Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

a ja pokirzam zieloniutkim Kawasaki do setki leciutko ponad 4 sekundy na trasie poginam ponad 260, przy ruszaniu na swiatlach NIKT nie ma zemna szans, nawet najmocniejsze bmki zostaja daaaaaaaaaaaaaaaaaaleko w tyle i moze na tym zakonczmy ta ankiete :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze Jaguarem S-type - bo w lexusie sie popsulo radio i na zlom go oddalem ;)

 

A tak na serio to prawka nie mam, ale jak gdzies jezdze z rodzicami do albo punto van (za to foteliki super i klima), lub fiat marea TD100 KM (lepszy od tego nowego JTD co dziwne....), do setki bylo w 10 sekund, bo turbo cos przestalo dzialac, trzeba do serwisu zajechac ale nikomu sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pokirzam zieloniutkim Kawasaki do setki leciutko ponad 4 sekundy na trasie poginam ponad 260, przy ruszaniu na swiatlach NIKT nie ma zemna szans, nawet najmocniejsze bmki zostaja daaaaaaaaaaaaaaaaaaleko w tyle i moze na tym zakonczmy ta ankiete  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Może znalazłby się samochód, który by ci dorównał (mało brakowało by Lamborghini Diablo).

 

Inna sprawa, że w razie zderzenia to nie masz szans nawet z maluchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam prawka jeszcze ale co tydzien w sobote jezdze ze starszym na opuszczone lotnisko i tam robie z jakies 80 KM`ów.

A bryka to Mercedes-Benz 280TE (2,8 litra benzyna RZĄDZI!! :) i do tego COMBI) 1981 rok. Do setki w jakies 10 sekund. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to slaby ten merc, dwa razy wiecej koni, a przyspieszenie niekoniecznie(bo nie wiesz jakie ma naprawde przyspieszenie ?) dorownuje mojemu fiatowi...

W orginalnej niemieckiej ksiazce do tego Merca jest napisane ze 0-100 km/h w 8,8 sekundy. Pozatym ja nie jestem rajdowiec i nie testowalem jego maxymalnych mozliwosci. Wez poprawke na to ze to jest COMBI i wazy 1750 kg. Takze to i tak chyba niezle. Jak zrobie prawko to sie mu maly tunning zrobi. :)

 

P.S.

 

Tylko zeby to nie doprowadzilo do kolejnej klotni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że w razie zderzenia to nie masz szans nawet z maluchem.

w tym przypadku nie ma szans z niczym :mrgreen:

 

a przy okazji ja mam 15s do paczki, az mi oparcie fotela sie zlamalo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam plymoutha, mam jeszcze rok zanim bede zdawal prawojazdy, to moze w tym czasie znajde jakiegos w Polsce, w dobrym stanie. A jak go juz kupie to zadne lamborgini czy sportowa toyota na skrzyzowaniu mi nie podskocz :) zreszta wtedy to juz mi nikt nigdzie nie podskoczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przemieszczam sie GLANEM 46 biturbo, rocznik 2001, skóra, centralny zamek (tylko alu i klimy brakuje..), konstrukcja wzmocnina stopami stali - ostatnio wymieniłem pasy bezpieczeństwa -pasażer musi sie dobrze trzymac.. Za t oopony mają zajebisty bieznik -chyba będzie sie nadawał do jazdy po bezrdożach

 

Na normalnym paliwie nie jest rewelacyjny, ale po zapodaniu mieszanki etanolu jest bardzo narowisty - skuteczne kierowanie stje sie wręcz niemożliwe -rzuca na boki (co dziwne przód , a nie tył..) nsa szczescie nie miałem jeszcze na tym paliwie wypadku. A teak przy okazji gdy mieszanka jest zbyt bogata- nie nadąż ają spalic i niedopalona jest "wypluwana" przez wlot paliwa (nigdzie nie ma i nie będzie korka do tego modelu).

 

Co do przyspieszania- setke osięga w jakieś 2 ,góra 2,5 sekundy), 200 osiąga po kolejnych 5 -trzeba zmienić bieg, inaczej byłoby to o wiele szybsze. Z tego co pamietam jechła 500, ale podobno raz udało sie nawet 750 (nie pamietam tego:( )!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jezdze Seicento SX niestety 900 :(

moze ktos wie jak go podkrecic ;)

Szlifujesz blok, aby zwiekszyc stopien spezania, zmieniasz walek rozrzadu na sportowy, strumienica dolotowa i wylotowa, magnetyzer paliwa i jonizator powitrza. Polecalbym rowniez usztywnic zawieszenie, zmodyfikowac wydech i zmienic chipa ( w sc chyba jest chip)

 

A ja na codzien jezdze tramwajem marki konstal i autobusem marki IKARUS(czasem volwo, merc lub jelcz).

 

A sluzbowo raz mi sie trafil Mitsubishi pajero sport V6 3 literki... :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie nie mam kasy na swoja bryke, ale jezdze furą starego: Fiat Palio Weekend HL 1.2cm3 75Km 13.2s 0-100km/h. Moim mazeniem jest Trabant 1.1 ale ta zupa jest troszke za droga :( a przerobionego na gaz trudno znalezc. A na razie - rower rulezz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdże samochodem marki:

 

POLONEZ CARO 1.6 GLE

 

87KM, kręci się do 5500 obr.

 

18sec do setki

TO nie jest samochod.

Buuahahahahahaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...