Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

A ja juz neidlugo pojezdze na takiej kierce :D

 

Dołączona grafika

 

Brakuje jej tylko zmiany biegow zwykla dzwignia jak tej MOMO ale jest luzacka zwlaszcza z FF :)

 

tylko niewiem jak moj komp sie zachowa bo ten celeron 2000 i 256 ramu moga dac pupki ale trzeba byc optymista ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz sobie pogralem :(

 

Dołączona grafika

 

Mial ktos z Was cos podobnego??

 

Moj procek to Athlon XP 1700, gra wymaga conajminej 1,6GHz. Moze to jest przyczyna?? Chociaz widze po waszych opisach, ze na 1.5GHz tez sie uruchamia.

 

ecs k7s5a, gfx 5600, 512 mb ram

Ehh - przerz jak cos wymaga 1.6 Ghz to nie znaczy ze wymaga athlona 2000 bo to jest 1.6 Ghz.Athlon 1700 jest jak PIV 1700Mhz,Barton 2500 jak PIV 2500 Mhz,Athlon 2200 jak PIV 2200 a nie qrwa jak PIV 1.8 bo ma 1800 MHz - NAUCZCIE SIE WKONCU TEGO A NIE GADAJCIE TEXTY TYPU - DO GRY ZALECA SIE 2400 MHZ WIEC BARTON 3200 JEST ZA SLABY I NIE MIESCI SIE W STANDARDZIE BO MA 2200 MHZ,Bzdura.Tak samo athlon 2800 ma 2200 Mhz i co-to jest to samo??Barton 3200 jest jak PIV 3.2 Ghz a taki powiedzmy Athlon 1700 zeby mozna bylo powiedziec,ze jest Athlonem 3200 musi byc podkrecony na 2400 Mhz.NAUCZCIE SIE TEGO DZIECI[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cos i niewiem co robic niezla lipa pomocy !!!!!

Zainstalowac XPEKA a jesli go masz tzn ze masz Athlona albo Durona ponizej 2000+ (powtarzam - nie Athlon 2GHz),gra podobno lubi na takich prockach szwankowac,a swoja droga u siebie gram w 1024x768 AAx4 i Anizo X16 z potrojnym buforowaniem i mam na takich ustawieniach okolo 40 fpsow wiec juz sam nie wiem co jest grane co u niektorych,a co do samej gry to graficznie bije wszystkie coliny na glowe,grafika jest zblizona do Rally 2000 tylko bardziej dzisiejsze textury i tak powinna wygladac rajdowka,ale sterowanie jest przesadzone.Reczny trzeba zamienic ze zwyklym hamulcem na guziki zeby na klawiaturze dawalo sie wyrabiac zakrety.Troszq przesadzili chlopaki ale ogolnie gre oceniam na 8 z duzym plusem na 10 - Dziewiatki nie dam bo nie ma split screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cos i niewiem co robic niezla lipa pomocy !!!!!

Zainstalowac XPEKA a jesli go masz tzn ze masz Athlona albo Durona ponizej 2000+ (powtarzam - nie Athlon 2GHz),gra podobno lubi na takich prockach szwankowac,a swoja droga u siebie gram w 1024x768 AAx4 i Anizo X16 z potrojnym buforowaniem i mam na takich ustawieniach okolo 40 fpsow wiec juz sam nie wiem co jest grane co u niektorych,a co do samej gry to graficznie bije wszystkie coliny na glowe,grafika jest zblizona do Rally 2000 tylko bardziej dzisiejsze textury i tak powinna wygladac rajdowka,ale sterowanie jest przesadzone.Reczny trzeba zamienic ze zwyklym hamulcem na guziki zeby na klawiaturze dawalo sie wyrabiac zakrety.Troszq przesadzili chlopaki ale ogolnie gre oceniam na 8 z duzym plusem na 10 - Dziewiatki nie dam bo nie ma split screena

Gdzie w grze ustawiłes AAx4 i Anizo X16???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie cos i niewiem co robic niezla lipa pomocy !!!!!

Zainstalowac XPEKA a jesli go masz tzn ze masz Athlona albo Durona ponizej 2000+ (powtarzam - nie Athlon 2GHz),gra podobno lubi na takich prockach szwankowac,a swoja droga u siebie gram w 1024x768 AAx4 i Anizo X16 z potrojnym buforowaniem i mam na takich ustawieniach okolo 40 fpsow wiec juz sam nie wiem co jest grane co u niektorych,a co do samej gry to graficznie bije wszystkie coliny na glowe,grafika jest zblizona do Rally 2000 tylko bardziej dzisiejsze textury i tak powinna wygladac rajdowka,ale sterowanie jest przesadzone.Reczny trzeba zamienic ze zwyklym hamulcem na guziki zeby na klawiaturze dawalo sie wyrabiac zakrety.Troszq przesadzili chlopaki ale ogolnie gre oceniam na 8 z duzym plusem na 10 - Dziewiatki nie dam bo nie ma split screena

 

Gdzie w grze ustawiłes AAx4 i Anizo X16???

