Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

w piatek 10tego mam egzamin na prawko, ale polatam czasem furka staruszka: Fiat Tipo 1.9TD w wersji Gran Turismo. Calkiem ladnie sie do setki zbiera, turbina szybko sie wkreca. Bardzo fajne autko, szkoda ze sie podwozie sypie i aktualnie jest na sprzedaz. Nastepnym samochodem, czyli jeszcze we wrzesniu bedzie Mercedes 190D 2.0 ~15letni. Ten juz rejestrowany na mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czym ja mogę się pochwalić :)

 

Mam na spółke ze starszym:

 

Hyundai ATOS Prime

rocznik: 2000

silnik: 1.0

KM: 58

Prędkość maksymalna mierzona na prostej :) : 160 km/h (bez ingerencji w silnik).

spalanie: 5.5 do 6.2 litra przy ostrzejszej jeździe

 

Spoko samochodzik do jazdy po mieście i na krótkie wypady.

Nie długo może kupie sobie własny lecz już inny samochodzik :)

 

Zdjęcia:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, co do tych szyb lukk to policja ma się prawo doczepić bo folie lustrzane odbijają światło co w przypadku ruchu na drodze powoduje duże zagrożenie... jakie, prosty przykład stoisz z takimi foliami np. na skrzyżowany wystarczy że troszkę przyświeci słonko w te twoje lustrzane folie i ten za tobą jest oślepiony a co za tym idzie w twojej [gluteus maximus]...

Jeżeli się coś robi to trzeba też pomyśleć o innych użytkownikach drogi?

A czy to wygląda "buraczanie" jak ktoś to tu określił no może i tak ale to już kwestia gustu a jak wiemy o gustach się nie rozmawia :)

Co do głośników to też sądzę że lepiej byś zrobił jak byś troszkę do zbierał kaski i kupił coś "samochodowego" tak to tracisz miejsce w bagażniku no i w ogóle takie tam :) nie ciekawie to wygląda :)

Ja niestety a może stety też stawiam na estetykę

 

Jaguar heh po pierwsze pojemność silnika co za tym idzie a no ubezpieczenie takiego samochodu? i pare innych <span style="color:red;">[ciach!]</span>ł za które się płaci od pojemności silnika :( posrane przepisy? po drugie to spalanie to chyba wiadomo o co chodzi po 3 to wiek samochodu pare wiosenek to on już ma zacznie się psuć i co w tedy? Qpa.

 

A i Karuzo gratuluje patriotycznej postawy wobec ojczyzny, troszkę szacunku do Polski bo bądź co bądź jeszcze tu mieszkasz i jesteś Polakiem a to do czegoś zobowiązuje.

 

Pozdrawiam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, co do tych szyb lukk to policja ma się prawo doczepić bo folie lustrzane odbijają światło co w przypadku ruchu na drodze powoduje duże zagrożenie... jakie, prosty przykład stoisz z takimi foliami np. na skrzyżowany wystarczy że troszkę przyświeci słonko w te twoje lustrzane folie i ten za tobą jest oślepiony a co za tym idzie w twojej [gluteus maximus]...

Jeżeli się coś robi to trzeba też pomyśleć o innych użytkownikach drogi?

A czy to wygląda "buraczanie" jak ktoś to tu określił no może i tak ale to już kwestia gustu a jak wiemy o gustach się nie rozmawia :)  

Co do głośników to też sądzę że lepiej byś zrobił jak byś troszkę do zbierał kaski i kupił coś "samochodowego" tak to tracisz miejsce w bagażniku no i w ogóle takie tam :) nie ciekawie to wygląda :)

Ja niestety a może stety   też stawiam na estetykę

 

Jaguar heh po pierwsze pojemność silnika co za tym idzie a no ubezpieczenie takiego samochodu? i pare innych <font color="#FF0000">[ciach!]</font> za które się płaci od pojemności silnika :( posrane przepisy? po drugie to spalanie to chyba wiadomo o co chodzi po 3 to wiek samochodu pare wiosenek to on już ma zacznie się psuć i co w tedy? Qpa.

