Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

no ja jeszcze nie mam prawka no ale w marcu bede mógł już startować do robienia... a co autka to długo by wymieniać bo mój stary praktycznie co 3 miesiące zmienia jedno z aut jak małe dziecko... a jak ja wydaje kase wydaje na kompa to wydziera sie że mam zachciewajki....

no ale obecnie ma:

1.Dodge Stealth ( amerykański odpowiednik Mitsubishi 3000GT ) z turbinami czyli 300 KM ale nie wiem w ile do setki bo stary nie robi takich teścików

2. Chrysler Caravan

i już mówi że za miesiąc caravana sprzeda a przy Stealcie kręcą sie klienci

:roll: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewaznie Ford Focus 1.6 100 KM z 2000 r., wlasny. W trasie 6,5 l/100 km (przy wlaczonej klimie), przyjemna odmiana po Lanosie 1,6 ;) (8,5 palil 8O).

 

Czasem Honda Accord 2.0 136 KM z 1997 r., dzielona z rodzina (a mila jest bo full opcja, nawet cruise control ma :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem szczęśliwy posiadaczem

Volvo 850 2.3T (249KM)

6,9 > 100

 

http://www.gdynia.mm.pl/~donio/foto/volvo.jpg

Piękna maszyna.....ahhh rozmazyłem się ;)

 

Ja pomykam DU Tico (wersja z elektrycznymi szybami, zegarkiem, zdeżakami w kolorze nadwozia, i swietny spoiler na klapie :D )

Na 95oktanach poszedł 149 km/h. Do setki nie miezyłem bo po co? :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam Poltka Trucka z `91 :lol: do 100km/h jak błyskawica max 140km/h z górki of kors

Fiata Palio Weekenda HL 1.2/75 z `99 :D do 100 około 15s z moją jazdą max około 190 włoski ogier potrafi 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R-PL

Renault Kangoo '04 1.6 95km Srebrny :) wg katalogu 10s do 100 :) + planowany chip tuning (+ok 10km:) + strumienica + wydech.... jak bedzie hajs:) i jak mnie starszy za cos takiego nie zaje*** moze mi ktos odstapi forda coswortha ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe jeżdze niczym innym co ma motor gorszy niz 10 litrowy V12 ....

 

NIe , powaga zartowałem z Cherokeem ale jade z wujem do szwajcarii po jakiegos Jeepa a Cherokee najbardziej mi odpowiada cenowo....

a tak sie skałada ze w zeszłym tygodniu okazyjnie kupiłem 4 34" calowe chromowane felgi, wiec z tego sie to wzielo.... poza tym jak dla mnie jeep nie moze miec mniejszych kół niz 32 cale :twisted:

 

 

Póki Co Nissan Micra, ale jeszcze ze 2 tygodnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezdze oplem corsa na kursie exam mam w czwartek i jak zdam to czasem bede jedzil astra II kombi i vectra...jezdze oplem corsa na kursie exam mam w czwartek i jak zdam to czasem bede jedzil astra II kombi i vectra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...