Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

genghiskhan to że z lekkiej górki to fakt ;) poza tym w tamtym aucie komfort kończył się po przekroczeniu 120km/h a 180 było tylko dla sprawdzenia ile pójdzie auto i tylko 1 bo przy awaryjnym hamowaniu tym samochodem z tych 180km/h to skończyło by się na wymianie całego układu hamulcowego i felg z oponami

 

EDIT: jeszcze jedno - dzisiaj to/te auta mogą wydawać się gruchotami ale w 94 roku gdy bawiłem sie w bicie takich rekordów było to całkiem niezłe 2.5 roczne auto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeki zawodzenia i blaganie o litosc  

krzyk rozpaczy

Wez sobie Alcazeltzer na biegunke :wink:

dziekuje za rade przyjacielu

buzka

ja myslalem ze Ty buziaki tylko laskom z tej bmwicy posyłasz :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie przemalowywałeś? ile kosztował lakier?

mam kilka zakladow lakierniczych w Helsinkach w Szwecji

tym samym lakier za darmo

a moze w sztokholmie w finlandii :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam kilka zakladow lakierniczych w Helsinkach w Szwecji  

tym samym lakier za darmo

to świetnie, mam znajomego który szuka jakiegoś dobrego zakładu w szwecji, napisz adres tego zakładu ja mu polece, ile wyniesie lakierowanie całego auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/

 

Po co kontynujesz mrtnt rozmowke z tym dzieckiem (ewentualnie "doroslym" przezywajacym jakas gleboka traume)?

 

Ja wszystko rozumiem- takze to ze "osla" jest od roznych dziwnych topicow. Ale do licha, to co wyprawia imc grahamka (BTW, ktore to juz konto? 5te?) zakrawa na kpine i jest najzwyczajniej w swiecie- glupie.

 

ban him... po raz n-ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez  

zmienilem ostatnio kolor auta i teraz mam czarny metalik ahhhh  

 

cudowny samochod

A moze auto zmnieileś :?:

Popielniczka sie zapełniła i zamiast wyczyścieć popiołkę to nową furkę się kupiło :?: :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja jeździłam autobusem parę lat temu, ael nasz MPK zdziera bardziej niż Tepsa, więc chodzę wszędzie na piechotę i dobrze mi z tym, zdrowe to i parę kilo zawsze mniej się ma :D ale głosowałam na BMW bo moi rodzice mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie przemalowywałeś? ile kosztował lakier?

mam kilka zakladow lakierniczych w Helsinkach w Szwecji

tym samym lakier za darmo

a moze w sztokholmie w finlandii :lol:

 

Widziales szklana pulapke ?

 

PS MODERATOROW PROSZE O USUNIECIE KILKU OSTATNICH WYPOWIEDZI KOMPLETNIE NIE ZWIAZANYCH Z TEMATEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdalem niedawno praktyczny na prawo jazdy i czekam na papiery i dowiedzialem sie ze bede musial zaplacic przy odbiorze cos okolo 100 PLN

grrrr nie mam tyle narazie

 

co za swinstwo !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jezeli przepisy pojda po mojej mysli to na wakacje powinienem wyzebrac grosza na cos takiego - moze nie identyczny bo ponizej przedstawiony posiada bardzo zawansowany tuning w w postaci grzebania przez firme Alpina... bynajmniej cos podobnego z 2.5 l, 170 konnym silnikiem oczywiscie w cabrio

 

oto perelka

 

Pieknotka :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale po co Ci PorsChe 928 skoro w najlepszym wydaniu to po prostu stara kupa złomu? Zamieniać Mercedesa na minimum 16-letnie próchno? Nie rozumiem tej logiki, dorzuć lepiej pamięci do kompa bo widze ze masz 256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrtnt, wiesz niektóre auta z czasem stają sie klasykami a nie "kupą złomu". Porshe 928 to nie byle jakie auto - silnik 4,5 - 5,7cm3 moc od 240KM do 350KM a cena za 928GTS z '92 (wg. Eurotaksu) to 53500 złotych, także trachę więcej niż 256mb ram :wink: :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale po co Ci PorsChe 928 skoro w najlepszym wydaniu to po prostu stara kupa złomu? Zamieniać Mercedesa na minimum 16-letnie próchno? Nie rozumiem tej logiki, dorzuć lepiej pamięci do kompa bo widze ze masz 256

Starymi pruchnami to nazwalbym raczej wiekszosc samochodow z lat 90. Zmieniac 27 letniego mercedesa, na 20 letnie porsche - dla frajdy. Nie trace absolutnie nic, moge pojezdzic czyms fajnym - wiec czemu nie mialbym tego robic ?

 

No ale dla ciebie, to stare pruchno. Jak twoj nowy samochodzik sie bedzie rozlatywal to daj znac, podholuje cie jakims starym pruchnem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co sadzicie o Hondzie CRX ??

cena (oczywiscie uzywanej) dosc niska a moc ogromna

Moc maksymalna : 130KM przy 6800 obr/min

Moment obrotowy : 140 Nm przy 5700 obr/min

najlepsze jest jednak to "Odciecie paliwa : 7200 obr. min. lub 208 km/h"

ciekawe ile poleci z modem chipu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się te autka podobały. Mam nadzieję, że mówisz o starej wersji a nie o tych okrągłych "nie wiadomo co". Lubię jak się wsiada w samochód i nie można się praktycznie ruszyć :lol: Nie pamiętam teraz dokładnie ale chyba istniały nawet wersje 160KM. To musiało dopiero poginać. Szkoda, że czas prawdziwych sportowców się skończył :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...