Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

W niedziele jechalismy w polskiej lidze radj Japonii.

Swietnie jak zwykle sie bawilem.

A serek mozemy zalozyc oczywiscie kazdego wieczorka.

Wystarczy, ze stawi sie chociaz z 5-6 osob to sie poscigamy.

Na PW jakby co albo GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po dluuuuuuuuuugggggggiiiieej przerwie odpalilem sobie burnsa. i kurcze musze sie od nowa nauczyc jezdzic, szkolka poszla prawie bez problemu, jakis malutki haczyk zostal do perfecta na oesie, ale OS to inna bajka, wozek zaczal mi isc bokiem, delikatna kontra potem druga i koniec osu LOL znow bede siedzial godziny, zeby sie nauczyc jezdzic po oesach. ale w koncu sa wakacje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ta niedziele jedziemy ostatnia eliminacje II edycji mistrzostw swiata.

Po jakies przerwie (kilka tygodni, moze miesiac) zaczynamy III edycje (jeszcze nic pewnego ale plany sa jezeli chetni beda).

Zapraszam do brania udzialu tych ktorzy jeszcze graja w ta gre.

Potrenowac i stawac w szranki z nami.

Bedzie najprawdopodobniej nowa punktacja gratyfikujaca rowniez slabszych kierowcow (takich jak np. ja) i bedzie nawet walka w dole stawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość eminemtwo

Wie ktoś może jak się nazywa piosenka, która leci w menu głównym? Jeśli tych piosenek jest kilka proszę o tytuły wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość eminemtwo

Jaką powtórkę - rajdu?

 

No to niech ktoś zobaczy, bo ja chwilowo nie mam tej gry..........

 

To jest taki kawałek z niemieckiej dyskoteki rodem...... rasowe techno......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal z uporem maniaka zapraszam do wziecia udzialu w zabawie online.

II eliminacja juz sie oczywiscie skonczyla ale za niedlugo czeka nas niezla gratka bo przy zmienionych zasadach ruszy III edycja, o ktorej jeszcze nic nie wiadomo - jedynie, ze ma powstac :P

Na dodatek Jarek Cebula (jeden z najlepszych graczy w RBR jezeli chodzi o asfalty) z kolegami znajacymi sie konkretnie na temacie tworza Rajdowe Mistrzostwa Polski Online.

Beda to rajdy w 3 kategoriach, z nagrodami, prawdopodobnie z komentatorem, ze swoja strona internetowa gdzie beda aktualizacje na zywo.

 

Ja dodam od siebie, ze oczywiscie czekam na to z niecierpliwoscia bo juz minelo niemal 2 miesiace bez rajdowania online i juz nie moge wytrzymac.

Singiel pozostal, ktory jest i tak wypasiony.

Taki Solberg, z ktorym ciezko wygrac na szutrach juz na sniegu nie umial podskoczyc.

Nie ma w tej grze przypadku, ze taki Gronholm jest mistrzem sniegow i wygrac z nim to niezle sie trzeba nameczyc, a na asfaltach konczy gorzej niz Panizzi.

 

Do dzisiaj, po tak dlugim czasie od premiery mozna jeszcze niezle smaczki w grze znalezc. Mnie sie jeszcze nie zdazylo ale kolegom wydmuchalo juz nie raz uszczelke spod glowicy. Czyli jedziesz sobie na pelnych garach az tu nagle ni z tego ni z owego puffff.

I V-max okolo 140KM/h, a przyspieszenie do setki 2x gorsze i mozna niezle sie wkurzyc jak nie z Twojej winy przegrywasz OS :)

 

PS. Dla jednego z nowych forumowiczow. Nadal nikt jeszcze nie zlapal kapcia w tej grze :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRS, Tobie sie nie zdarzylo- ergo, za malo deptasz gaz ;)

 

A RBR odszedl w zapomnienie- oryginal GTR zmiata wszystko (przynajmniej dla mnie- zawsze stawialem wyscigi torowe nad rajdy)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A RBR odszedl w zapomnienie- oryginal GTR zmiata wszystko (przynajmniej dla mnie- zawsze stawialem wyscigi torowe nad rajdy)

1598508[/snapback]

Tu taj sie z Tobą draak nie zgodzę :) . RbR nie odszedł w zapomnienie , ja naprzykład chyba jeszce baaaaaaardzo długo nie zrezygnuje z tej gry :D . Jak dla mnie bomba. Co prawda w żadnych rajdach On-line nie uczestnieczę , bo nie sądze że moje umiejetności pozwola na pokonanie kogokolwiek( o jakies max 20 sekund pobijam rekordy ustanowione w grze przez Ryśka :? ), to jednak zabawa w trybie Single chyba nigdy mi się nie znudzi :-P .

Pozdrawiam wszystkich którzy "Ryśiują" :lol:

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisalem, ze dla mnie odszedl ;) RBR to ciagle jedyna über- symulacja rajdow, ale jak dostalem GTR + moja milosc do wyscigow moglo zaowocowac tylko jednym- jak juz wyciagam momo spod biurka to tylko dla GTR'a. Do Ryska pewnie wroce jak pojawia sie jakies nowe ciekawe mody bryczek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On-line nie uczestnieczę , bo nie sądze że moje umiejetności pozwola na pokonanie kogokolwiek( o jakies max 20 sekund pobijam rekordy ustanowione w grze przez Ryśka :? )

1598653[/snapback]

:blink: :blink: :blink:

Pobijasz ryska w Richard`s Challange ?