 

A i Karuzo gratuluje patriotycznej postawy wobec ojczyzny, troszkę szacunku do Polski bo bądź co bądź jeszcze tu mieszkasz i jesteś Polakiem a to do czegoś zobowiązuje.

 

Pozdrawiam. :D

ok zgadzam sie z toba w 100% ze moga stworzyc zagrozenie takie folie...ale mi chodzilo o to ze Krootki napisal ze policja kupila, gdzies tam , przyrzad do mierzenia przepuszczalnosci folii...dlatego napisalem ze moga sobie tylne szyby mierzyc do usranej smierci i tak nie wlepia ci mandatu za zbyt mala przepuszczalnosc tylnych szyb...a co do odbijania swoiatla prze takie lustrzane to sie calkowicie zgadzam i policja moze sie uczepic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tobie chyba cos sie pomylilo prawda???? tylna szybe i tylne boczne moze sobie nawet DECHAMI CZY PAPĄ zabic (w przenosni) i moga mu skoczyc...policja moze cie pocalowac tylko ladnie w pupe...jesli by sie zabieral za przednie boczne (lub nie daj boze przednia) wtedy na 99% dostanie mandat...ale tylne ??? policjant moze sobie mierzyc przepuszczalnosc nawet 10000 razy i gdyby za kazdym razem wyskakiwalo zero % to nic ci nie zrobi!! wazne zeby miec prawe lusterko aby i kat widzenia 180 stopni..(a myslisz ze na jakiej zasadzie jedza vany, vany cinquecento itd.???  

Tak, masz całkowitą rację. Ale w sumie nie widać czy przednie boczne szyby też są obklejone czy nie (raczej nie). I slavOK później napisał o stwarzaniu niebezpieczeństwa - to jest po prostu fakt. Zresztą nie wiem czy folie lustrzane nie są po prostu zabronione - muszę to sprawdzić.

 

Ale Krootki śmieszne jest to, że oceniasz człowieka czy jest biedny czy bogaty po wartości komputera  no offence Krootki oczywiście.

Nie oceniam tylko po kompie, bez przesady. Ale widzę, że jednak trochę kasy w samochód wpakowane, w kompa też czyli raczej nie jest to facet 2 lata zbierający na malucha za 2 tys. PLN. O to mi chodziło - może po prostu źle się wyraziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres zdjecia postaram sie zrobic i wrzuce jutro :) co do spalania - niestety pojemnosc robi swoje - narazie przejechalem za malo zeby okreslic (okolo 150 km) a zalalem 15 litrow i jeszcze jest wiec na dzien dzisiejszy 10 na sto srednia - ale sa jeszcze 2 kreski wiec mysle ze srednie spalanie zamknie sie w okolo 7,5 litra w jezdzie mieszanej okolo pol na pol miasto/trasa. Wg ksiazki pali

9,9 miasto 6.3 trasa 120km/h 5,7 trasa 90 km/hi mysle ze te wartosci sa realne gdyz jezdzilem omega z takim silnikiem i spalala w miescie 12 a w trasie nigdy nie przekraczala 7l a masa przeciez duzo wieksza. Dodatkowo silnik ten idealnie sie gazuje - i to najtansza instalacja za 1500 zl ale ja chyba nie bede gazowal - za malo jezdze a zreszta mam dostep do ruskiego paliwa za 2,70 za litr 98 :) (odpowiada pewnie polskiej 95 ale znajomi jezdza i nie narzekaja :)

 

 

 

