Skocz do zawartości
Paazik

ABIT IS7 & Asus P4P800

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY!!!!!!!!

 

JUŻ dawałem podobny temat, ale coś mało odpowiedzi dostałem, więc...

 

 

Chcę kupić płytę główną pod procesor P4 2.4HT 800mhz. Mam do wyboru albo Asusa P4P800 lub

Abita IS7. No i tu pojawia się problem.

Brałbym od razu ABitka(bogatszy od Asusa) no ale na wielu forach mnóstwo ludzi ma problemy z tą płytą, głównie ze stabilnością , a o to mi

najbardziej chodzi. U mnie komputer ma chodzić nawet 1 tydzień bez wyłączania. Nie wiem

czy u wszystkich występują te problemy.

Jaka jest najnowsza wersja IS 7, z jakim biosem?

Czy w nowej wersji są też takie problemy?

Dodam, że nie będę podkręcał kompa(chyba), a opcja

PAT może być wyłączona.

I czy dzwięk jest tk słaby jak piszą???

 

A może wybrać Asusa p4P800. Czy z nim są też takie problemy????

 

 

Proszę pomóżcie!!!(szczególnie użytkowników wyżej wymienionych płyt)

Dziex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kupiłeś p4 2.4c i nie będziesz podkręcał??? toż to grzech, ten procesor jest stworzony do podkręcania!! Nie ma bata na 3ghz musi pójść bez zająknięcia :twisted:

obie płyty to świetny wybór, więc ci nie pomogę, ale napewno nie zrobisz błędu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kupiłeś p4 2.4c i nie będziesz podkręcał??? toż to grzech, ten procesor jest stworzony do podkręcania!! Nie ma bata na 3ghz musi pójść bez zająknięcia :twisted:

Zgodze sie z Toba. Ten proc zostal stworzony by go podkrecac...

ponad 3 GHz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ABIT'a IS7-E. Poczatkowo komputer chodzil niestabilnie. Teraz chodzi super stabilnie. Po kilkanascie dni i zadnych zwisow/bootow!

Chyba pomoglo wgranie najnowszego (najnowszych?) BIOS-ow!

Smialo polecam te plyte!

Dzwiek moglby byc lepszy, ale nie przesadzajmy!:) SB L!ve jest lepszy! :D

Wiecej info o Abicie IS7 znajdziesz tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie powiem co masz brac bo sie abitem nie bawilem ale asus - mam z nim 0 problemow dziala 100% stabilnie i w koncu nie mam zadnych konfliktow pod winda i dziala mi tuner tv pod xp !!! (na microstarze i gigabyte niestety nie dzialal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli panowie twierdzicie ze p4p800 idzie na 250 fsb luzacko??

hmm, a z memorkami ddr500 nie byloby przy tym klopotu mam nadzieje?? (z obsluga, czy sie nie beda pie.....ic z plyta)

mam zamiar se cos takiego sprawic, tyle ze p4 2.6 ht, roznica w cenie w sklepie w gdyni (netservice.pl) w stosunku do 2.4 ok 40zl :)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli panowie twierdzicie ze p4p800 idzie na 250 fsb luzacko??

hmm, a z memorkami ddr500 nie byloby przy tym klopotu mam nadzieje?? (z obsluga, czy sie nie beda pie.....ic z plyta)

mam zamiar se cos takiego sprawic, tyle ze p4 2.6 ht, roznica w cenie w sklepie w gdyni (netservice.pl) w stosunku do 2.4 ok 40zl :)

 

pozdro

FSB 250 z palcem :!: :!: Nawet sie nie zawacha :D

Jak z memorkami DDR 500 to nie wiadomo, ktos mial je chyba na forum, ale wrocil do DDR 400. Sprawdz ci sie lepiej kreci bo cos mi sie wydaje, ze PIV 2.4 GHz znacznie lepiej od 2.6 GHz. Zreszta sprawdz na podpisy uzykownikow 2.8 GHz i 3.0 GHz udalo sie przekrecic slabiej niz 2.4 GHz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: do swojego Abit'a IS7 nie mam wiekszych zastrzezen. komp pracuje stabilnie. 5 dni jedzie na okraglo i nie ma problemow. dzwiekowka zintegrowana na plycie jest uboga, dlatego zainwestowalem w Fortissimo III. teraz dzwiek jest super (w porownaniu z zintegrowana). plyta napewno godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...