6 16V jakiegos turbo, chipa, planowanym glowic, itp. manewrow zwiekszajacych moc o jakies 100-150 KM. Do tego przepieknie obnizony, z felami 16" lub 17" z wydechem z dwoch stron. Na to lakier bardzo jasny blekit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge Charger '69, jeszcze lepiej Challenger V-8 426 c.i. (7000 ccm) Hemi. Takie samochody maja dusze, a nowe porsze to nic innego jak sliczna zabawka, takie jest moje zdanie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge Charger '69, jeszcze lepiej Challenger V-8 426 c.i. (7000 ccm) Hemi. Takie samochody maja dusze, a nowe porsze to nic innego jak sliczna zabawka, takie jest moje zdanie ..

nic dodac nic ujac, teraz samochody to jakies porazki, co z tego ze szybko jezdza, jak nawet w niektorych nie da sie poszalec (np. esp z amputowanym wylacznikem), nie czusc zapachu benzyny, rozgzanego oleju i nie slychac otwarych na maxa conamniej 2 przepustnic w conajmniej 1 gazniku ... stare samochody (lata 70-80) maja w sobie to "cos" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednio zmodyfikowany Nissan Skyline :

 

 

 

Moc silnika: 850 KM

Moment obrotowy: 1302 Nm (kosmos!!!)

Waga: 1540 kg

Napęd na oś: 4x4

Skrzynia biegów: 6 przełożeń

V-max - okolo 347km/h zalezy od mocy silnika sa tez samochody co maja po 1300KM to ciekawe ile ciagna :D

0-100 - 4s odpowiednio mniej do mocniejszego silnika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, skoro o starych samochodach mowa, to ja bym chciał takiego jak miał Max Rokatansky (?) w pirsej i drugiej części "Mad Maxa". Gilgajcie mnie w pępek szczoteczką do zębów, ale nie wiem jaka to marka ani model, jeno kolor wiem :>

No co, kolejki elektrycznej nie mogę mieć z braku miejsca :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodge Charger '69, jeszcze lepiej Challenger V-8 426 c.i. (7000 ccm) Hemi. Takie samochody maja dusze, a nowe porsze to nic innego jak sliczna zabawka, takie jest moje zdanie ..

nic dodac nic ujac, teraz samochody to jakies porazki, co z tego ze szybko jezdza, jak nawet w niektorych nie da sie poszalec (np. esp z amputowanym wylacznikem), nie czusc zapachu benzyny, rozgzanego oleju i nie slychac otwarych na maxa conamniej 2 przepustnic w conajmniej 1 gazniku ... stare samochody (lata 70-80) maja w sobie to "cos" ...

Macie 100% racji. Byl taki challenger hemi na ebayu niedawno, chyba $150000 krzyczał gosc za niego.

Kurcze, dawno nie puszczali w tv Bullita, albo Vanishing Point...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...