Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

boże ale my nie mówimy o KSJtach i  o maluchach 1.1 tylko o CODZIENNYM UŻYTKOWANIU samochodu fiat 126P

no ten maluch to rajdówka i samochód codzienny w jednym :) bo silnik to "prawie" seria.... no chyba ze tylko zawias troche twardy(bilstein) ale auto jak najbardziej nadaje sie do jezdzenia po miescie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże ale my nie mówimy o KSJtach i  o maluchach 1.1 tylko o CODZIENNYM UŻYTKOWANIU samochodu fiat 126P

no ten maluch to rajdówka i samochód codzienny w jednym :) bo silnik to "prawie" seria.... no chyba ze tylko zawias troche twardy(bilstein) ale auto jak najbardziej nadaje sie do jezdzenia po miescie....

http://www.gra.pl/zoltar/filmy/yellow_ligh...volution_ii.wmv

 

Filmik z Kapslem 1,1 w akcji do obejrzenia, zapraszam do oglądania nawet tych którzy są na NIE do malucha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ostatnio jezdze ojca Thalia 1.4 16V 98KM :D :mrgreen:

Narazie odkladam kase na mieszkanie :D

Mam ten sam problem. Gdyby nie to, to moj Colt przylepiony do gleby z 16" felami z wydechem i chiptuningiem (i innymi pierd.olami podnoszacymi moc) zmiatalby wszystko co sie rusza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ostatnio jezdze ojca Thalia 1.4 16V 98KM :D :mrgreen:

Narazie odkladam kase na mieszkanie :D

Mam ten sam problem. Gdyby nie to, to moj Colt przylepiony do gleby z 16" felami z wydechem i chiptuningiem (i innymi pierd.olami podnoszacymi moc) zmiatalby wszystko co sie rusza :)

Zapraszamy do Torunia na konfrontacje Colt vs. Kaszlak 1,1 w dowolnej konkurencji, myślę że aż tak wszystkiego to on nie wymiata.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ktoś tu ma nasrane z tymi maluchami :/ :/ w [gluteus maximus] mam to że maluch wyjebie colta :( rozśmiesza mnie to przechwalanie się co to ten maluch nie potrafi. najlepiej bedzie jak ten topic zostanie zamknięty, bo robi sie to maluch vs. reszta świata co by tu ktoś nie napisał nawet jak bym miał EVO VII to bym został wyzwany od głupków bo nie mam malucha z silnikiem 1.1 :/:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ostatnio jezdze ojca Thalia 1.4 16V 98KM :D :mrgreen:

Narazie odkladam kase na mieszkanie :D

Mam ten sam problem. Gdyby nie to, to moj Colt przylepiony do gleby z 16" felami z wydechem i chiptuningiem (i innymi pierd.olami podnoszacymi moc) zmiatalby wszystko co sie rusza :)

Zapraszamy do Torunia na konfrontacje Colt vs. Kaszlak 1,1 w dowolnej konkurencji, myślę że aż tak wszystkiego to on nie wymiata.....

Przecież Ty prawka chyba nie masz jeszcze :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten model audi jest wyjątkowo udany jak i jego następcy kolejni 2-aj , z salonu sporo sobie liczą za niego :D ale auto wypas

 

Jacy dwaj następcy?? :roll: Przecież dopiero teraz jest następca. Wcześniej zrobili malutki, praktycznie niezauważalny facelifting ale to był ten sam model. A ten nowy.... ehhhh sto razy ładniejszy od tego mojego... Szkoda tylko, że ma słabe silniki (oprócz 3,2l 250 KM :twisted: ) i kolory też jakieś nie teges ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten model audi jest wyjątkowo udany jak i jego następcy kolejni 2-aj , z salonu sporo sobie liczą za niego :D ale auto wypas

 

Jacy dwaj następcy?? :roll: Przecież dopiero teraz jest następca. Wcześniej zrobili malutki, praktycznie niezauważalny facelifting ale to był ten sam model. A ten nowy.... ehhhh sto razy ładniejszy od tego mojego... Szkoda tylko, że ma słabe silniki (oprócz 3,2l 250 KM :twisted: ) i kolory też jakieś nie teges ;)

Szkoda tylko, że mało miejsca w środku w A3, mam 186 i koło 90kg wagi i na miejscu kierowcy było mi poprostu ciasno, zresztą A4 też do najprzestronniejszych nie należy. Mam nadzieje, że już nie urosne bo będe mógł tylko w A8 lub kabrioletach jeździć :D

 

A co do silników to 3,2Quattro jest super, jeszcze w DSG, ale szkoda że to quattro to haldex a nie torsen. Pozdrawiam.

 

P.S.

