Skocz do zawartości
Macho

Jakim wozem jeździsz? - motoryzacja

Rekomendowane odpowiedzi

Focus Trend 2L, 130KM (1150kg), 8,8s do 100km/h. Cały oryginalny, oryginalnie utwardzony, zakręty pożera jak smok, czeka na o/c. Aha - po mieście 11,5 litra benzyny (chcę już diesla).

Kocham go :oops: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś ma wóz drabiniasty ( to ten do przewozu siana) ?

Ktos tu mial, ale juz po o/c :lol:

Obnizone zawiecho, drabinki Alu, i dyszel z poliweglanow. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś ma wóz drabiniasty ( to ten do przewozu siana) ?

Ja mam... albo mialem miec ? sam nie wiem, ale chyba mam. Albo juz nie mam ;)

Ale mam za to warszawe, moskwicza, starego citroena i barkasa ! Nawiasem mowiac, okazuje sie, ze barkas to drewniane auto, pod blacha jest drewno, albo raczej bylo, bo juz zgnilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BArkasem kiedys jeździłem niezły sprzet nie do zajechania, silnik dwusów od trabanta czy raczej od wartburga...

 

A sam kursuje obecnie VW POLO a wczesniej:

- 126

- VW polo GT

- 126 bis po "OC" ; fotele od CRX, alu felgi od CC, centralny zamek z alarmem na pilota, szyberdach, przyciemniane szybybrewki, szachownica, licznik od CC itd.. , tylko mial jeden minus co 2 dni go naprawiałem, najwieksze zdziwko babka na komisie zrobiła jak jej podawałem jakie wyposarzenie.. :lol: co w nim jest

- VW Scirocco 1.8 GTX na styzwnym zawieszeniu ze sportowa skrzynia biegow, aż mi się łza kręci jak pomyślee o tym aucie (musiałem sprzedać..)

- teraz ten wspomniany wyżej VW POLO (poj. nie podam bo porażka, ale po mieście , gdy jest duzy ruch to mało kto potrafi za mna nadąrzyć, nawet jak ma 2.0 pod maska.. :D

 

 

a będzie w najbliższym czasie cos z tych autek: GSI 2.0 16 V (150 PS), Corrado, Passat KOMBI, Omega KOMBI ,... wszystlo będzie zależalo od zawartości portwela..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako pasażer (z ojcem) to:

VW Golf III VR6 2,3l benzyna :twisted: :twisted:

Isuzu Troper 2,9 diesel

Nissan Maxima wersja amerykańska 3,0 V6 turbo,automatyczna skrzynia :twisted:

Kia Carnival 2,9l diesel (od nowości po 70tys. km- po 1,5roku wymiana silnika na nowy :( )

Opel Omega 2,0 benzyna+gaz (tylko przez tydzień :wink: )

Kia Carnival jak wyżej

 

Teraz szykuje się kasa na Nissana Maxime jak wyżej nową z salonu i Aprilię RS 125(ew.AF1 125) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od czasu do czasu wyrywam od rodziców daewoo nexie bardzo przyjemny samochód w prowadzeniu - a sam osobiście rozmyślam o Prosche 944 lub 942.

Nie obraz sie te modele porsche to nie porsche :) mozna juz kolo 20tys wyrwac ale to ani ladne ani szybki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako pasażer (z ojcem) to:

VW Golf III VR6 2,3l benzyna :twisted:  :twisted:  

Isuzu Troper 2,9 diesel  

Nissan Maxima wersja amerykańska 3,0 V6 turbo,automatyczna skrzynia  :twisted:  

Kia Carnival 2,9l diesel (od nowości po 70tys. km- po 1,5roku wymiana silnika na nowy  :( )

Opel Omega 2,0 benzyna+gaz (tylko przez tydzień  :wink: )

Kia Carnival jak wyżej

 

