Skocz do zawartości
Future Trunks

Przybywanie pieniędzy na karcie w Erze Tak Tak.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam oto taki straszny problem(na szczęście).

Jakieś 2 tygodnie temu matka zabrała mi komórke za nie za dobre zachowanie. Gdy jej oddawałem komórke wyciągnołem z niej karte i wyłączyłem aparat. Aparat dałem jej karte schowałem w szufladzie. Na karcie było 9,98zł. Wczoraj wiecozrem mama wpada do mnei do pokoju i oddaje mi telefon. To ja wsadzam karte do telefonu i chciałem puścić koledze strzałke, zawsze w erze jak sie ma ponizej 10zł to zanim jet sygnał jakiś gość gada ze sie ma mało na karcie wiec ja sie rozłaczai pisuje *101#(kodo zeby sprawdzic stan konta w Tak Taku) i tam pisze ze mam 160,68zł na koncie. Ja nei uwierzyłem wyłaczyłem komórke właczam od nowa i to samo. Jak to sie stało? To ze ktos kombinował przy karcie jest nie mozliwe karta lezala ciagle schowana i pozatym ma pin. Myslałem sobie że mozna jeszcze doładować z innej komórki lub z telefonu stacjionarnego ale wtdy sie dostaje smsa ze konto zostało doładowane a ja nie mam zadnego. Jedyne co robiłem to podałem nr. mojej komórki na tej stronie hainekena z matrixemhttp://windows1.heineken.com/matrix/default.asp. Oni daja podobno rózne nagrody ale przecierz nie doładowuja kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak btw. to ja tez tak chce :P nie no masz jakiegos wielkiego fuxa :D eee bo nawet jesli generator kodow to i tak to jest nie mozliwe ze ci sie uda taki programik zdobyc :/ chyba

Było kiedyś coś takiego w POP'ie jak doładowanie SMS'em "specjalnym". Pół akademika sobie tak doładowało konta, tylko ja się spóźniłem. Na dodatek zżarło mi 8 zł. Po dwóch tygodniach większość osób, które w ten sposób podładowało sobie konta, zostały pomniejszone o te kwoty :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak btw. to ja tez tak chce :P nie no masz jakiegos wielkiego fuxa :D eee bo nawet jesli generator kodow to i tak to jest nie mozliwe ze ci sie uda taki programik zdobyc :/ chyba

Z zadnego programu nie korystałem przyszlo "samo". a co do fuxa to dziwne bo ja ogulnie jestem pechowcem np. jak ojciec kupywał mi kompa to musiał TB A

 

Dowiedzałem sie ze to mógł mi ktos przez przypadek dać np. jak doładowywał przez stacjonarny to mu sie nr. pomyliły lub mój tata mi przysłał(Niegadalem z nim bo chwilowo przebywa w Holandii). A to ze nie dostałem zadnego smsa to przez to ze centrum wiadomosci trzyma smsy jakiś 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby podładować "kąto za darmo", jak nieraz piszą via GG, trzeba rozesłać do przynajmniej dziesięciu osób wiadomość "dajmimiodudajmimiodu". Chyba że pomyliło mi się ze sposobem na "zobaczenie filmiku", którego co prawda nikt nie widział, ale już kilka razy takie brednie dostałem :>

Za darmo będzie jak buchniesz z kiosku. Darmo, ale bez sensu - potem będziesz miał prawo do wykonania jednego tylko telefonu i gdzie zadzwonisz, żeby wygadać dajmy na to 100 pln? Na Mauritius? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon z reklamacja do BOK-u ;p

Jusz dzwoniłem nie chca przyjac reklamacji. ;P
jak to niechca 150zl :?: jak ci ciazy ta kasa to przetransferuj ja na moj numer ;)

 

odnosnie tego "pomnozenia" konta to chyba komus w Vobisie [bo tam tez mozna konto uzupelnic i nietrzeba nic samemu wpisywac w telefon] sie zle nr telefonu wpisalo :P

 

kurcze jakby ktos chcial sie tak "pomylic" z moim numerem to odrazu mowie ze nie mam nic przeciw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon z reklamacja do BOK-u ;p

Jusz dzwoniłem nie chca przyjac reklamacji. ;P
jak to niechca 150zl :?: jak ci ciazy ta kasa to przetransferuj ja na moj numer ;)

 

odnosnie tego "pomnozenia" konta to chyba komus w Vobisie [bo tam tez mozna konto uzupelnic i nietrzeba nic samemu wpisywac w telefon] sie zle nr telefonu wpisalo :P

 

kurcze jakby ktos chcial sie tak "pomylic" z moim numerem to odrazu mowie ze nie mam nic przeciw ;)

W gruncie rzeczy wolał bym to 150zł do reki. dołozył byym 150 i bym miał thortona. Ale nie mozna nazekac. a co do thortona to właśnie ophnołem komuś dysk Segate 8,4GB na allegro za 142,5zł wiec dołoze drugie tyle i mam Thortona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak taka mozna dolatowac w wiekszosc supermartketow

 

kasjerka wpisuje na klawiaturze nmer ktory jej podaje klijent wiec nie trudno o pomylke ze wpisze jakis inny

no to skad koledze Future Trunks'owi tak sie konto powiekszylo - tylko niemow ze od nieuzywania telefonu w TakTaku ci sie konto zwieksza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez mam telefon na karty tak tak'a i tez mialem taka akcje

mialem na koncie ~40zł i cos bawilem sie z telefonem i sprawdzam czy nie stracilem cos na tym kasy (wchodzilem do opcji internet itp.)

a tu babka mowi mi ze mam na koncie grubo ponad 300zł!!!

 

Niestety dlugo to nie trwalo pozniej sprawdzilem stan i wrocilo do poprzedniego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja tez mam telefon na karty tak tak'a i tez mialem taka akcje

mialem na koncie ~40zł i cos bawilem sie z telefonem i sprawdzam czy nie stracilem cos na tym kasy (wchodzilem do opcji internet itp.)

a tu babka mowi mi ze mam na koncie grubo ponad 300zł!!!

 

Niestety dlugo to nie trwalo pozniej sprawdzilem stan i wrocilo do poprzedniego stanu.

Trzeba było korzystać. Ja takich problemów/fartów nie mam, stety. Takie życie jak ma się abonament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...