Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mam taki problem: Gdy ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre to jest ten filmik potem wczytuje gre a jak wczyta to pojawia sie sie menu <stwórz nowy profil> czy jakoś tam i komp sie zawiesz... :/

Komp jak w podpisie pomożecie cuś? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien detale na low i zainstaluj najnowsze patche :) .

Hehe miałem zainstalowanego patcha 1.02 a niemiałem zamiaru grac na low detalach...

Ale włączyłem Fast Write i wsztsko chodzi OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze od paru dni mam kierownice logitecha MOMO Racing i dopiero teraz jestem w stanie normalnie pograc w ta gre.

Na klawiszach poprostu wychodzilo mi to srednio i odstawilem gre na polke, teraz to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie peniaj, wystarczy sie troche oswoic.

Bez obrazy dla nikogo ale w lidze niektorzy jezdza tak jakby pierwszy raz gre odpalili (m.in. ja sie do nich zaliczam :P ) wiec mozesz sie zapisywac.

Tym bardziej, ze do 19 lutego bedziemy robili same testy wiec spokojnie mozesz pocwiczyc.

Ta edycja bedzie wyjatkowa bo jedziemy na modzie, ktory daje mozliwosc jazdy samochodami WRC (sa nawet nowe autka), GrN (Lancer N4, Impreza WRX, Octavia n grupowa), S1600 nei tylko ten zakichany Rover ale rowniez Clio, Fabia 1600, Punto.

No po prostu masakra co sie bedzie dzialo.

Ludzie szaleja, pelno chetnych. W sumie organizatorzy sa w szoku jakie jest zainteresowanie.

Dla najlepszych nagrody, dla reszty dyplomy.

Naprawde warto bo bedziemy jechali normalne 16 eliminacji takich rajdow jakie sa naprawde w tym sezonie WRC na zywca.

Po 12 OS (pierwszy raz bo zawsze bylo po 6 OS).

Juz sie nie moge doczekac. Chetnych/wahajacych sie/newbabies bez pojecia zapraszamy do nas.

Zobaczycie, ze tutaj rywalizacja to nie wjazd na przypadkowy serwer. Tutaj oddzielamy mezczyzn od dzieciakow :)

http://www.cmr3.pl/forum/viewforum.php?f=44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S1600 nei tylko ten zakichany Rover ale rowniez Clio, Fabia 1600, Punto.

(...) Tutaj oddzielamy mezczyzn od dzieciakow :)

pse pana Kaeresa, gdzie moge se ściongnońć Clio Fabie, bo linka na tym tam forum normalnie ni ma ;)

 

i co to za płacenie, za 6-10zł to se gume do żucia wole kupić i tak nagrody pozabierajom se, przeszczepy jedne co jeżdżom tylko w ryśka a ja muszem śmigać tez w gieteela i pewnie tylko dyplom gupi dostane, nie ma gdzieś ligi za free :angry:

 

EDIT: na BHmotorsports już są te fury

a mogę w tej lidze takim pojechać ;)

Dołączona grafika

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sami uzytkownicy wniesli petycje o wpisowe aby na nagrody bylo i zeby nie przyczepiali sie do nas tzw. jednorazowki.

Ten kto czerpie przyjemnosc z RBR i c hce naprawde rywalizacji to nie ma problemu dla niego.

W zeszlym sezonie kto chcial ten zaplacil ile chcial. Teraz jest plan konkretny i za 3 piwa mam profesjonalnie odwalona robote, a nagrody wzmagaja tylko apetyt na rywalizacje.

Gdzie dostaniesz dyplom za free ?

W GTLa ?

PS. Okazalo sie wczoraj wieczorem, ze sa problemy z Clio i Fabia. Wycofalismy je z ligi bo zawieszaly niektorym kompy badz wychodzily po porostu do windy albo wrecz nie dzialaly jak nalezy. Nie wiem bo nie probowalem ich dlatego nie wiem co jest 100% przyczyna.

Ale sa na BH wiec bez klopotu mozna sprobowac.