W A-TUNERZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo ale idzie przerobic gre na wersje pl wystarczy tylko zmienic jeden wpis w rejestrze i nawet gadaja po naszemu :)))

 

Hkey_local_machinesoftwareSCI gamesRichard Burns Rallylanguage

 

z english na Polish :) jezeli tylko napisy beda pl to wystarczy zrobic nowy profil i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nacisnąć na Menu Start

2.Następnie „Uruchom” i wpisz Regedit

3.Potem w rejestrze musisz wyszukać wpisu HKEY_LOCAL_MACHINE

4.Następnie SOFTWARE

5.Kolejny krok to: SCI Games

6.Potem Richard Burns Rally

7.Na końcu Language i kliknij z prawej strony - modyfikujesz plik (tam gdzie pisze English należy wpisać Polish) i nacisnąć OK.  

Uwaga: Jeśli chcecie jeszcze żeby wam pilot mówił po polsku to stwórzcie sobie nowy profil i usłyszycie nasz ojczysty język.

Tak dokładniej :wink: :D

 

A LEM robi jeszcze polską wersję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo ale idzie przerobic gre na wersje pl wystarczy tylko zmienic jeden wpis w rejestrze i nawet gadaja po naszemu :)))  

 

Hkey_local_machinesoftwareSCI gamesRichard Burns Rallylanguage  

 

z english na Polish :)  jezeli tylko napisy beda pl to wystarczy zrobic nowy profil i juz :)

:!: :?: :!:

P.S.

Piłes? Nie jedź!

zanim wysmiejesz lepiej sprawdz ...

 

to dziala ja mam juz wersje polska :)

Zwracam honor! K..... to działa! Jeśli pionki z LEM robia jeszcze wersje PL to dla nich MEGA LOL! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłaczam sie do wczensiej zadanego przez kogos pytania o PAD.

Gra ktos na padzie? niestac mnie na dobra kiere ale mam doswiadczenia z PSX i dual shocka. Bardzo dobrze sie wtedy spisywaly podwojne analogi np. w Gran Turismo.

Jesli ktos gra na takiej konfiguracji to prosze niech cos napisze. Ew. poleci jakis rozsadny pad. A moze oryginalnego dualshocka z przejsciowka z racji tego ze pod wzgledem konstrukcji byly nie do zdarcia. I moze ktos wie czy wogole da sie taki zestaw pod RBR skonfigurowac.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz neidlugo pojezdze na takiej kierce :D

 

Dołączona grafika

 

Brakuje jej tylko zmiany biegow zwykla dzwignia jak tej MOMO ale jest luzacka zwlaszcza z FF :)

 

tylko niewiem jak moj komp sie zachowa bo ten celeron 2000 i 256 ramu moga dac pupki ale trzeba byc optymista ;]

Skoro zaczęła się mania na kiery, też postanowiłem sobie taką sprawić. Wymianka punktów w 5+ i kiera już w drodze, a 300 zeta w kieszeni :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zaczęła się mania na kiery, też postanowiłem sobie taką sprawić. Wymianka punktów w 5+ i kiera już w drodze, a 300 zeta w kieszeni :D.

 

Y po 1 co to 5+ po dwa jestem cholernie zly ! Podpinam kierke wkoncu od pol roq lezenia w szafie wlaczam gre FF a tu zonk FF nie dziala :| Ciekawe co padlo zacilacz od FF czy w srodq silniczki poszly : X DObrze ze kierka ma 36 m gwarancji to ja w poneidzialek oddam i znow bede musial czekac zeby pojezdzic : / Ale gra wymiata ^^ Realizm + Grafika + Polska wersja jezykowa + : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odpalilem ta gra jest najlepsza gra w historii gier rajdowych !!!!! Przy Richardzie Colin to zwykla gierka :) nic nie warta. Wreszcie gra przy ktorej trzeba sie wysilic, a nie wsiadasz i jedziesz. Niestety bez kierownicy nie da sie grac.. heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odpalilem ta gra jest najlepsza gra w historii gier rajdowych !!!!! Przy Richardzie Colin to zwykla gierka :) nic nie warta. Wreszcie gra przy ktorej trzeba sie wysilic, a nie wsiadasz i jedziesz. Niestety bez kierownicy nie da sie grac.. heh

to kwestja gustu. mi się np. ta gra nie podoba. nie mam kiery, a na klawiaturze nie idzie grać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro zaczęła się mania na kiery, też postanowiłem sobie taką sprawić. Wymianka punktów w 5+ i kiera już w drodze, a 300 zeta w kieszeni :D.

