Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

A nie, bo ja jestem pierwszy :P

 

I zaraz zaloze taki temacik - dodam troche linkow etc ..

Daj link do forum bmw-klub :P

 

Ja już upatrzyłem fajną E36, ale jest dość daleko (Drezdenko) i narazie szukam kogoś, kto by mi ją obejrzał zanim się tam wybiorę.

 

A tak btw. to E36 były w pełni ocynkowane - nie głoś herezji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pierwszy, ten zakłada temat 'fanklub BMW' - ja sprzymierzam się do e30 325eta, tournig bądź coupe w full opcji z gazem sekwencyjnym ;]

ETA w wersji Touring? Osobiście nie słyszałem o takiej - jeśli jest, to jest dość rzadki model (przynajmniej w Polsce).

Dlaczego ETA? Przecież ten silnik jest porównywalny z 318iS. Zastanawia mnie też skrajność: coupe lub combi. A co powiesz na 325iX? O spalanie nie pytaj... ;)

 

Dziś się dowiedziałem (a właściwie zobaczyłem), że mój kolejny kumpel ma BMW: białe E34 - normalnie poezja. Czasami miałem małe napady wątpliwości co do BMW (bo Tipo 2.0 GT, Vectra 2000 i Passat VR6 są kuszące), ale ostatnio coraz bardziej jestem przekonany jednak do BMW.

 

Edit:

Ostatnio zauważyłem, że moderatorzy kupują sobie BMW. Może jak ja też zostane moderatorem, to szybciej sobie kupię to BMW? Może PurePC im sponsoruje? W końcu kadra kierownicza nie może jeździć Autosanem... :P

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak...

Wie ktoś ile kosztuje montaż poduszki powietrznej dla kierowcy w samochodzie?

Chodzi o całą instalację + części

I czy wogóle się czymś takim zajmują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18l/100km :D

Totalna seria w silniku ?

Wiesz, ja się spodziawałem dużo więcej ;]

W książce znaczy manualu jest wpisane więcej, nie chce mi sie teraz sprawdzać ; ]

W sumie uwaga uwaga, mało :P

Takie 1,8T z klimą w mieście tyle weźmie :P

Tylko miasto tutaj a miasto w US to dwie różne sprawy.. ; ]

 

Chris jeszcze powiedz moze czy Q daje odczuwalne róznice czy to to samo co ośka?

Z reszta większość użyszkodnikó samochodów moze mi powiedziec czy róznica w jeździe jest duża przy 4wd i ośce ; ]

 

 

 

Editt:

Może ktoś sie orientuje jak sie ma sprawa jeżdżenia w Polsce z kierownicą po prawej? jakie koszty przełożenia jak i gdzie itp ?

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....W sumie uwaga uwaga, mało :P

Takie 1,8T z klimą w mieście tyle weźmie :P ....

"troche" przesadziłeś, mam a4 1.8T avanta, ośke i w mięscie z klima oscyluje w okolicach 12l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile kosztuje montaż poduszki powietrznej dla kierowcy w samochodzie?

Chodzi o całą instalację + części

Tzn nie masz nic a chcesz miec poduche? Nie wydaje mi sie zeby to bylo mozliwe - zbyt duzo elektoniki, czujniki przeciazeniowe itd, IMHO to wszystko wklada sie dosyc wczesnie przy montazu auta. A po wypadku w aso wymiana poduch i napinaczy a czesto kompa sterujacego bo jest jednorazowy to sa grube tysiace zlotych, tak wiec podsumowywujac, zycze powodzenia. Edytowane przez ^BerZerK^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"troche" przesadziłeś, mam a4 1.8T avanta, ośke i w mięscie z klima oscyluje w okolicach 12l

Mi chodziło o Q

Nauczycielowi ode mnie ze szkoły takie bierze 15 w mieście na upałach, ale miasto takie że stoisz co pare metrów i jedziesz max20-30 na godzine..

Nie chodzi mi o udowadnianie moich dosiadczeń, interesują mnie odpowiedzi na pytania ; ]

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie masz nic a chcesz miec poduche? Nie wydaje mi sie zeby to bylo mozliwe - zbyt duzo elektoniki, czujniki przeciazeniowe itd, IMHO to wszystko wklada sie dosyc wczesnie przy montazu auta. A po wypadku w aso wymiana poduch i napinaczy a czesto kompa sterujacego bo jest jednorazowy to sa grube tysiace zlotych, tak wiec podsumowywujac, zycze powodzenia.

Dzięki za odpowiedź, czyli tak jak myślałem: gra nie warta świeczki.

Moi rodzice się uparli, że oni mają w swoim aucie 8 poduch, to ja też musze mieć w swoim przynajmniej jedną, bo inaczej mi kasy nie dołożą :-|

Dlatego zastanawiałem się nad zamontowaniem po kupnie, ale wygląda na to, że zostają mi modele aut tylko seryjnie w nie wyposażone :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gronie moderatorów uzgodnilismy, ze ten temat narazie zamykamy. Po to powstało całe subforum motoryzacyjne, by nie rozwijac tego mało czytelnego tematu. Stąd tez powstal temat o BMW ;) Sam przymierzalem sie do podzielenia kolosa na kilka mniejszych, a konkretnie do wyodrębnienia kilku wątków. Nie jest to jednak możliwe, gdyż granice pomiedzy nimi są plynne, czesto jeden post to odpowiedz na wiele wątków.

 

Prosze o rozważne zakladanie nowych tematów i jak najmniejsze OT. Mam tez nadzieje, ze zamkniecie tego tematu nie przyczyni sie do masy bezsensownych tematów i rownie nieciekawych odpowiedzi na nie.

 

Temat przyklejam, aby sie uciekal na dalsze strony, bo uwazam, ze mimo wszystko jest dosyc wartosciowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...