Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem ale nie pod szyldem Logiego. Już ją kiedyś widziałem i z samego wyglądu widać na bardzo solidną. Teraz bym pewnie ją kupił. Jak moja nabawi się wiekszych luzów to przerobie ją na łożyska kulkowe a nie to badziewie ślizgowe z plastiku! :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż ~70zł i kup DFP, jedyny słuszny wybór [;

A jak ma sie sprawa z tymi "pedalami" [gazem?] faktycznie po pewnym czasie robia sie duuze luzy?

 

Wiem ze glupie pytanie ale czym sie lepiej w takich kierach zmienia biegi? klasycznie czy "lopatkami" ? ;] patrzac np na burnsa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ma sie sprawa z tymi "pedalami" [gazem?] faktycznie po pewnym czasie robia sie duuze luzy?

 

Wiem ze glupie pytanie ale czym sie lepiej w takich kierach zmienia biegi? klasycznie czy "lopatkami" ? ;] patrzac np na burnsa :P

To było w Rev. A :) teraz (czyli już od dawna) jest nowa rewizja tamtych już nie ma i jest wszystko OK. Żadnych luzów!! ;] recenzja tam jest właśnie tej trefnej rewizji. Uwierz na słowo ;]

 

Jeśli o biegi chodzi to of coz łopatki ;).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było w Rev. A :) teraz (czyli już od dawna) jest nowa rewizja tamtych już nie ma i jest wszystko OK. Żadnych luzów!! ;] recenzja tam jest właśnie tej trefnej rewizji. Uwierz na słowo ;]

 

Jeśli o biegi chodzi to of coz łopatki ;).

to super, wielkie dzieki za info :] trzeba bedzie na jesien nabyc takie cacko :]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiadomo jak z nią będzie, na rscnecie kilka 'beta' testerów się wypowiadało.... i żadnych rewelacji ;( skrzynia plastik, pedały lepsze niż dfp/mf, ale żadnych rewelacji ( patrząc na fotki nie chce mi się wierzyć :P), tylko 4 przyciski i wiele innych. Ale od tego są testy ;) Najbardziej wychwalany jest podwójny FF [;. Pożyjemy zobaczymy, cena ~300dolców trochę odrzucająca :P, ale nie ma się co dzwić bo za tyle można dostać same pedały na act-labie (link i recka) nie mówiąc o VPP (link) ;). No ale w końcu od tego są testy, także nic nie wiadomo. Jak ma się kasę to naprawdę można 'pro' sprzęt sobie złożyć.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos do rozruszania tematu

mam nadzieje ze zacheci do kupna RBR , kierownicy i dlugiego katowania ;]

 

Renault Clio 1600

no ladny :]

 

 

ps-co do DFP to chodzi konkretnie o cos takiego ? wszedzie pisze ze to jest do PS2, jak to sie "spina" z PC? trzeba jakis dodatkowy kabel czy wszystko jest w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt juz w ta gre nie gra? pytam bo chcialem dzis ja kupić i.... o dziwo nigdzie nie moge jej znalesc :blink: Orientuje sie ktoś gdzie mozna ja nabyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt juz w ta gre nie gra? pytam bo chcialem dzis ja kupić i.... o dziwo nigdzie nie moge jej znalesc :blink: Orientuje sie ktoś gdzie mozna ja nabyc?

http://allegro.pl/item124585090_richard_bu...lly_okazja.html

Gra sie gra.

Trzeba wiedziec gdzie :)

http://www.cmr3.pl/forum/viewforum.php?f=4...525824f12b3a281

Temat o V edycji.

Za 2 tygodnie znow zaczynamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres dzieki, zapomnialem o allegro ;]

 

Czy Wy jezdzicie na jakis modach do ryska [jesli tak na jakich] czy na podstawowej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kaeres dzieki, zapomnialem o allegro ;]

 

Czy Wy jezdzicie na jakis modach do ryska [jesli tak na jakich] czy na podstawowej wersji?

Jest to jedna z nielicznych gier/simow do ktorej nie trzeba modow.

