Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

patrzylem na ceny CRXow i nie sa takie zle za 15k juz sie kupi w dobrym stanie

a z niemiec podobno do 10k da sie dobre sciagnac

Sportowy samochód w "dobrym stanie" którego juz nie produkują od prau ładnych lat ???. Ludzie sportowe samochody ludzie kupują zeby sie wyszlec . Swiatła>>START>>>SWIATŁA>>>START nie wieszcie: "w teksty "nie katowany" "w dobrym stanie". Myślicie ze ktos kupił sobie CRx'a i jezdzi nim 15 km tygodniowo do kościała i po zakupy.... Prosze.... minumum 200.000 mają takie Crx'y - biorąc pod uwage ze fakt dostania nie-bitego Crx'a graniczy z cudem

W dobrym stanie moze byc samochód trzy cztero letni a nie sportówka która zakończyli robic chyba w 96 - poprafcie mnie jesli sie myle ........

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe RaF ja tez wlasinie szukam do sibei autka i tez zwrocilem uwage na CRX'a ') Da sie dostac za 7000 nawet, ale to kupa, taki akceptowalny za 11k mam do kupienia... Ale boje sie jak bedzie z kosztami ekspolatacji (czesci) wiec chyba jednak zdecyduje sie na Clio! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrtnt, wiesz niektóre auta z czasem stają sie klasykami a nie "kupą złomu". Porshe 928 to nie byle jakie auto - silnik 4,5 - 5,7cm3 moc od 240KM do 350KM a cena za 928GTS z '92 (wg. Eurotaksu) to 53500 złotych, także trachę więcej niż 256mb ram :wink:  :lol: .

20 letnie 928 to JEST stare prochno i basta, wez mnie nie rozsmieszaj technikaliami, podawana iloscia mocy, kupa zlomu i syfu a cyferki to sobie mozna pisac na kartce, takim autem balbym sie jechac 200 na godzine, a zreszta jaki sens kupowac auto gdzie czesci kosztuja tysiace zlotych jak sie nie ma na pamiec, ludzie jestescie tacy bajarze niektorze ze mnie poprostu sie odechciewa w ogole gadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrtnt, wiesz niektóre auta z czasem stają sie klasykami a nie "kupą złomu". Porshe 928 to nie byle jakie auto - silnik 4,5 - 5,7cm3 moc od 240KM do 350KM a cena za 928GTS z '92 (wg. Eurotaksu) to 53500 złotych, także trachę więcej niż 256mb ram :wink:  :lol: .

20 letnie 928 to JEST stare prochno i basta, wez mnie nie rozsmieszaj technikaliami, podawana iloscia mocy, kupa zlomu i syfu a cyferki to sobie mozna pisac na kartce, takim autem balbym sie jechac 200 na godzine, a zreszta jaki sens kupowac auto gdzie czesci kosztuja tysiace zlotych jak sie nie ma na pamiec, ludzie jestescie tacy bajarze niektorze ze mnie poprostu sie odechciewa w ogole gadac

20 letnie Porshe to jest "kąsek" dla kolekcjonerów, jak bedze dobrze odnowione może być ozdobą każdej kolekcj. Nie jest to oczywiście auto na co dzień do jeżdzenia po bułki do supermarketu. To już jest klasyka - jeśli masz pojęcie co to słowo oznacza. Takie auto jest wyjątkowe i zdecydowanie odróznia się od całej masy produkowanych dziś aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie mam autka ale zbieram na daihatsu charade gtti (3cyl, litr pojemnosci, turbo, intercooler, 2 walki rozrzadu, 4 zawory na cylinder, 102KM przy 5750 chyba , 130nm przy 3,5tys ob/min 8,2 do setki)

 

A tak to jezdze cudzesami :) rodzicow brava 1,2 16v 82KM

jezdzilem juz kadetem kanciakiem, roznymi audicami, bmkami

corolka stara. golfem 2 1,6 diesel :P ale najmilej wspominam opla senatora 3l poj v6 24 zawory na cyl i cos kolo 240 KM :) niestety automat - bardzo ciezko bylo mi sie potem na manulala spowrotem przezucic :) (gdzie ten hamulec !!! :)

 

Aha i mrnt widze ze jestes z typu realistow/pesymistow i ogolnie narzekaczy. Nie kazdy kupuje samochod zeby sie nim poruszac z punktu a do punktu b - niektorzy robia to dla przyjemnosci np ja :) Mi samochod nie jest potrzebny - nie musze nigdzie jezdzic a po miescie moge sie poruszac rowerkiem (narazie to robie). Chce kupic autko bo po prostu lubie jezdzic, sprawia mi to przyjemnosc, a wieksza przyjemnosc sprawi mi jazda 20 letnim porshe czy 15 letnia charada niz nowym focusem, panda itd. Sprawy awaryjnosci, kosztu czesci maja drugorzedne znaczenie ...

