Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu scierka xr4i a nie cossworth ? :D

1431478[/snapback]

Bo Cossworth to rok '87. W tym czasie sierry nie miały już dzielonej szyby z boku. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jeszcze pieszo. :? Jak się uzbiera 15.000zł to mam 3 warianty.

 

1.Ford Sierra XR4I '83

1431420[/snapback]

hehe plan ambitny, tyle ze dostanie tego Fiata Dino graniczy z cudem, zreszta jak juz go gdzies znajdziesz na sprzedaż to pewnie bedzie pordzewiały, silnik do remontu itp :/ a utrzymanie takiego klasyka to duze koszta..ale zycze powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem za 22.000zł stan idealny w kolorze brązowym, metalic :D

Generalnie polecam czytać Automobilistę i GT Classic. Pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem za 22.000zł stan idealny w kolorze brązowym, metalic :D

Generalnie polecam czytać Automobilistę i GT Classic. Pozdrawiam. :)

1431674[/snapback]

za 22k zł i w stanie idealnym to dość tanio pewnie, jak odrestaurowany piękny kaszel ST z rocznika 74-76 kosztuje z 8K zł :] a w niemczech to płaca nawet za eleganty w dobrym stanie kupe forsy ;], jezeli interesujesz sie starymi fiatami, nie lubisz dresiarskiego tuningu to STRONKA I FORUM O KLASYCZNYCH FIATACH jest godne polecenia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Subaru Impreza WRX STi (drugie już w moim mieście) rocznik '02 - 265 KM - pod maską - spalanie 15 l/100km - 343 Nm przy 4000 obr./min - i of course 2.0 :)

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subaru Impreza WRX STi (drugie już w moim mieście) rocznik '02 - 265 KM - pod maską - spalanie 15 l/100km - 343 Nm przy 4000 obr./min - i of course 2.0  :)

1434919[/snapback]

Nie chce nic mówić ale te subaru zalicza się do "DRES" listy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzą dres listy ?? Ja zbieram teraz na BMW 525i lub 530 V8 :) Ktoś powie że samochód dla dresa a ja uważam ze to niezwykle komfortowa bestia (kręcisz go do odcięcia i prawie nie słychać silnika, jedziesz 180km/h i trzyma się jak przyklejony) :) Prawde mówiąc do niedawana sam uważałem BMW za samochody dla dresów. Dopóki się nie przejechałem 525i z 1990r...

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wortigern

Nie chce nic mówić ale te subaru zalicza się do "DRES" listy. :wink:

1435375[/snapback]

śmieszny jestes, zaden stockowy samochod nie jest "dresiarski", moze sie taki stac po specjalnym tuningu zwanym potocznie WT, i nawet RRoyce moze byc dresiarski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzą dres listy ?? Ja zbieram teraz na BMW 525i lub 530 V8 :) Ktoś powie że samochód dla dresa a ja uważam ze to niezwykle komfortowa bestia (kręcisz go do odcięcia i prawie nie słychać silnika, jedziesz 180km/h i trzyma się jak przyklejony) :) Prawde mówiąc do niedawana sam uważałem BMW za samochody dla dresów. Dopóki się nie przejechałem 525i z 1990r...

1435640[/snapback]

Co to za V8 jak go nie słychać :P(pewnie jak sie wyrzuci wszystkie wygłuszenia to byłby wspaniały dzwiek :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszny jestes, zaden stockowy samochod nie jest "dresiarski", moze sie taki stac po specjalnym tuningu zwanym potocznie WT, i nawet RRoyce moze byc dresiarski...

1435670[/snapback]

Może się rozpędziłem, powiem inaczej, mi się Subaru Impreza nie podoba, ma ordynarną linię. Pozdrawiam. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Może się rozpędziłem, powiem inaczej, mi się Subaru Impreza nie podoba, ma ordynarną linię. Pozdrawiam. :wink:

1436210[/snapback]

Moc, wysoki moment oraz ten ryk :) to jest podstawa.. a zewnątrz.. hmm wlocik na masce jest OK a po za tym tak jak ktoś napomniał tradycyjny wygląd ale w niczym mi to nie przeszkadza, a tuningować stylistycznie jej nie będe :wink:

Edytowane przez Seentag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moc, wysoki moment oraz ten ryk :) to jest podstawa.. a zewnątrz.. hmm wlocik na masce jest OK a po za tym tak jak ktoś napomniał tradycyjny wygląd ale w niczym mi to nie przeszkadza, a tuningować stylistycznie jej nie będe  :wink:

1436302[/snapback]

hehe widze ze jestesmy z tego samego miasta :] gdzie parkujesz swoją subarynkę :>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Seentag

Okolice Okrężna - Gagarina :razz: więcej nie powiem dla dobra pojazdu :D się pokuszą jeszcze i zobacze tylko odłamki zbitej szyby :lol: :wink:

 

Pozdrawiam Pierniika :wink:

 

Btw. a Ty z jakiego Os. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolice Okrężna - Gagarina :razz:  więcej nie powiem dla dobra pojazdu :D się pokuszą jeszcze i zobacze tylko odłamki zbitej szyby  :lol:  :wink:

 

Pozdrawiam Pierniika  :wink:

 

Btw. a Ty z jakiego Os. ?

