Skocz do zawartości
bat

Richard's Burns Rally

Rekomendowane odpowiedzi

odkopię temat ... kupiłem oryginalną wersję, zainstalowałem patch 1.1 i 1.2 - detale ustawiłem na low i cały czas wywala mnie do pulpitu. Grafika GF 8800GTS i XP SP3. Mogę grać przez chwilkę, później jakiś pokaz slajdów i hop ... widzę pulpit. Czy ktoś wie co może powodować taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kiedys 8800GTS i wlasnie podobny problem tylko nie pamietam juz jak sie tego pozbylem. Pamietam ze byly dwie rzeczy ktore to powodowaly. Skiny samochodow lub maximum pre-rendered frames w sterowniku karty graficznej trzeba ustawic na 2. Zobacz tez dzwiek (przyspieszenie sprzetowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karas dzięki za info - jestem już krok dalej - zrobiłem wszystko jak pisałeś: pre-rendered na 2; przyspieszanie sprzętowe audio wyłączyłem; skórki zmieniłem dla samochodów - teraz wywala mnie za każdym razem na 3 lekcji (tej z hamowaniem), czasami na drugiej. Pojawił mi się komunikat Runtime error przy Microsoft Visual C++, masz może jeszcze jakieś wskazówki - będę bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kultowa wiec dalej siepogrywa. Ale jest jedno "ale":(

 

Po zmianie Galaxiaka 76gs na His`a 4670 gierka oczywiscie dziala, ale jest problem z literkami w menu, czy tez podczas wczytaywania torow. Wszystkei napisy sa jakies podarte, koslawe itp, jakby jakos grafiki byla na low co najwyzej. Kombinujac w Catalystach z antyaliasingami itp niby czcionke troche poprawilo i wygladzilo ale to dalej nie jest ideal jak w przypadku wczesniejszego 76gs. Przed reinstalem jak i po problem ten sam. Gra poza tym wyglada elegancko, a grafika jest taka jak w przypadku wczesniejszej karty, no moze na radku kolory sa ladniejsze, aleto moze byc tylko moje odczocie.

 

System Xp HE Sp3 (swiezy), komp jak w podpisie.

post-146403-1266143500_thumb.jpg

Edytowane przez krzyss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...