Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Czytalem o tej grze ostatnio i czekam !!! Cos mi sie wydaje ,ze moze to dac motywacje Codemasters do zrobienia CMR4 na PC. Ale musze powiedziec ,ze brak dobrych WRC sklonil mnie do zainstalowania jeszcze raz CMR3. Tym razem po przeczytaniu paru topicow na forum codemasters ustawilem kiere i wszystko jak powinno byc (nawet dodalem do skrotu taki wpis -analoguecontrollers) i teraz jezdzi sie baaardzo fajnie. Kierownica w koncu poprawnie reaguje ,bo wczesniej mimo wylaczenia deadzone kierowanie bylo troszke dziwne. Zwlaszcza lubie trasy UK i Finlandi ,a na pierwszym etapie UK (ta ktora byla w demie) za pierwszym razem z nowymi ustawieniami zrobilem 2:58 ,wiec calkiem niezle (bez scinania oczywiscie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zlookalem screeny i trailera to zmienilem zdanie. W filmie widac jak zachowuje sie samochod po wylocie z hopy, jest to zachowanie bardzo realistyczne. Zobaczymy na wiosne, mam nadzieje ze bedzie to duzo lepsza symulacja nic Colin3 na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przyznam ze takze nie moge sie doczekac.

Jezeli to co pisza jest prawda to CMR moze juz wiecej nie wychodzic w takiej postaci jak 3 czy 4(na konsole, nie wiem jak na PC)

Nastepnych czesci prawdopodobnie juz nie bedzie, gdyz na dzien dzisiejszy Colin McRae zakonczl kariere rajdowa, nie startuje w zadnym Teamie.

 

A co do gry RBR to juz sie nie moge doczekac. I co mi sie berdzo podoba wrescie dziek rajdowki jest taki jak powinien byc a nie jak w C3 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te screeny są ładne szczególnie drzewa a la seria colin :( (bitmapy). Ładna gra to RSC2 i XpandRally a nie RBR. Po za tym gierka może być fajna ale i tak moim faworytem jest gierka Microsoftu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz sie slinie na te gierke( a screny to juz mistrzostwo swiata) tylko zeby niebylo takich bledow jak w colinie ze jade caly czas na pierwszym miejscu a tu nagle jakis krzaczek i buch jestem ostatni :)

Ehh, chyba troche przesadzasz. Rozumiem chcesz sie popastwic nad colinem ale po pierwsze primo. Jezeli mowisz o 1 czesci to lepiej sie nie narazaj :)

Po drugie primo jezeli mowisz o 2 czescie to tym bardziej sie nie narazaj :)

A juz po trzecie primo jezeli mowisz o 3 czesci to nie ma w niej czasow "checkpoint" wiec nie mogles miec porownania w czasie OS. A jezeli byles na pierwszym miejscu w rajdzie i po danym wyscigu skonczyles na koncu to musiales chyba pujsc na kawe w czasie gry :P

 

NIEREALNY ma racje, screeny robia wrazenie ale to sa BITMAPY !!!

 

J-A-J-O - true, true.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że teraz sie naraże ale co tam :P

Z całym szacunkiem dla wszystkich ale mi sie wydaje że te screeny przeszły lekki make up i wcale nie będzie tak różowo. Zauważcie że często tak ludzie robią jak recenzują(rzadziej) lub jak reklamują(częściej) grę. Jak dla mnie (znowu sie naraże) istnym rekordzistom w make-up'ie screenów jest battlefiled 1942, przed premierom wszystko było idealne i piękne a jak sam odpaliłem to śmiech na sali. Nie mówie że grafa jest zła, ale screeny swoje a rzeczywistość swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze screeny sa zawsze ladnie podrobione.

Ale sciagnij sobie jeszcze jakis filmik, trailer to sie przekonasz, ze to calkiem mozliwe aby taka grafa byla w finalnej wersji.

Poza tym moze byc jeszcze lepsza bo gra wyjdzie gdzies za pol roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale ja sie przekonam dopiero gdy wyjdzie finalna wersja gry. Takim zwiastunom różnym nie ufam nigdy, ale ściągne z ciekawości :)

 

No oczywiście że gra będzie tak wyglądać lub jeszcze lepiej :) Ciekawe czy mój konfig to uniesie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...