Skocz do zawartości
buszi

co z tego jeszcze wycisne???

Rekomendowane odpowiedzi

hi! mam kompa jak w podpisie. chodzi mi głównie o proca: obecnie mam 11x170 i tyle :-( na 11x175 wstaje win i chodzi OK ale np. w Sandrze 2003 na testach pamięci raz poraz się wiesz i po restarcie już nie wstaje. wiem że wynik który uzyskałem jest dobry ale chciałbym troszeczkę więcej wyciągnąć. czy bez stosowania drutmoda jest to możliwe? a jeśli nie to może pomożecie mi z RAMami? nie za bardzo orientuje się co pozmieniać w BIOSie. jedynie ustawiłem CAS Latancy na 2 i troszkę punktów w Sandzrze dodało ale może coś się jeszcze uda wycisnąć? dzięki za odpowiedz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kręcisz procka to ustaw Pamieci na AUTO.I zdecyduj czy krecisz procka czy system pod BENCHMARKI, bo to jest różnica i to doza , benchmarkiem mozesz najwyzej sprawdzać stabilnośc ale łapanie pónktów to totalna bzdóra [ a jak pod benchmarki to karte graficzną kręć a nie procka :)] a tak pozatym jak masz pamieci DDR 400 to te 2Ghz(2000Mhz) to minimum chyba ze Brązowy laminat masz to mozesz mieć problemy i na Athlona XP zmieniaj (zmostkuj L2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow a używasz jakiś radiatorów na pamięciach czy tyle dała fabryka na standardowej karcie (czyli bez) ???

 

ExodusXXL - no właśnie jak to jest z tymi mostkami: poczytałem trochę na forum i na 75% jestem za spróbowaniem, ale... można potem powrócić do poprzedniego stanu jeśli będzie się wieszał (z XP -> Duron) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszi :] w najlepszych czasach jeszcze przekraczalem ta granice - ale wtedy na gornej stronie gf musisz dac nad rdzeniem wiatrak (lub radiator - ale jak zrobic, zeby przewodzil cieplo, a nie laczyl pinow to nie mam pomyslu). Poza tym daj radiatorki na pamieci. Najlepiej (oszczedniej) potnij radiator z jakiegos durnia. Ja na moich aluminiowych duzo osiagnalem.

 

Powodzenia

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym gdzieś ale oki jak Admin sie nie wkóży to prosze :lol: :

bieżesz procka (durona appelbreda 1400/1600) znajdujesz mostki (to takie coś-:::::) bedzie ich 5lub 4 nie pamietam, i zamalowujesz pierwszy od prawej strony (oczywiście procka trzymasz tak jakbyś go włożył w socket :) )

Przed:

::::

Po:

:::I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...