A po drugie sa tez ludzie ktorzy lubia grzebac przy samochodzie (ja do nich naleze) sprawia im to przyjemnosc. Tak wiec troche wiecej szacunku dla zdania innych. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 letnie Porshe to jest "kąsek" dla kolekcjonerów, jak bedze dobrze odnowione może być ozdobą każdej kolekcj. Nie jest to oczywiście auto na co dzień do jeżdzenia po bułki do supermarketu. To już jest klasyka - jeśli masz pojęcie co to słowo oznacza. Takie auto jest wyjątkowe i zdecydowanie odróznia się od całej masy produkowanych dziś aut.

 

Po pierwsze to Porsche a nie porshe po drugie 928 to nie jest model kolekcjonerski i jest to jeden z najmniej uznawanych aut Porsche, jesli uwazasz ze jest to dla kogos kasek to sorry, po trzecie jak nie masz pojecia to nie pisz na temat na ktorym sie nie znasz, cytowac dane techniczne ja tez potrafie a po czwarte nie mam zamiaru sie klocic o takie idiotyzmy i debilizmy bo nie mam 15 lat, niech sobie kupi F16 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Porsche a nie porshe po drugie 928 to nie jest model kolekcjonerski i jest to jeden z najmniej uznawanych aut Porsche, jesli uwazasz ze jest to dla kogos kasek to sorry, po trzecie jak nie masz pojecia to nie pisz na temat na ktorym sie nie znasz, cytowac dane techniczne ja tez potrafie a po czwarte nie mam zamiaru sie klocic o takie idiotyzmy i debilizmy bo nie mam 15 lat, niech sobie kupi F16  :?

Nieważne jaki model ważne jaka marka. Kto się zna to się zna, a na zakończenie przypominam, że to Ty zacząłeś całą "dyskusję" więc nie wiem kto tu ma 15 lat :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jezeli przepisy pojda po mojej mysli to na wakacje powinienem wyzebrac grosza na cos takiego - moze nie identyczny bo ponizej przedstawiony posiada bardzo zawansowany tuning w w postaci grzebania przez firme Alpina... bynajmniej cos podobnego z 2.5 l, 170 konnym silnikiem oczywiscie w cabrio 

 

oto perelka 

 

Pieknotka :-)

Ile kosztuje taki wrzut na masce??

http://www.schwarztwo.de/e30/fotost/f00296/16.jpg

Chodzi mi o to ile kaski na to poswieciles?

Podoba mi sie to...

IIII polowa osob ktore tu sie wypowiedzialy nie maja kompletnego pojecia o samochodach. Sorki mniej niz polowa.

Jak mozna pisac takie bzdury??Panowie i Panie ograniczcie dzialanie swojej wyobrazni!

A co do cara to sie wozilem corsa 1,2kat po lekkich przerobkach http://www.laska163.republika.pl/corsa.html

Te 190km/h to joke na podnosniku.165km/h to byl moj max gorka i prawie 12km rozpedu :( ale 4 osoby na pokladzie i kapcie z denia sersze od nominalnych.Ale nie wybrazacie sobie jak glosno w corsach lozyska pracuja przy takich predkosciach ;] Niektorzy wiedza co ta corsa przerzyla i moga potwierdzic ze to idealny samochod .Tak jak ona w piz.. dostawala to nie jednemu kierowcy by opadly porty ze tak mozna jezdzic :) Pit_er moze cos na ten temat powiedziec:] Niektorzy moi ziomkowie bali sie ze mna do samochodu wsiasc :twisted: A jeden nawet calowal ziemie jak wyszedlem calo z jednej malej opresji:najpierw 360stopni na lodzie(drodze oblodzonej)--->centralnie w sad--->obrot--->centralnie w lasek--->360 i stoimy :] Corsinka moja kochana,szkoda ze juz jej nie mam :( Teraz bede mial 18tke to mysle ze cos mi rodzice sprezeuja.Mazy mi sie Volvo v40 nie jest az takie drogie a jest piekne i fajnie sie nim wozi.Mowie o wersji kombi.Moze jest jakis user co sie tym na codzien wozi albo cos w tym stylu???

Wersja z roku 98 moze 99 zalezy..

Taki typ mnie interesuje :](wersja kombi)

Model silnika - 2.0

Napęd - R4/P

Moc kWKM - 108/140

Przyśpieszenie 0-100kmh - 9,3

Vmax - 210kmh

Zuzycie paliwa - 10,7 w mieście, 6,2 na trasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jezeli przepisy pojda po mojej mysli to na wakacje powinienem wyzebrac grosza na cos takiego - moze nie identyczny bo ponizej przedstawiony posiada bardzo zawansowany tuning w w postaci grzebania przez firme Alpina... bynajmniej cos podobnego z 2.5 l, 170 konnym silnikiem oczywiscie w cabrio 

 

oto perelka 

 

Pieknotka :-)

Ile kosztuje taki wrzut na masce??http://www.schwarztwo.de/e30/fotost/f00296/16.jpg

Spogladajac na inne fotki wydaje mi sie ze to fotomontaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po pierwsze to Porsche a nie porshe po drugie 928 to nie jest model kolekcjonerski i  nie mam zamiaru sie klocic o takie idiotyzmy i debilizmy bo nie mam 15 lat,[/u] niech sobie kupi F16  :?

