Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Wkoncu Ośla łaczka to offtopic czyli pytanie z innej beczki........jakim wozem leździsz pytanko raczej dka urzytkowników powyzej 17 roku........no chyba ze ktos jeździ bez prawka

 

zapomnialem dodac inne.......ups jak cos to piszcie jakie macie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merolami i BMW (najnowsze modele) to w Polsce tylko pingwiny jeżdż-zbiorą na mszy i do salonu,u mnie proboszcz Merolem S-ką się buja,a później mówią że na remont kościoła nie ma kasy . :)

 

 

A ja mam TRAMPCIA !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Trampka z silnikiem od polo1.1, 50KM przy 600Kg wagi smiga jak glupi :D ,szkoda ze nie ma piatego biegu to bym posmigal lepiej :( , ma ktos do sprzedania pieciobiegowa skrzynie od polo to zrobie o/c Trampka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiat punto 55sx '97, malo koni ale w miare dynamiczny (15 s do setki i 170 km/h poszedl) i malo pali, ostatnio mi wyszlo 5,2 l/100km :)

Przymierzam sie do polo 1.4 TDI 75 KM i podrasowac chipem do 90 KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje że niektórzy podają tu autka tatusiowe :D :D . Ja na razie się dorobilem Corolli 1,8 D (jak to mówią klekot czyli diesel) 1989', mimo że wiekowa jest niezawodna jak na Toyotę przystało pali 5,5L na 100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2. Fiat Seicento po "delikatnych" przeróbkach  :wink:

mozesz powiedziec jakie przerobki ??

moze mojego podrasuje :D

zmienione zawieszenie, układ kierowniczy, hamulce, wewnątrz klatka, sportowe fotele, zmieniona skrzynia biegów no i oczywiście inny silnik, teraz ma około 140-150 koni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na wakacjach w Augustowie Audi A6 S4 1994 rocznik 247 KM!!!!!! Ale to ciągnęło- Batmobil!!!! O 1 w nocy daliśmy z kumplami czadu popuściłem porzyczoną brykę na 220 km/h aledało by się i 260- ale nie było gdzie za bardzo :lol: :lol: :lol: BI-Turbo to jest to!!!!!!! Wzzziiuuuuuuuuuu!!!!!!!!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezwypadkowe :twisted:

Ile dałeś za Corse?? Pewnie sprowadzana ;).

2 lata temu 32000+ opony i felgi na zimę 8) Sprowadzana była, wymieniona klapa- jakby ktoś z piąchy leciutko wgiął pokrywę- nic więcej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Ford Sierra 2,3 Disel kombi

oczywiście z najlepszego rocznika :? '86

Jedno wiem jest to auto nie do zajechania ma już ponad 450 tys km a dalej jeździ mimo moich usilnych starań aby tak nie było :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fiat punto 55sx '97, malo koni ale w miare dynamiczny (15 s do setki i 170 km/h poszedl) i malo pali, ostatnio mi wyszlo 5,2 l/100km :)

Witamy w klubie Punciorkow :D Ja mam wloski egzemplarz 55 SX, model 98. Ten jest od parady ;) wiec caly tuning konczy sie na alufelgach z Punto Sporting. Do rajdow szykuje Uno 45 :). Bedzie sportowy filtr stozkowy K&N i wydech Remusa, polerowany na glanz kolektor, walek rozrzadu od Punta 75, splanowana glowica i gaznik o wiekszej przepustowosci. Zastanawiam sie tez nad Maksorem, niby magnetyzery nic nie daja ale ci jednak udowodnili ze spalanie spada a moc i moment minimalnie rosna... To powinno wystarczyc zeby podniesc moc do jakichs 75 koni i dac odpowiedni moment :twisted:. Zawieszenie bez zmian, bo i po co, jest dobre, to samo ze skrzynia - zalezy mi na kopie przy wyprzedzaniu a nie 200 km/h... Optycznie bedzie niewiele zmian, zderzaki na w pol polakierowane i alufelgi od Uno Turbo i.e. To by pewnie bylo na tyle, bedzie Uno 1.4 killer huehehehehe :lol:

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na uczelnie to jeżdże Lanosem 1.6SX 106KM - nikt nie podskoczy :) ( osiągnąłem już nim 200km/h na prostej) Po mieście to rowerem - Corratec - przepiękna maszyna - sam składałem (V/max 79,5 :) )

Czasami też dopadam od brata Lagune 3.0 V6 207Km, automat, ale tym to trzeba spokojnie bo kosztuje mase kasy i ma niski profil opon (17',225,45) można je wgnieść na najmniejszej dziurze, już 2 razy kupował nową felge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam tylko bez smiechu VW DERBY 1100 rok78 i jest oczywiście po tuningu silnika i da sie nim jakos normalnie poszalec ale zamierzam teraz sobie kupic wymarzonego Golfa 1.8 16v z roku cos koło 90 na lepszy brak kasy,kolor grafitowy albo czerwony.

_________________-

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...