 

Y po 1 co to 5+ po dwa jestem cholernie zly ! Podpinam kierke wkoncu od pol roq lezenia w szafie wlaczam gre FF a tu zonk FF nie dziala :| Ciekawe co padlo zacilacz od FF czy w srodq silniczki poszly : X DObrze ze kierka ma 36 m gwarancji to ja w poneidzialek oddam i znow bede musial czekac zeby pojezdzic : / Ale gra wymiata ^^ Realizm + Grafika + Polska wersja jezykowa + : D

 

TraFicK - miałem identyczny przypadek z taką samą kierą! :( Też leżała z 3miechy najmniej, zachciało mi sie grać w CMR podlanczam kiere i...ZONK nie działał FF....u mnie okazało się ze spalił sie zasilacz. Dziwne ze on nie miał naklejki Logitech tylko jakis no-name a gdy dostałem nowy jest czarna naklejka Logitech...dawali jakies lipne zasilacze i padały pewnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na wstepie chcialbym podkreslic, iz komputer ktory posiadam NIE SLUZY MI DO GRANIA, a do surf'owania w Internecie, sluchania muzyki oraz ogladania filmow na TV.

Ostatnio zachecony pozytywnymi recenzjami zdecydowalem, ze zaopatrze sie w gre Richard Burns Rally - I przechodze do pytania czyli:

Czy ta gra wogole ruszy na tym złomie?

 

AMD Duron 1600 MHz

ASRock K7S8X R3.0

Kingston DDR 128MB PC-400

Elixir DDR 256MB PC-400

Seagate 80 GB Barracuda 7200.7

LG GCE-8481B

Celestica Radeon 9200SE Gold Edition 64MB

Codegen

 

Windows XP Home Edition

DirectX 9.0c

CATALYST 4.9

 

P.S.: Napiszcie rowniez czy jest sens instalowania Splinter Cell'a: Pandora Tomorrow?

 

(Przepraszam, ze sie powtarzam (poniewaz stworzylem juz jeden watek, a tego nie zauwazylem), ale musze sie upewnic co do RBR)

 

Z gory Dziekuje i Pozdrawiam,

nicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nacisnąć na Menu Start

2.Następnie „Uruchom” i wpisz Regedit

3.Potem w rejestrze musisz wyszukać wpisu HKEY_LOCAL_MACHINE

4.Następnie SOFTWARE

5.Kolejny krok to: SCI Games

6.Potem Richard Burns Rally

7.Na końcu Language i kliknij z prawej strony - modyfikujesz plik (tam gdzie pisze English należy wpisać Polish) i nacisnąć OK.  

Uwaga: Jeśli chcecie jeszcze żeby wam pilot mówił po polsku to stwórzcie sobie nowy profil i usłyszycie nasz ojczysty język.

ta gra mnie caly czas zaskakuje ! 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TraFicK - miałem identyczny przypadek z taką samą kierą! :( Też leżała z 3miechy najmniej, zachciało mi sie grać w CMR podlanczam kiere i...ZONK nie działał FF....u mnie okazało się ze spalił sie zasilacz. Dziwne ze on nie miał naklejki Logitech tylko jakis no-name a gdy dostałem nowy jest czarna naklejka Logitech...dawali jakies lipne zasilacze i padały pewnie  :?

Dziwne mam zasilacz logitecha ale nie wiem jak ona sama sie zjarala lezac w szafie : X Mozna sam taki zasilacz kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak przyznac ze gra wymiata ...

 

ja mam celka 2 ghz gf4ti 256 ramu i gra chodzi naprawde dobrze max detale 800*600 :) wiec jakichs kosmicznych wymagan nie ma :) Grafa piekna fizyka jazdy mniam :) Ogolnie w cos takiego jeszcze nie gralem : ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

TraFicK - miałem identyczny przypadek z taką samą kierą! :( Też leżała z 3miechy najmniej, zachciało mi sie grać w CMR podlanczam kiere i...ZONK nie działał FF....u mnie okazało się ze spalił sie zasilacz. Dziwne ze on nie miał naklejki Logitech tylko jakis no-name a gdy dostałem nowy jest czarna naklejka Logitech...dawali jakies lipne zasilacze i padały pewnie  :?

Dziwne mam zasilacz logitecha ale nie wiem jak ona sama sie zjarala lezac w szafie : X Mozna sam taki zasilacz kupic?

hehe mi tak samo sie stało ze leżała w kartonie ładnie zapakowana w folie a sie popsuł FF... :? oddaj na gwarancje, lepiej niech wymienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada sie milo, a ja mam problem...

 

Migotaja mi tekstury, tzn. pojawiaja sie i znikaja z rozna czestotliwoscia. Dalsze, blizsze ale glownie z otoczenia. Mial ktos podobny problem i wie jak go rozwiazac ? Probowalem wszystkich ustawien, zmianialem sterowniki... nie wiem co jeszcze mozna zrobic. Karta Radek 9100, Duron 1200 i kochany XP.

 

Help !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...