Teraz co sie tyczy szyb i innych tjuningowych dziadostw utrudniajacych zycie innym kierowcom - stary nie obraz sie ale jak bym nawet z mojej winy nie wychamowal przed twoim tikaczem to policji bym powiedzial ze odblask z twojej szyby oslepil mnie co spowodowalo ze nie zauwazylem twoich swiatel stopu. To samo sie tyczy przyciemnionych swiatel - zreszta ile juz razy jezdzilem za "tjunerami" ktorzy swiatla tak ostro przyciemniali ze jak jechali to musialem sie non stop wpatrywac w ich swiatla zeby zauwazyc ten mikroskopijny rozblysk informujaca ze koles wlasnie depnal w hamulec. I zapewniam cie ze obydwa przypadki nawet gdybym to ja zawinil bym wygral bo posiadalbys przerobki niezgodne z polskim prawem tworzace zagrożenie. Zreszta nie rozumiem tej mody na przyciemniane swiatla, i szyby - wiekszosc moich znajomych widzac takie auto szufladkuje osobnika nim jadacego jako dresa, co wiecej ci bardziej krewcy zajezdzaja takim droge, nie ustepuja pierwszenstwa i t d. Nie popieram takich dzialan ale sam np widzac takie auto mysle sobie ze pewnie jedzie w nim jakis dres ... Co do audio zas - twoja sprawa jak gra ladnie to nie ma problemu :) ale z drugiej strony tez ja osobiscie nie chwalil bym sie takim rozwiazaniem na ogolnopolskim forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Szyby pojazdu:

 

1) nie powinny dawać ostrych odprysków w razie rozbicia; przednia szyba powinna zapewnić kierowcy pełną i wyraźną widoczność bez zniekształcenia obrazu, a w razie rozbicia - zapewniać jeszcze dostateczną widoczność drogi;

 

2) powinny być umocowane w taki sposób lub sporządzone z takiego tworzywa, aby w razie konieczności istniała możliwość wyjścia na zewnątrz pojazdu co najmniej przez jeden otwór okienny z każdej strony pojazdu;

 

3) powinny być ocechowane w miejscu widocznym z zewnątrz pojazdu; przepis stosuje się do pojazdu zarejestrowanego po raz pierwszy po dniu 31 grudnia 1968 r.;

 

4) przednie powinny mieć współczynnik przepuszczania światła nie mniejszy niż 75%, natomiast przednie boczne nie mniejszy niż 70%;

 

5) nie powinny odbijać światła w sposób powodujący oślepianie innych uczestników ruchu drogowego.

No i wszystko jasne na temat lustrzanych folii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, teraz to sie czuje dotkniety. Czy myslicie, ze jezdzilbym na takich foliach gdyby odbijaly swiatlo ? Moze rozwieje Wasze watpliwosci. Folie nie odbijaja swiatla w zaden sposob, nie ma nawet najmniejszego odblasku (no chyba, ze jest ostre slonce, ale wtedy to i od karoserii sie odbija). Te folie to lustra, wiec do srodka nie zajrzysz, ale nie ma mozliwosci zeby kogokolwiek oslepily - ani w dzien, ani w nocy. Kto nie wierzy, a jest z wawy, to byc moze bedzie mial okazje sie przekonac. Oczywiscie z przednimi szybami nic a nic nie robilem. Jezeli chodzi o przyciemnione swiatla, to faktycznie roznie bywa. Raz widac dobrze, raz zle, ja tak czy inaczej swiatel nie przyciemnialem i nie mam zamiaru tego robic. Jezeli bede cos zmienial, to co najwyzej wstawie diodowe i tyle.

 

A jezeli mowa o patriotyzmie to...mozna by oddzielny watek zalozyc na taka dyskusje...ja o polsce moge dyskutowac dlugo i namietnie, ale i tak nic to nie zmieni, bo tak jak ja nigdy nie przekonam innych do zmiany swojego pogladu, tak inni nie przekonaja mnie do kosciola, polski, Irlandii i Alfy Romeo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie jezdze ale zbieram kase na takie cudo (cale 200zl narazie mam a prawko w przyszlym roku :/ chyba pujde do jakiejs roboty wieczornej albo cos )  