Teraz szykuje się kasa na Nissana Maxime jak wyżej nową z salonu i Aprilię RS 125(ew.AF1 125)  :lol:

Z tego co mi wiadomo VR6 ma 2,8l a nie 2,3

Jeździłem takim przez tydzień, i oddałem z self-made slickami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jako pasażer (z ojcem) to:

VW Golf III VR6 2,3l benzyna :twisted:  :twisted:  

Isuzu Troper 2,9 diesel  

Nissan Maxima wersja amerykańska 3,0 V6 turbo,automatyczna skrzynia  :twisted:  

Kia Carnival 2,9l diesel (od nowości po 70tys. km- po 1,5roku wymiana silnika na nowy  :( )

Opel Omega 2,0 benzyna+gaz (tylko przez tydzień  :wink: )

Kia Carnival jak wyżej

 

Teraz szykuje się kasa na Nissana Maxime jak wyżej nową z salonu i Aprilię RS 125(ew.AF1 125)  :lol:

Z tego co mi wiadomo VR6 ma 2,8l a nie 2,3

Jeździłem takim przez tydzień, i oddałem z self-made slickami :lol:

A może- nawet nie pamiętam, ale fajny sprzęt- ma niezłe przyśpieszenia :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jeszcze nie jezsze ale jeszcze tylko 2 lata :twisted: a wtedy to sie strzezcie :wink:

Obecnie jako pasazej u starego Ford Sierra 2,3D (od 10 lat) ale byly wymieniane na te w lepszym stanie. Wczesniej byl wartburg.

Dziadek daje mi pojezdzic swoim autkiem (Ford Aspire-amerykanski odpowiednik fiesty) i to dopiero ma kopa :).

Najwieksza radoche mi sprawilo prowadzenie Lincolna Towncar'a (5,8l V8) i sierry xr4 z napedem 4x4 i silnikiem 200KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault Twingo 1.2 55KM rocznik 95,oponki seryjne zastapione goodyerami Eagle Ventura 175/55 R13 ,alufele,sportowy tlumik + strumienica,magnetyzer,stozek i narazie to tyle :) Bardzo przyjemne autko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Ford Sierra 2,3 Disel kombi 

oczywiście z najlepszego rocznika  :? '86

Jedno wiem jest to auto nie do zajechania ma już ponad 450 tys km a dalej jeździ mimo moich usilnych starań aby tak nie było  :twisted:

Masz racje... mialem to samo autko :D:D:D Ale niestety nie nie przezyl dachowania :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak Ford Sierra 2,3 Disel kombi 

oczywiście z najlepszego rocznika  :? '86

Jedno wiem jest to auto nie do zajechania ma już ponad 450 tys km a dalej jeździ mimo moich usilnych starań aby tak nie było  :twisted:

Masz racje... mialem to samo autko :D:D:D Ale niestety nie nie przezyl dachowania :evil:

A ty przezyles dachowanie???

Co do Sierry to jest to samochod nie do zarabania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierra fajne autko mialem kiedys sedana z silnikiem 1.8 Jak tym sie krecilo bacury i wchodzilo bokiem na skrzyzowaniu (tyl naped) :twisted: Ale zaliczylem row ( to bylo moje pierwsze auto) :twisted: . Teraz pomykam astra gsi z 94 roku trafil mi sie dosc ciekawy model bo jakis Belg wsadzil tam silnik od calibry Turbo!!!!!!!! czyli 2 litry 16v + turbina ( ok 204 KM nieliczac zmian w wydechu ) :twisted:

 

Osiagi :

przyspieszenie od 0-100 w 7.0 sek!!!!!!!

Top speed 238 km/h (mam deske digital wiec widac dokladnie co do jednego kilometra)

Niestety jak mi sie potwor przyzre do dystrybutora to na 100 w miescie pali mi nawet 15 litra a na maksymalnym tyraniu to rekord jest 18 litra :twisted: Pozdrowki for all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...