Skocz do zawartości
LEON2000

3,6,9 śpisz :lol:

Rekomendowane odpowiedzi

ze dla zwyklego smiertelnika, bez hipnozy taki wyczyn jest niemozliwy

Taka deska nie jest taka trudna to zrobienia, trza tylko miec mocny grzbiet

Oj berkut, nie tylko grzbietu, jeszcze brzuch i łydki... Hehe przed chwilą próbowałem tak uleżeć/uwisieć, mierzyłem czas, 4min 33s, qrwa, wiecie jak to daje po mięśniach?? A wierzcie mi że ja akurat mam w/w mięśnie dość silne... Dramat, choć tego nie widziałem to z tego co piszecie było to dość dziwne, zwłaszcza że ta Frytka w barze nie wyglądała na zbyt, hmm, wysportowaną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys juz ogladalem rozne takie hipnotyczne pokazy!!! zadziwilo mnie to z tymi krzslami !!! a po drugie zaczol bym sie smiac po 3 minutach!!!! ze oni sie powstrzymywali od smiechu!!!

 

Kiedys slyszalem ze takie hipnozy uzywali w KGB czy CIA czy jakos tak sie pisze :)

 

CO zdziwilo mnie ze nie bylo widac na twarzy np tej frytki sladow zmeczenia a lezala z 10 min zadnych skorczy miesni ze zmeczenia czy drzenia!!!! to bez kitu jest trudne do wykonia musial by ktos naprawde byc bardzo sprawny fizycznie!!!

 

I tak jak ktorys z kolegow mowil, wspominal ze przy takim 369 ;) ehhe i deska :D to jeszcze siadali na taka osobe!!!! tez to widzialem!!!! naprawde hipnoza to cos :D

 

jak ktos znajdzie cos wiecej na ten temat umieszczac :D ja tez tak chce!!!:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys juz ogladalem rozne takie hipnotyczne pokazy!!! zadziwilo mnie to z tymi krzslami !!! a po drugie zaczol bym sie smiac po 3 minutach!!!! ze oni sie powstrzymywali od smiechu!!!

 

Kiedys slyszalem ze takie hipnozy uzywali w KGB czy CIA czy jakos tak sie pisze :)

hipnoza to cos :D

 

jak ktos znajdzie cos wiecej na ten temat umieszczac :D ja tez tak chce!!!:D

ja czytałem 2 ksiazeczki na ten temat i nie było tam słowa o chipnozie, stosowali oni najczesciej "zwykłe" tortury ficzne , wyrafiniwane psychiczne( śpisz 2h, 2h przesłuchania i tak w kołko 24h na dope po tych 24h przesłuchiwanemu zdaje sie ze przesłu<span style="color:red;">[ciach!]</span>a go juz tydzien :) ) , no i di tego rozne witaminki itp wynalazki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak hipnoza z pewnością istnieje. Ale jeśłi chodzi o BAR( program badziewny i niemądry łagodnie mówiąc) to bardzo wątpie by się im coś takiego udało zrobić. Ale kamera może wszystko, w telewizji nieraz działy się cuda. Na przykłąd ten cały Coperfield(chyba tak się pisze :) ) - nie moge sobie inaczej wytłumaczyć tej jego magii jak trikami kamery i czarem Telewizji :)..........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem wiec sie nie bede wypowiadal ale proponuje zobaczyc to  http://www.derivo.ch/rabailkal-test/hypnos...ose/hypnose.htm 

Tylko pamietajcie - glosniki na maxa!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

osz choler.a, niema co, fajne(prawie mnie zrzuciło z krzesła :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem wiec sie nie bede wypowiadal ale proponuje zobaczyc to   http://www.derivo.ch/rabailkal-test/hypnos...ose/hypnose.htm  

Tylko pamietajcie - glosniki na maxa!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

osz choler.a, niema co, fajne(prawie mnie zrzuciło z krzesła :twisted: )

no to i jak mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem wiec sie nie bede wypowiadal ale proponuje zobaczyc to http://www.derivo.ch/rabailkal-test/hypnos...ose/hypnose.htm 

Tylko pamietajcie - glosniki na maxa!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

osz choler.a, niema co, fajne(prawie mnie zrzuciło z krzesła :twisted: )

no to i jak mnie ;)

Fajna byla reakcja mojego kota ktory wlasnie spał :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...