Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

:twisted2: :twisted:

Mam wreszcie sprawna kiere !

Ale sie zacznie gra !

Myslalem, ze wyszedlem z wprawy po 2 miesiacach ale calkiem niezle sie jezdzi.

To jak jazda na rowerze - tego sie nie zapomina.

Teraz ta kiere juz zajade na maxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, to się nie udało... ta 307ka wygląda jakoś tak... biednie.

 

PS.

Ja chcę już polskiego wydania GTR!!! Co z tymi wydawcami? Pocip**li??

1448859[/snapback]

A bedziesz z nami jezdzil w lidze?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będę :D

 

Tylko muszę mieć polskiego full'a (lub jakiegokolwiek full'a) bo tego z Austrii sprzedałem na ebay'u (myślac, że w PL kupię normalną wersję eng/pol) zanim wróciłem do kraju... a tu kupa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to jest na cd tylko, ze w pudelku dvd (tak jak MAFIA).

 

Pytalem jednego z klientow, ktorzy to kupilli u niego i mowia ze wszystko wporzadku.

WARTO.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowalem w media to byla tylko wersja DVD, i nie slyszalem w ogole zeby to wyszlo na plytkach cd

 

 

edit: rzeczywiscie jest wersja CD :) ale na poczatku nie bylo takiej wersji

Edytowane przez daFojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej podawalem link do stronki gdzie mozna sie zglaszac do turnieju online.

Kto go przegapil niech jeszcze raz spojrzy.

Naprawde warto.

Myslalem, ze jako tako mi idzie ale to co chlopaki wyczyniaja do zgroza.

Na odcinkach 4, 5 minutowych dostaje w d*** od 0:40-1:30 min.

Oni jezdza na pograniczu dzwonow z czasami na rekordy PL z danych OS`ow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam umrzec temu watkowi ;)

Cos mi sie wydaje, ze wiekszosc zapalencow juz ochlonela i nie graja w RBR.

Gra okazala sie jednak ciezka dla potencjalnego gracza.

I taki jest wlasnie problem z dobrymi grami.

Jezeli wyjdzie cos co sprzedaje sie w milionach egz. to okazuje sie papka dla mas.

A taki RBR, ktory jest bardziej zaawansowany fizycznie niz Unreal3 na dzien dzisiejszy graficznie jest zapominany i sprzedany moze w kilkudziesieciotysiecznym nakladzie :/

Z jednej strony zle bo moze juz nie powstac RBR2 zaslugujacy na miano sequela i SCi zdecyduje sie na kolejnego gniota pokroju CMR3.

Z drugiej spoko bo jest grono zapalencow i jest ono szczelnie zamkniete.

Znamy sie, jezdzimy ligii polskie, swiatowe (jeszcze nie uczestniczylem w swiatowej). Fajna ekipa i jest przynajmniej co robic niz rznac beznamietnie w kolejna konsolowke GTA:SA.

 

Tak, mam naprawionego M$ :)

Pomogl mi kolega z forum FFS o xywce ceer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam umrzec temu watkowi ;)

Cos mi sie wydaje, ze wiekszosc zapalencow juz ochlonela i nie graja w RBR.

Gra okazala sie jednak ciezka dla potencjalnego gracza.

I taki jest wlasnie problem z dobrymi grami.

Jezeli wyjdzie cos co sprzedaje sie w milionach egz. to okazuje sie papka dla mas.

A taki RBR, ktory jest bardziej zaawansowany fizycznie niz Unreal3 na dzien dzisiejszy graficznie jest zapominany i sprzedany moze w kilkudziesieciotysiecznym nakladzie :/

Z jednej strony zle bo moze juz nie powstac RBR2 zaslugujacy na miano sequela i SCi zdecyduje sie na kolejnego gniota pokroju CMR3.

Z drugiej spoko bo jest grono zapalencow i jest ono szczelnie zamkniete.

i tu bym się nie zgodził.. bo taki PES 4 się sprzedaje znakomicie dlatego że jest poprostu dobrą grą. Ktoś powie że to dlatego że łatwa do przyswojenia - a jaka ma być? Tak trudno piłkę kopnąć? Z samochodówkami jest inaczej - poprowadzić samochód mając 150 na blacie przez wąską droge w lesie to nie lada wyczyn - tak też jest w RBR. I tu też sytuacja pokrywa się z rzeczywistością bo ile osób zrobiło kiedykolwiek taki "rajd" a ile kopało piłkę na podwórku. Oczywiście są gry które idealnie pasują do Twojego stwierdzenia (patrz NFS:U2) no ale takie gry też muszą być bo nie każdy ma kierownice i cierpliwość do skrajnego realizmu RBR. Gry komputerowe to biznes a w biznesie liczy się kasa więc zawsze tak będzie. Będą gry rozchwytywane przez masy - stojące w blasku reflektorów ale zawsze też będzie "garstka" ludzi ubustwiających produkcje dopracowane lecz jednak pomijane. Paradoksalnie to co sprawia że ta gra odrzuca niektórych, przyciąga, wciąga, pożera innych. Ppoprostu są gusta i guściki. Osobiście nie chce mi się wierzyć żeby nie zrobili sequela. Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie, RBR wcale trudny nie jest, wystarczy nieco delikatniej traktować pedał gazu i jest ok, w żadne ligi się nie bawię i jeżdżę sobie ot tak dla przyjemności. Problem jest w tym że ludzie przyzwyczaili się do CMR z jego kretyńskim modelem poduszkowca, a właściwie pudełka na patyku i teraz każde odstępstwo wywołuje opory. Już nawet GTA ma o wiele lepszy model jazdy. Podobnie było z Rally Trophy, w którym ludzie dziwili się że nie za każdym razem samochód brał zakręt bokiem by chwilę później ni z gruchy ni pietruchy wywinąć bączka.

 

a temat no cóż tak sobie przymiera bo o czym tu pisać, lolki co twierdziły że RBR jest nierealistyczny bo stary dał im przejechać się tico i było kompletnie inaczej sobie poszli, od rekordów są inne stronki i liga, Właściwie o czym tu gadać? No chyba że o modach, nowych autkach itp, ale nie ma ich zbyt dużo.

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTR bedzie juz w przyszlym tygodniu!!!

Zapraszam jeszcze raz do ligi - www.gtr.pl - oczywiscie do udzialu w lidze bedzie potrzebny ORYGINAL gry ! ale dla ligowiczow jest znizka -szczegoly na forum gtr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gtra nie gralem, wole rajdy nad wyscigi :P w burnsa dawno nie gralem, bo mialem ciezka sesje, ale jakbym sobie przypomnial jak sie jezdzi to czemu nie :) moge sie z wami pobawic troche, choc znajac draaka bedzie podobnie jak w RD2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba, że tak :)

 

A swoją drogą, gdyby się tak więcej osób z oryginalnym RD2 znalazło, to można pokręcić parę kółek, jak za starych dobrych czasów.

 

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...