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30589593 wole nawet 20 letniego jaguara nsz nowe takie cos co ma karuzo swoja droga ja bym sie wstydzil jezdzic tym :/ ale spoko twoje pieniadze mozesz kupowac i jedzic czym ci sie podoba

co do ciebie to powinienem napisac NO COMMENTS ale nie moge...co to wogole za texty ze wstydzilbys sie jezdzic "TYM"...masz 17 lat (tak przypuszczam gdyz prawko jest od 18) i myslisz ze wszystkie rozumy zjadles gowniarzu?? wstydzilbys sie?? dobre sobie....najpierw sobie zarob na samochod a dopiero potem pierdziel takie brednie...ja bym sie na twoim miejscu wstydzil samego siebie i swoich pogladow!!! sam tez jedze tico i co?? mam sie wstydzic?? chyba na leb upadles...a co z ludzmi co WOGOLE NIE MAJA SAMOCHODOW??? oni to juz powinni wedlug ciebie schowac sie do wlasnych piwnic i ze wstydu nie pokazywac sie, nawet na swojej ulicy??? a ten twoj jaguar??bueheheheheheehehehehehehe...jasne ..kup go...zycze szczescia...tylko nie przewroc sie jak przyjdzie do tankowania benzyny (chyba ze na gaz przerobisz, ale to juz profanacja marki, stylu i dobrego gustu w tym przypadku!!)...wiec radze ci: idz dziecko pobaw sie plastikowymi samochodzikami bo o prawdziwych qpa wiesz!

po pierwsze nie obrazaj mnie.

ja sobie obiecalem ze bede jezdzil dobrym samochodem albo rowerem niemam nic do ludziy tym jezdzacych ale MI sie nie podobaja takie samochody uwazam ze sa brzydkie, ciasne i zle mi sie kojaza :/ ogulnie wstydzil bym sie jezdzic wszelkimi fiatami deawoo(czy jak to sie pisze) i innymi takimi ktore kupuja dresy itd bo mi sie zle kojaza(mowiac z czym mi sie kojaza mugl bym obrazic posiadaczy takich samochodow co nie jest mojim celem bo szanuje ich wybor). JA lubie samochody w ktorych jest duzo miejsca i sa wygodne. Jaguar jest mojim marzeniem i sobie obiecalem ze bedzie mojim pierwszym samochodem chodzby mial stac w garazu wystarczy ze bedze moj ze sam na niego nazbieram i bede mogl sobie usiasc i powiedziem "moje marzenie sie spelnilo mam Jaguara". na gaz nie bede przerabial bo sie stoba zgodze ze to profanacja jest, to co ze bedzie palil w miescie jakies 15l/100km (albo wiecej) trudno bede zadziej jezdzil bede oszczedzal na kompie, gdyby nie kasa jaka wpakowalem w kompa przez cale zycie to z polowa tego Jaguara by byla, co prawda kasa rodzicow :( szkoda ze w mojim wieku ciezko o legalna prace dzieki ktorej przez rok zarobil bym przynajmniej na polowe

 

I wbij to sobie do lba powiedzialem wstdzil bym sie czyli JA bym sie wstydzil to nieznaczy ze ktos ma sie wstydzic niektorzy wola jezdzic czyms takim niz rowerem/autobusem/pociagiem ale MOJE zdanie jest takie albo rower i publiczna komunikacja albo Jaguar

I ja nie drwie z towjich postanowien i marzen wiec wypraszam sobie drwienie z mojich zreszta po co ja wogule z toba dyskutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma niezniszcalnych aut 8) skoro mówisz że masz za rok prawko to przypuszczam że masz 17 lat... więc mamy podobny tok myślenia ponieważ jestem twoim rówieśnikiem... i wydaje mi sie że to auto nie pasuje do takiego młodego człowieka... takimi autami jeżdżą raszej osoby starsze i za ciekawie bedziesz sie w takim autku prezentował.. ale taki jest moje zdanie.. moge sie mylić 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karuzo co ci się nie podoba w Alfie :o przecież to piękny samochód... więc ? :) a i wydaje mi się ale to może tylko moje zdanie że Tico nie jest podatne na wszelkiego rodzaju tuning, po prostu zdaje mi się ze trudno upiększyć tak (bez obrazy) brzydki samochód.