O 20 sek ??

Ja nie potrafie z nim wygrac !

Jezeli tak, to nalezalbys do czolowki w II edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KRS, Tobie sie nie zdarzylo- ergo, za malo deptasz gaz ;)

 

A RBR odszedl w zapomnienie- oryginal GTR zmiata wszystko (przynajmniej dla mnie- zawsze stawialem wyscigi torowe nad rajdy)

1598508[/snapback]

Chodzi o uszczelke czy o opony ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszczelke, rzecz jasna ;) Na hopach, ewentualnie przy zmianach biegow ciagle miej wdepniety do dechy- wtedy wydmucha szybciej.

 

PS. Fajnie radzic jak spiep***c cos w aucie ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie udalo mi sie to. Oczywiscie ne hopach zawsze puszczam gaz.

Sprobuje zapalic uszczelke nie zamykajac przepustnicy na hopkach.

Podobno jak ktos naduzywa LFB to sie takie cos dzieje.

Ja tego nie robie bo LFB uzywam czesto aczkolwiek tylko w wymaganych sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:  :blink:  :blink:

Pobijasz ryska w Richard`s Challange ?

O 20 sek ??

Ja nie potrafie z nim wygrac !

Jezeli tak, to nalezalbys do czolowki w II edycji.

1598662[/snapback]

Kaeres :) Chyba nie napisałem dokładnie o co mi chodzi :) . Ryśka owszem pobijam w Challange ale nie wszędzie i nie o aż 20sek. Chodziło mi o to że pobiłem (i nadal pobijam) czasy ustanowione na konkretnych odcinkach. Inaczej - zaczynam grać pierwszy raz w RbR i na przykład odcinek Chirdonhead(czy jakos tak :-P ) jako 3 odcinek w radzie Wielkiej Brytanni ma domyslnie czas np. 4.20.xx sekund.

Więc ja ten domyslny pobijam o jakis 20 skund. Tak jest ze wszystkimi odcinkami we wszystkich krajach. Tak więc nie sądze , że nadaje sie do onlajnowego rysiowania :lol: . Ale i tak i tak grac bede i H*j. :)

Pozdrawiam Was.

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam na czym grac teraz, bo na 2mx i na intel extreme graphissc 2 sobie nie pogram, ale jeszcze 2-3 tyg i znow moja maszynka bedzie na chodzie ;]

 

ksr - daj znac jak juz bedzie cos wiadomo z ta 3 edycja to moze sie powydurniam online ;;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja odstaje i to rowno od polskiej czolowki.

Podaj mi nazwy odcinkow to Ci powiem.

Na chindrohead okolo 3:25

Na frazin wells (pierwsza w USA) ok. 2:05

Dla przykladu w lidze robia na tej pierwszej 3:13, a na tej drugiej z 1:58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak pieknie z czasami pociagnales do przodu! Ja z tego co pamietam na chindro mam nieregularne 3:19-20, co i tak mi sie wydawalo diabli szybka jazda ;) 3:13... to juz chyba z doglebnymi zmianami w setupie wozow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Kaeres

Wiesz , może się skuszę na tego onlajna :D . Nie żebym chciał coś osiągnąć, ale widze że czasy mamy porównywalne ( na odcinku tym w Angli mam czas 3.26.xx , a na USA "1" mam 2.03.xx. :-P .Czyli że mogę spróbować. Mógł bys mi tylko podac jakis link do organizatora tego onlajnu, poczytał bym zasady , regulamin. :lol:

Pozdrawiam

 

P.S. może się ustawimy wczesniej sami , bądź w kilka osób na jakiś trening czy cuś :lol:

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Kaeres jakos nigdzie nie widzę tego regulaminu. Jak bys mógł zapodac bezpośrednim linkiem był bym wdzięczny :) .

 

A jeśli chodzi o jakis sparing to moje GG:3454557. Pisz nawet jak będę niewidoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie to przyjmie ale proponuje zrobic taka galerie zdjec z gry RBR.

Obojetnie czy to z gry czy z replaya.

Najwazniejsze aby byla z wlasnego przejazdu.

Albo smieszne, albo ciekawe, albo wypasione.

Bez przerobek w photoshopach. Czyste screeny z gry.

Oczywiscie wpadne do domu to cos zrobie aby jako pomyslodawca nie wyjsc na ignoranta.

 

PS. Tak aby watek nie umarl :P

 

Edit

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm :) ja też bym coś pokazał, tylko niestety nie wiem jak się wkleja obrazek bezpośrednio tak jak zrobił to Kaeres, żeby go było widać bez konieczności klikania na link. Napiszcie co i jak to cos zapodam. :)

Pozdrawiam

 

Edit: Hm Niemiec dzieki za info , ale jak wklejam .bmp to Tweak informuje że jakis bład jest, a jak zmieniam obrazek na .gif , to owszem wkleja się , ale go nie widac bo się nie ładuje. :mur: Jakiś lewy jestem!!

 

http://users.interblock.pl/~tommi/R2.bmp

To jest adres gdzie jest ten plik. Moze mi ktos powiedzieć dlaczego nie "łapie"??

Soorki za OT.

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...