Tutaj masz FABIE - http://www.bhmotorsports.com/download/12388

a tutaj nawet z 2006 - http://www.bhmotorsports.com/download/12388

Clio 1600 - http://www.bhmotorsports.com/download/12252

 

Pewnie jest tego wiecej, poszukaj na BH.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie w lidze posmigał, bo oddadzą mi kartę już za tydzień może nawet, więc zdąrzyłbym jeszcze poćwiczyć... Nie zal mi tych 7zł, tylko jak ja mam niby je wpłacić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dopiero teraz mam zamiar pograć w Burnsa i juz przy Menu albo na początku odcinka gierka mi sie wiesza :mur: Nie wiecie czy był z tym kiedyś juz jakiś problem z rozwiązaniem ? Gierka oryginalna , kupiona na allegro.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tutaj, http://forum.rscnet.org/forumdisplay.php?f=30

 

Sam miałem podobne problemy (zakładam, że ustawiłeś wszystko na high, zmieniając ustawienia na medium gra działała bezproblemowo) z RBR i x800xtpe, jednak dokładnego rozwiązania problemu niestety już nie pamiętam (ale rozwiązanie jest, także się nie załamuj, a szukaj ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz pare dni temu pojawil sie RSRBR3 - najnowszy addon do ryszarda ... a w nim:

 

RSRBR3 is an add-on for Richard Burns Rally (PC) patched 1.01 & 1.02

RSRBR have 91 cars and 36 stages with 3 surfaces MOD (tarmac, snow, gravel).

RSRBR is like a collector : you could find all cars that moders have done.

 

dla zainteresowanych: download sajt

 

plik wazy 677 mb !! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym za ok miesiac kupic kierownice do tej gry, za ok 300zl, a patrzac na to ze temat jest dosc spory napewno doradzicie mi cos sensownego. Oplaca sie kupic Logitech Force GP albo Logitech Formula Force EX ??

Przyznam ze na ta pierwsza mialem kiedys okazje przetestowac u kolegi. A moze jest cos lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę się wypowiedziec o Logi Force GP. Gdybym miał kupować ponownie to bym jej nie kupił. Luzy po 2 tygodniach zrobiły się jak w autobusie. Rozebrałem ja i lekko luz zlikwidowałem. Zmartwiło mnie to, że kiera nie ma łożysk, tylko plastikowa rurka obraca się na takich jakby plastikowych tulejkach. Tandeta i tyle. Przypuszczam, że łożyska są zastosowane w Momo. Miałem okazję pokręcić MOMO na plejaku i różnica jest nieporównywalna. Nie wiem jak microsoftu ale sądzę, że będzie znacznie lepsza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcialbym za ok miesiac kupic kierownice do tej gry, za ok 300zl, a patrzac na to ze temat jest dosc spory napewno doradzicie mi cos sensownego. Oplaca sie kupic Logitech Force GP albo Logitech Formula Force EX ??

Przyznam ze na ta pierwsza mialem kiedys okazje przetestowac u kolegi. A moze jest cos lepszego w tej cenie?

Dołóż ~70zł i kup DFP, jedyny słuszny wybór [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poszukaj uzywanego momo force. czasami mozna dorwac na allegro, ale kiera jest nie do zabicia. kupilem 2 letnia, zadnych luzow itp. a na zoltym logi ktore kupilem jako pol roczne i wiem, ze bylo uzywane sporadycznie byl jeden wielki luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był joke ? [;

 

http://prs.simracing.pl/index.php?ind=revi...view&iden=3

 

Bebechy ma takie same jak Momo Force + regulowany obrót kiery do 900 stopni. Niektórzy korzystają tylko do 270, ale to jest zaleta a nie wada że może być regulowane do 900 :). Jedynie w czym jest gorsza od tej limitowanej MF to w tym, że ma plastikowe pedały a nie jak tamta seria aluminiowe, no i skórę na kierze, i ten czerwony kolor :rolleyes: ( czyli to co tygryski lubią najbardziej :P). Tak samo wytrzymałą, 0 luzu tzn jest taki na mm luz po krótki użytkowaniu... ale tego luzem nie można nazwać. Każde DFP tak ma, z tego co Karaś i inni mi pisali.

 

BTW. niedługo G25 ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nie mówicie nikomu ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku. A co to za kiera? :)

 

:google: sie popsulo??

 

 

G25 jest piekna, ale cena mnie skutecznie zniecheca i chyba poczekam az za 2 lata pokaze sie na allegro bo pewnie bedzie tak samo nie do zjechania jak momo force.

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...