 

GuC!o^ w takim Jagu każdy prezentuje się fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Gucio moze w Jaguarze klasy S to staruszki dobrze wygladaja, ale w takim XJS czy XJ cyz tam Soverign to kazdy dobrze wyglada, samochod nie psuje sie czesto, duzo przejedzie, wygodny i niedrogi (za 20 000 mozna juz cos znalezc). No ale ty chyba startujesz do tej grupy, co woli nowa pande czy lanosa od 10 letniej limuzyny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie chciałbym przerywać lecz lekko odbiegacie od tematu topica. Przeczyałem te 14 stron i trzeba przyznać, że dużo tu dociekań co jest lepsze a nie zdjęcia własnych samochodów.

 

Czy oto chodzi aby robić of topic :?:

Zapodajcie jakieś zdjęcia 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnie nic nie wiesz o samochodach... Albo prawie nic, żebyś nie poczuł się urażony...

 

Z rodzicami ich Astrą też pewnie nigdzie nie jeździsz co ?

 

Bo wstyd... Masz rację... Takie samo [ciach!]o jak ten biedny Lanos... hehe dobre :twisted:

 

Ale o lakier dbasz jak mało kto ;)

 

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi... http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=88227

 

 

Więc jak masz klepać takie brednie, to lepiej nie pisz już nic...

 

 

Piszę, to jako użytkownik wielu //mający kontakt z wieloma markami// marek ... Od Fiata, Daewoo, Forda po dużo, dużo droższe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie moje zdanie jest takie ze taki jaguar rzadziej bedzie sie psul niz nowe fiaty i inne takie

Oj Kolego nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz. Miałem trochę do czynienia z tą marką i powiem szczerze nie widziałam bardziej psującego sie samochodu niż Jaguar, nie wspominając o wysokich kosztach części.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie ma niezniszcalnych aut  8)  skoro mówisz że masz za rok prawko to przypuszczam że masz 17  lat... więc mamy podobny tok myślenia ponieważ jestem twoim rówieśnikiem... i wydaje mi sie że to auto nie pasuje do takiego młodego człowieka... takimi autami jeżdżą  raszej osoby starsze i za ciekawie bedziesz sie w takim autku prezentował.. ale taki jest moje zdanie.. moge sie mylić  8)   :wink:

zaczne sie ubierac na codzien w garnitur i krawat :D

co do nieznyszczalonsci aut to jaguar jest bardziej niezniszczaly od fiata :)

@Zoltar jezdze, uwazam ze jazda astra jest mniejszym wstydem niz lanosem :) w astrze mozna sie pokazac :) a nie jezdzic w kominarce :D

 

@Kolo no ja niewiem jak jest naprawde nigdy tym nie jezdzilem tylko widzialem w salonie i sie zakochalem :) ale uwazam ze taka marka co robi samochody tej klasy powinna byc porzadna tak jak Mercedes czy BMW

 

Dobra EOT o mnie i mojim wymarzonym jaguarze :) pokazujce dalej co macie nie bede sie wtracal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zoltar jezdze, uwazam ze jazda astra jest mniejszym wstydem niz lanosem :) w astrze mozna sie pokazac :)

Jeśli dla Ciebie jazda samochodem tańszym jest wstydem, to ja nie mam pytań.

 

Ale jeśli tak sądzisz, to Ci powiem, że ja się w Astrze i tak nie "pokażę"... Bo ta pseudo "limuzyna" (Wersja sedan, reszta też) jest tak ciasna, że szkoda gadać... Takie Tico, tylko w innej klasie.

 

Z przodu jest tragedia... A tył to przemilczę.

 

Ale jeździ i to najważniejsze...

 

 

Więc wiesz... Ja jak mam okazję jeździć dobrymi samochodami... To jedyne różnice jakie wychwytuję, oprócz lepszej dynamiki, komfortu itd... To "gorące" spojrzenia tlenionych materialistek na ulicach, przystankach, przejściach dla pieszych... A przecież są takie co na widok Poloneza nie grymaszą... Masz jakieś dresiarskie podejście z lekka ;)

 

Nie obrażając dresiarzy... To też ludzie... A i trafiają się całkiem ok...

 

 

A Jaguar ?