A co teraz zamierzasz kupić? Też Audi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten model audi jest wyjątkowo udany jak i jego następcy kolejni 2-aj , z salonu sporo sobie liczą za niego :D ale auto wypas

 

Jacy dwaj następcy?? :roll: Przecież dopiero teraz jest następca. Wcześniej zrobili malutki, praktycznie niezauważalny facelifting ale to był ten sam model. A ten nowy.... ehhhh sto razy ładniejszy od tego mojego... Szkoda tylko, że ma słabe silniki (oprócz 3,2l 250 KM :twisted: ) i kolory też jakieś nie teges ;)

Szkoda tylko, że mało miejsca w środku w A3, mam 186 i koło 90kg wagi i na miejscu kierowcy było mi poprostu ciasno, zresztą A4 też do najprzestronniejszych nie należy. Mam nadzieje, że już nie urosne bo będe mógł tylko w A8 lub kabrioletach jeździć :D

 

A co do silników to 3,2Quattro jest super, jeszcze w DSG, ale szkoda że to quattro to haldex a nie torsen. Pozdrawiam.

 

P.S.

A co teraz zamierzasz kupić? Też Audi?

no juz nie przesadzaj :evil: :twisted: ja mam 183 wzrostu i ok 84KG wagi (niewiele mniejszy jestem od ciebie) i jakos nie mam problemow na miejscu kierowcy (zarowno w Octavii moich starszych, jak i moim Tico)...a Audi A3/A4 napewno nie ma mniej miejsca niz Octavia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że mało miejsca w środku w A3, mam 186 i koło 90kg wagi i na miejscu kierowcy było mi poprostu ciasno, zresztą A4 też do najprzestronniejszych nie należy. Mam nadzieje, że już nie urosne bo będe mógł tylko w A8 lub kabrioletach jeździć

Ja mam 162 cm wzrostu więc dla mnie nie ma za ciasnego auta ;) Poza tym ja się źle czuję jak jest za duża przestrzeń. Lubię jak się siada i nie można się praktycznie ruszyć - jakoś czuję się bezpieczniej.

 

A co teraz zamierzasz kupić? Też Audi?

Jak sprzedam swojego (co będzie bardzo trudne) to pomyślę. To znaczy mam już upatrzone ;) ale nie będę zapeszał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm wiek 16 lat...2 lata do prafka...od wakacji zbieram na samochod :) posiadana kasa: 890zl :) mysle ze przez dwa lata przybedzie troszke :) i na 18stke w sumie z cala rodzinka ok 7-8tys.zl uzbieram :) a wtedy...moze golf 3 ? TDI :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf III TDI za 8k ?? :D Raczej niewykonalne.

Oj zdziwiłbyś się Kwiecień. Mój kuzynek mieszka w Pruszczu Gdańskim i mówi, że to, co się teraz tam dzieje na giełdzie samochodowej to po prostu hardcore. Golfy III po 8-10 tys., Golfy II to już nawet po 4tys. 8O Wiadomo jaki jest często ich stan techniczny, ale te ceny są faktem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem ostatnio jezdze ojca Thalia 1.4 16V 98KM :D :mrgreen:

Narazie odkladam kase na mieszkanie :D

Mam ten sam problem. Gdyby nie to, to moj Colt przylepiony do gleby z 16" felami z wydechem i chiptuningiem (i innymi pierd.olami podnoszacymi moc) zmiatalby wszystko co sie rusza :)

Zapraszamy do Torunia na konfrontacje Colt vs. Kaszlak 1,1 w dowolnej konkurencji, myślę że aż tak wszystkiego to on nie wymiata.....

Przeciez nie mam ztuningowanego samochodu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golf III TDI za 8k ?? :D Raczej niewykonalne.

za 2 lata ??
Kwiecień wykonalne, za 2lata to najstarszy Golfik będize miał 14lat, jeszcze jak sprowadzi to się spokojnie zmieści w 7-8tyś i wcale nie musi trafić na jakiegoś trupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wszystko rozchodzi się o stan techniczny. Trupa to nie trudno kupić za bezcen ;] Znajomek niedawno sprzedał Golfa II z 89r. po powodzi za 5300zł :D :D :D A dał 100E ;] Jak się poszuka to się takiego Golfa za 2000zł kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to ja tez sie musze pochwalic. Stuknelo mi 60000km (bez wypadku i bez jakichkolwiek awarii - no moze po za uwalonym wahaczem - slisko bylo pewnej zimy :twisted: ) VW to VW i nie ma gatki

 

Udalo mi sie uwiecznic ten moment

 

Dołączona grafika

 

W sumie to juz 6 lat jezdze i juz te 100K peklo (SC900 35K i Vw Polo 6N - 60K)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO ja jeszcze wlasnej fury sie nie dorobilem  . Ale przyjdzie i na to  czas :)  . 

Za to mam pare fotek dla tych co maja problemy z normalna jazda . http://rafi.opisy.net/xan/New%20Folder/

O ja pier***.

Ten Ford zawinal sie na drzewie jakby z pazlotka byl.

No i ten ostatni Jeep, Czlowieka musialo przemielic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...