W lidze jezdzimy na ostatnim patchu 1.2 i jedynie modyfikacje samochodow wprowadzamy aby bylo ich wiecej.

W klasie S1600 jest wiecej fur bo nie wystarczal ten biedny MG, jest klasa N4 no i defaultowa WRC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna edycja.

Jezeli ktos sie nudzi w domu i gra z tym durnym kompem offline to moze sie z nami zmierzyc.

http://www.cmr3.pl/forum/viewforum.php?f=44

 

EDIT

Bedziemy w telewizji. Dokladniej mowiac kolega z forum ligi opowiada w programie Hyper w sobote pozna pora (nie wiem dokladnie o ktorej leci).

Na pewno nagramy programik to zapodam tutaj linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam boski dodatek do Ryśka - TU

Waga powala ~600MB, ale masa dodatków wozy/trasy robi swoje (!).

 

P.S.

Przestańcie grać w nędznego TDU, zabierzcie się za poważnego Rycha. ;-)

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi czy są jakieś dodatki z lepszymi teksturami? Kupiłem tą grę i leży w kącie. Czas ją uruchomić. ;)

 

PS. Ten dodatek to do Singla jest?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam boski dodatek do Ryśka

Z wersją z CDA dodatek chyba nie działa, po wyborze zestawu samochodów i moda, nie idzie ryśka odpalić :( Biblioteki vb podinstalowałem specjalnie te ze strony mody i qpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem na wersję z CDA i chyba działa. Giera normalnie się odpala tylko jak mogę pojeździć nowymi furkami? Na pewno zmienił się sam dźwięk silników. ;) Sprawdzałem na XP i Vista i chodzi ok. Aha. Instalowałeś patcha z katalogu, w którym masz grę zainstalowaną? U mnie z innego nie chciało działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też korzystam z wersji CDA. Zainstalowałem patcha 1.02 apózniej tego 600megowego. Instalacja nie jest jak intuicyjna ale po dwóch próbach się udało (nie wiedziałem dokładnie o które katalogi pyta).

Pózniej odpalasz nowy plik od tego dużego patcha z katalogu z grą, wgrywasz "set" samochodów, ustawiasz (nie bawiłem sie tym) camhacka i inne dodatkowe opcje i odpalasz grę. Przy wyborze samochodów nadal są fotki starych modeli ale opisy od tych,które wgrałeś w secie. Pózniej jeździsz już nowymi. Szczegółów co się zmieniło nie zauważyłem ale to pewnie dlatego, że wczoraj wróciłem z pracy tak zmęczony że prawie usnąłem na swoim G25 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petrumi jesli mozesz to napisz krok po kroku jak ta 600 megowa paczke zainstalowac ? plisss

Angielsk znam , zwykle nie mam problemow z takimi rzeczami a tu ni chu nie moge zalapac tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pojawila sie juz kolejna edycja RSRBR opatrzona numerem IV [4] ;] .. nowe fury poprawiony loader/unloader .. dodatkowo pojawil sie rowniez dodatek z ladniejszymi teksturami ! ;] na szczescie richard to gra dlugowieczna .. ;]

link dla zainteresowanych:

 

TU ZNAJDZIECIE WSZYSTKO

 

pozdrawiam i zycze milego katowania ..;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<ODKOPUJE>

 

Zainstalowałem sobie dzisiaj Ryśka (wersja CDA) na to patche 1.01 & 1.02 i mam problem - dźwięk działa w połowie tzn. jest tylko głos pilota i świst turbosprężarki :-| . Silnika, odgłosów otoczenia i opon kompletnie nie słychać. Kombinowałem już z EAX'em i wspomaganiem sprzętowym, ale to nic nie pomaga :mur: . Kiedy ostatnio grałem (5-6 miesięcy temu) wszystko było OK. Od tamtego czasu zmieniłem sterowniki do Audigy (teraz są kX'y), i chyba tutaj jest problem. Nie chce jednak ich usuwać, bo większość czasu przy komputerze spędzam słuchając muzyki, co kX'y znacznie mi umilają :D

Może miał ktoś podobny problem i zna rozwiązanie (inne niż zmiana sterowników) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...