 

Stara studnia bez dna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ciasnoty sie zgodze :) strsznie bola nogi po 2 godzinach jazdy nawet schowek cizko otwozyc do konca zeby wykozystac te wglebienia na napoje z tylu to rzadko jezdze wiec wiesz

powiem ci jeszcze ze moje podejscie kiedys bylo inne (kiedys byl opel Kadett ale bylem maly i miejsca bylo wystraczajaco)

co do materialistek to i tak zadna zadna nie ma szans z czyms co ma 6 cylindrow 3.2l silnik ktory ma 200HP i te ksztalty :) taka moze byc najwyrzej dodatkiem :) no chyba ze kiedys znajde ta jedna dla ktorej bede gotow sprzedac jaguara (oile bede go mial)co do ciasnoty sie zgodze :) strsznie bola nogi po 2 godzinach jazdy nawet schowek cizko otwozyc do konca zeby wykozystac te wglebienia na napoje z tylu to rzadko jezdze wiec wiesz

powiem ci jeszcze ze moje podejscie kiedys bylo inne (kiedys byl opel Kadett ale bylem maly i miejsca bylo wystraczajaco)

co do materialistek to i tak zadna zadna nie ma szans z czyms co ma 6 cylindrow 3.2l silnik ktory ma 200HP i te ksztalty :) taka moze byc najwyrzej dodatkiem :) no chyba ze kiedys znajde ta jedna dla ktorej bede gotow sprzedac jaguara (oile bede go mial)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas myślałem również o Jagurze starym(za 2 lata mam prawko) ale stare V12 będzie palił po 20 litrów conajmniej paliwa. Teraz to choruje na nowego MINI COOPERA, mam nadzieje, że za 2 może 3 lata będą już jakieś używki tańsze :D

 

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V12? gdzie ty takiego jaguara widziles ;) chyba V6 :) tak sie zastanowilem ze gdyby bardzo dbac o niego to za jakies 5-10 lat zacznie zyskiwac na wartosci jako zabytek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V12? gdzie ty takiego jaguara widziles ;) chyba V6 :) tak sie zastanowilem ze gdyby bardzo dbac o niego to za jakies 5-10 lat zacznie zyskiwac na wartosci jako zabytek :)

Oczywiscie ze sa V12 i nie pala 20 litrow na setke tylko 30 :D

 

Ja teraz niby rozbijam sie mercedesem 280C z 77 ale chce go sprzedac i przy kupnie kolejnego samochodu, bede bral rowniez pod uwage wlasnie jaguara z lat 80-90

Czy bedzie zyskiwal na wartosci jako zabytek ? taka glupia sprawa jaguar wciaz produkuje model XJ niewiele w nim zmieniajac z linii i chyba poki jaguar nie przestanie produkowac XJ i nie wprowadzi innego stylistycznie modelu, to mozemy sobie jeszcze dlugo poczekac, zanim zaczna zyskiwac na wartosci, napewno duzo nie straca, nikt nie bedzie sprzedawal jaguara xj po 10 czy 15 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się beznadziejna dyskusja zrobiła, teoretyzujecie a tak naprawdę to większość ludzi tutaj umie conajwyżej wymienić świece zapłonowe lub dolać płynu do spryskiwacza. Jakby wasze "zachodnie" fury miałyby w takim stopniu zmodowane silniki jak mój niepozorny kaszel i to własnoręcznie to ze 120 miałyby i 200HP. A po co się jarac jakimiś jaguarami które są poza zasięgiem? Dłubcie w tym czym macie, i Tico jest fajne jak zostawia w tyle dresików w betce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie temat brzmi: Jakim wozem jeździsz?.(błąd ortograficzny w tytule topica :!: )

 

Wybiegacie bardzo poza ten temat robiąc totalny offtopic. Zaprzestańcie tego, bo strasznie ciężko się to wszystko czyta :!:

 

Jeśli czymś jeździcie to dajcie zdjęcie i opiszcie go trochę, jeśli nie to dajcie zdjęcie samochodu/modelu, który was najbardziej kręci i który zakupicie za pierwsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...