Nieważne jaki model ważne jaka marka. Kto się zna to się zna, a na zakończenie przypominam, że to Ty zacząłeś całą "dyskusję" więc nie wiem kto tu ma 15 lat :?

nie no nie przesadzajmy

szanujmy sie

poza tym porsche jest beznadziejne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo przecież się znasz na motoryzacji... ;)

 

I zadajesz takie pytania do niekumatych ?.

 

Co do Volvo...

 

Twarda zawiecha - dupiasta charakterystyka, auto jest mało komfortowe, lecz niestety nie idzie to w parze z dobrym trzymaniem...

 

Pomijam częste awarie dupereli.

 

 

Nie czytałem co pisano powyżej, ale radze nie używać takich stwierdzeń "brak pojęcia" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spogladajac na inne fotki wydaje mi sie ze to fotomontaz

Nie koniecznie, moze te przerobke wykonal puzniej?? Najlepiej jak sam odpowie :)

Gadalem z kolesiem to mi powiedzial ze to sie pod lakier bezbarwny daje i wtedy jest ladny efekt.

Pablo przecież się znasz na motoryzacji... ;)

 

I zadajesz takie pytania do niekumatych ?.

yyyy uwazasz ze to bylo do Ciebie??Az tak nisko oceniasz poziom swoich wypowiedzi?? W tym temacie wypowiadala sie garstka tych samych userow wiec moglem powiedziec ze polowa polowy :)

To nie bylo do Ciebie jesli chodzi o scislosc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie no nie przesadzajmy

szanujmy sie 

poza tym porsche jest beznadziejne

Pewnie, najlepsze jest BMW 760 i twoje salony w calej europie, bozeeeeee....

gdyz chcialem ci powiedziec ze cie lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spogladajac na inne fotki wydaje mi sie ze to fotomontaz

Nie koniecznie, moze te przerobke wykonal puzniej?? Najlepiej jak sam odpowie :)

Gadalem z kolesiem to mi powiedzial ze to sie pod lakier bezbarwny daje i wtedy jest ladny efekt.

(...)

Fotomontaz- bo hologram to na pewno nie jest :wink: - dziwnie by wygladala chlodnica widziana z perspektywy kierowcy/pasazera od strony przednich swiatel. No chyba ze to przezroczysta maska (carbon, czy cos takiego. nie wiem- nie znam sie na tym, no ale wtedy... Respect :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]

 

Spogladajac na inne fotki wydaje mi sie ze to fotomontaz

Nie koniecznie, moze te przerobke wykonal puzniej?? Najlepiej jak sam odpowie :)

Gadalem z kolesiem to mi powiedzial ze to sie pod lakier bezbarwny daje i wtedy jest ladny efekt.

(...)

Fotomontaz- bo hologram to na pewno nie jest :wink: - dziwnie by wygladala chlodnica widziana z perspektywy kierowcy/pasazera od strony przednich swiatel. No chyba ze to przezroczysta maska (carbon, czy cos takiego. nie wiem- nie znam sie na tym, no ale wtedy... Respect :D )

Hmmm ale to jest naklejka pod lakierem bezbarwnym... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo przecież się znasz na motoryzacji... ;)

 

I zadajesz takie pytania do niekumatych ?.

yyyy uwazasz ze to bylo do Ciebie??Az tak nisko oceniasz poziom swoich wypowiedzi?? W tym temacie wypowiadala sie garstka tych samych userow wiec moglem powiedziec ze polowa polowy :)

To nie bylo do Ciebie jesli chodzi o scislosc :)

Patrz na moją końcówke odpowiedzi.

 

"Nie czytałem co pisano powyzej"

 

Masz odpowiedź na to co myśle.

 

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No to wyciągniemy temat na początek :).

U mnie nastąpił update :)

Teraz posiadam astre kombi 1,6 16 100@90-95 kucy. Spalanie jakieś 10 miasto, 7 trasa. W trasie średnio 130 - 140/h.

Zrobiłem moda na silniku i zainstalowałem gaz :)

Zrobiłem już nim 10 000 km i wszystko gites.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bmw e30 1.8 M40 117KM, spoko auto od kupienia w polowie zeszlego roku tylko olej i swiece wymienilem, spalanie 7-8 w trasie miasto około 10l.

nie ma zadnych szpojlerow ani czarnych szyb ładna biała e30 poprostu

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...