1436783[/snapback]

Mieszkam na Rubinkowie I :P, i kiedys jezdzilo sobie takie subaru ;] (zreszta kiedys widzialem srebrne WRX ale nie te nowe okrągłe tylko te z płaskimi lampkami ;])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co byście radzili do 12tys kupić ;] oczywiście używane :) Myślałem o Golfie 3 ? pozdro

 

Żeby nie było OT to zabieram od czasu do czasu father'owi Fabię :> ale to się zbiera wrrr omg. :P

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Ford Taurus USA 3.0 V6 sedan '95 automat. Wcześniej Fiesta 1.1 '91, a wcześniej Renault 19 1.4 '93.

Oczywiscie ameryka to ameryka. Ciesze sie że jest tu parę osob zakochanych w amerykańskiej motoryzacji. Niesamowite auta, oferujace komfort jakiego nie znajdziesz w najlepszym europejczyku.

 

A odnośnie automatów w amerykańskich kanapowcach to jest prawdą jak pisał jeden z forumowiczów o delikatności skrzyń automatycznych. M. in. w Taurusie przynajmniej tym w wersji z silnikiem 3.0 nie zaleca się jeździć dłuższy czas ponad 130 km/h (co ciekawe licznik mam właśnie do 130km/h). skrzynia sie mocno grzeje i może się rozpaść. Oczywiście nie dotyczy to aut sportowych i o innym zastosowaniu niz rodzinne wozodupy gdzie skrzynie są inaczej konstruowane.

 

mimo tego ze nie moge swoim Taurusem jeździć ponad 130 km/h to i tak go kocham bo jest po prostu niesamowity, a nie nalezę do osób które autami się ścigają i wyciagaja z nich max. możliwości poprzez tuning.

Edytowane przez RadAg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam prawa jazdy ponieważ mam 14 i pół roku, ale jeżdże smochodami ojca.:) Są to Ford Focus, Lublin II, Star 742 oraz Uaz.:)

Ten ostatni jest najlepszy! Zajebiscie się nim jeździ po lasach, polach, rzekach itp. :)

Edytowane przez pikolo61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofcoz wozki starego ale co tam, zawsze mozna wziac kluczyki i gdzies pojechac :)

 

1>>> Saab 9-5 Aero 2.3 wersja 250Km + 18' + obnizony o 1cm + zmieniony chip. Nikt nie wie ile koni ale pewnie wzwyz 275, moment ze standardu 300nM pewnie kolo 350-400 bo paliwo zre jak cholera. Przy spokojnej jezdzie 14/100km, agressiv do 18litrow dochodzi.

 

2>>> Saab 9-3 Cabrio, ten starszy model 2.0 185Km , Aero Pack + 17' + zmienione turbo i chip. J/w jesli chodzi o dane. We wloszech ostatnio bylo max 250km/h na autostradzie [;

 

3>>> 9-3 Aero Cabrio, nowszy model, 2.0 210Km + 18'. W drodze juz jest pewnie nowy chip i turbo [;

 

4>>> Ja sobie moze kiedys kupie stara 900 Cabrio Turbo Aero sprzed 89' roku. Piekny woz.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do golfa gti to niestety nie zbieraja sie jakos wybitnie a jak na cos co ma plakietke gti to wg mnie slabo - 1,8 ma ponad 10 do setki :/

 

Z gti to g60 jeszcze idzie niezle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedlugo ide na prawko i jak dobrze pojdzie to starsi sprezentuja mi samochodzik. Postawilem warunek, ze zrobie prawko jak bedzie drugi samochod ;] A ze od zawsze moim marzeniem byl Opel Senator to najprawdopodobniej tego stane sie posiadaczem :] Juz kiedys starszy mial Senatorka ale wersje "A" i do dzisiaj nie zapomne tej wygody, nie spotkalem sie z wygodniejszymi kanapami w zadnym samochodzie w jakim siedzialem. Teraz juz lukam wersje "B" z 92r. :] Glowna wada tego autka sa dwie zeczy, kiepska blacha, bo Opel wtedy mial dziadowska blache. A druga zecza jest to, ze przod jest zbyt ciezki wzgledem tylu. Przy tym silniczku co tam jest wystarczy miec troche ciezsza noge i momentalnie sie pali gumy, co za rarem sprawia, ze auto jest niebezpieczne zima ;) Przyznam szczerze, ze rozmawialem z Ojcem o BMW 5 ale ludzi, ktorzy mieli przyjemnosc jezdzic BMW z 92r i Senatorkiem. Stawiaja na Senatora, bo jest wiekszy i wygodniejszy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...