Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

w porownaniu donia raczej ie moment obrotowy a masa - s60 jest lzejsze o 400 kg - a to juz jest olbrzymia masa - dodajac do tego ze pewnie dieselek i ta doladowana benzyna maja podobne momenty to juz widac dlaczego 850 zostaje w tyle na wyzszych predkosciach

1570022[/snapback]

V-max się również różni.

S60 jedzie 220km/h ale czuć że już więcej nie pojedzie. Przy 220 ma już ok 4,5 tys. obr. (Biegi mi zmienia właśnie przy 4.5)

T-5R poprzedni właściciel leciał w niemczech 245km/h. Przy 220 ma prawie 5 tys. obr (Biegi zmienia przy 6) 220km/h obroty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, rower z MAX'a za 600zł jeżeli uprzemy się,że to wóz (15 lat).

a pojazdy w rodzinie:

-Megane II 1.5 Dci 80 koni, kombi (prywatne)

-607 Peugot 2.2 160 kucy (służbowe staruszka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UNOchód 899 V8 5.0 moc 300hW* - równolatek mojej mobo; 0-100 0,3min. V-max160KM/h z górki screeny są jeszcze w drodze, dojadą jak tylko je odśnieżą :D

 

* powinno być 8V 5drzwi 30KW=40 leniwych szkap, ale tak lepiej wygląda ;)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na wakacjach w Augustowie Audi A6 S4 1994 rocznik 247 KM!!!!!! Ale to ciągnęło- Batmobil!!!! O 1 w nocy daliśmy z kumplami czadu popuściłem porzyczoną brykę na 220 km/h aledało by się i 260- ale nie było gdzie za bardzo :lol: :lol: :lol: BI-Turbo to jest to!!!!!!! Wzzziiuuuuuuuuuu!!!!!!!!! 8)

I wtedy sie obudziles?

 

Buahahaha brecht bez kitu z ciebie :D Wszystko tak ladnie pamietasz(moc, vmax) a nie zapamietales ,ze jesli S4 to Audi A4, a jesli Audi A6 to S6....

Napewno nie Audi A6 S4 lol heheheheheh, co za bajkopisarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie sie troche pozmieniało ostatnimi czasy:

 

*Toyota Land Crusier 120 3.0 D4D (160km o ile sie nie myle) - ojczym

*Jeep Cherokee 4.0l +gaz - mama+ojczym

*Honda Civic 1.5 v-tec - mama

*Datsun Patrol 3.5D +36' Kólka (przerobiony na pickupa)-ja+ojczym

*Gaz 69 z ch*j wie jakim silnikiem bo nie pamietam- Ja+ojczym

*Subaru forester 2.5 turbo - bio ojciec

+

*Peugeot 205 xs - moj, kotrym wprawdzie jeszcze nie moge jezdzic ale juz go kocham. Rzuce potem fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

czarny rower i czerwona corsa (kupiona tydzien temu i nieubezpieczona wiec jeszcze nie jezdze ;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rumun_666

 

Naprawde wyczerpująca odpowiedź :blink: temat wskazuje wyraźnie na to jakim wozem ty jeździsz a nie twoj "bio ojciec", teściowa i reszta bandy.

 

Moze wypiszmy wszystkich pokolei? (ja juz przygotuje spis lini autobusowych, ciekawe jakie to maja silniki nie?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rumun_666

 

Naprawde wyczerpująca odpowiedź :blink: temat wskazuje wyraźnie na to jakim wozem ty jeździsz a nie twoj "bio ojciec", teściowa i reszta bandy.

 

Moze wypiszmy wszystkich pokolei? (ja juz przygotuje spis lini autobusowych, ciekawe jakie to maja silniki nie?)

 

heh, wlasnie... w sumie mialem sie nie odzywac ale skoro juz ktos poruszyl ten temat....

 

moze warto by zmienic nazwe tematu na taka ktora ukierunkuje niektore osoby by daly se spokoj z podniecaniem sie czym jezdzi ich cala rodzina.... [edit] ....i pisaly o furach ktore naleza do nich.....

 

 

...zeby nie bylo tak juz calkiem oftopowo to tylko napisze, ze poluje narazie na obiekt do chwalenia sie :P

Edytowane przez sir Afeen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie sie troche pozmieniało ostatnimi czasy:

 

*Toyota Land Crusier 120 3.0 D4D (160km o ile sie nie myle) - ojczym

*Jeep Cherokee 4.0l +gaz - mama+ojczym

*Honda Civic 1.5 v-tec - mama

*Datsun Patrol 3.5D +36' Kólka (przerobiony na pickupa)-ja+ojczym

*Gaz 69 z ch*j wie jakim silnikiem bo nie pamietam- Ja+ojczym

*Subaru forester 2.5 turbo - bio ojciec

+

*Peugeot 205 xs - moj, kotrym wprawdzie jeszcze nie moge jezdzic ale juz go kocham. Rzuce potem fotki.

ja bym nawet na lanie do baku tych potworkoow nie wyrobił :lol:

 

 

BTW niechce ktoś kupić delty 1.6ie 92r z gazikiem landi ? mi się jż przejadłąa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś Opel Kadett CS 1.6i z automatem. I jak skrzynia to tylko automat. przekonają się ci którzy spróbują :) Mam go kilka godzin i podoba mi się bardzo. Dobrze utrzymany, zrywny, komfortowy, prawie najbogatsza wersja, tylko el. szybek brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawko mam od 3 miesięcy i od początku "wożę się" ( :D ) fiatem CC (700 niestety :( ). Samochód od dziadka dostałem, zmienił sobie na coś nowszego i mi się udało go przejąć :) Jak na rocznik 94 ma bardzo mały przebieg - 71 tyś zaledwie... Cały czas jest w rodzinie więc jest to pewne... Muszę go pochwalić mimo wszystko... Prawie się nie psuje, a jeśli już to naprawa jest bardzo prosta i tania... No i mam go za darmo :)

Edytowane przez Dziobak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...